Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
 91/143 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg tanulj meg olvasni 57%-os. 4 óra + diákhitel + esetleg ösztöndíj elég sokra kijöhet.
2014. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/143 anonim ***** válasza:
57%

Majd idovel latogasd meg a ferjedet (jobb esetben egy ceges autoval) es vigyel neki ebedre egy mekis salatat.


Egy mosoly es egy halk mondat melle: "Nem en mostam..." ;)

2014. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/143 anonim ***** válasza:
12%

Látom kérdezőnek itt már a NOBEL-díjat előlegezik egyesek!


Micsoda fertő van itt!!!

2014. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/143 anonim ***** válasza:
27%

Anyám most csinál levelezőn Msc-t,a főiskolai tanári diplomája mellé,kiegészítésként.

Azt modja egy vicc,még a nappali tanárképző fősuilhoz képres is.A legtöbb tárgy úgy indul,hogy aki ott volt az előadáson az már alaból 2-3-as,ha meg még nyökög is valamit a vizsgán,akkor már 4-5.Ja és a sok tárgy le van annyival tudva,hogy írni kell egy pár oldalas beadndót és kész.Annó meg a főiskolai(!) matek-fizika szakon néha vért izzadt a kettesért is.Ennyit a levelőzröl...

2014. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/143 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként szereted a férjed? Egy ilyen beszólásból mindenki ítélkezik, pedig ki tudja volt e előzménye.Lényegtelen, szerencsére én azok közé tartozom, akik segítik a párjukat. A párom se alázna meg és én se őt. Nem vagytok sajnos különbek egymástól, még az óvodában is lényegtelen ki kezdte. Ha nincs ennyi tisztelet egymás iránt, akkor itt még nagy bajok lehetnek. Akiknek meg már nemhogy a diploma, de még a milyensége is ennyire döntő egy kapcsolatban, hát sikeres párválasztást, nem lesz egyszerű és talán életed szerelmét is elvesztheted mert alantas diplomája van. Komolyan, na ez a szánalmas.
2014. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/143 anonim ***** válasza:
89%

Mert a feleséget a földbe döngölni államvizsga előtti napon nem szánalmas...

Én is elküldtem volna a férjem a halálf..-ra...

2014. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/143 anonim ***** válasza:
85%

"Látom kérdezőnek itt már a NOBEL-díjat előlegezik egyesek!"

Inkabb, mint a mekis salata mosast...

2014. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/143 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, a TTK-n olyan szép fiúk vannak, és én még olyan kevéssel tudtam lefeküdni közülük...elhagynám az ostoba, féltékeny és buta férjem a helyedben, és végignéznék a TTK-n:)))
2014. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/143 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdezőre írtam a szánalmast, szövegértelmezés 0. Egyébként kérdező, ha szereted, akkor ülj le vele, hogy neked ez rosszul esik és a jövőtökért teszed. Nem szarlapátolóként könyveld el a munkáját. Esetleg ösztönözd, hogy lépjen tovább ha tud és akar. Remélem sikeres leszel, de ne éreztesd, hogy te több vagy, mert ha együtt maradtok, fordulhat a kocka. Egy diploma nem garancia semmire, se a jó munkahelyre, se a boldog életre. Egy lehetőség amivel lehet élni. Remélem meg tudjátok beszélni.
2014. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/143 anonim ***** válasza:
75%

Elsőre azt gondoltam, valoban bunko beszólás ez a férjedtol.aztan olvastam tovább, hogy te is visszaszoltal, ráadásul te le minősítetted ot. Most meg olvasom a kommentjeidet,, amiből csak ugy árad a felsőbbrendűség es a ferjed lenezése.

Nem lessz hosszú életű ez a hazassag, ne tervezzetek gyereket.

2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!