Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 A kérdező kommentje:

ELTE-s diplomám lesz,humán és nemurobiológia Msc.Csakhogy tovább "hencegjek". :)


Nem gondoltam volna,hogy ennyi alpári ember van itt(tisztelet a kivételnek),hát hozzátok képest a férjem semmi...

Amúgy még mielőtt valaki ideírná,hogy biztos nem igaz,hogy ma védek mert akkor nem itt ülnék,annak modanám,hogy a délutánni szekcióba vagyok beosztva,szóval f2-re kell mennem.


A helyesírásról:Új a tabletem,még csak ismerkedek vele,és angolra van állítva ezért nem megy rajta a magyar helyesírásellenörző.Amúgy az ember egy ilyen fórumon nem nézi át n-szer,hogy van-e benne hiba.De örüljetek,legalább volt mibe belekötni :D

2014. jún. 4. 10:25
 72/143 anonim ***** válasza:
11%
Én az átlagember képzeld forgok ilyen körben. Édesanyám diplomás volt, sőt doktorált is, ismeretségi köre hasonlóan. Munkám miatt sűrűn találkozom, nemcsak, hogy diplomás, de szakmájukban sikeres emberekkel, mind orvosi, mind jogi, mind közgazdász téren. Hozzáteszem mindenről beszélgetünk, munkáról, magánéletről. Egyik részéről se éreztem ezt a fajta fellengzést, mint amit itt tapasztalok, főleg a még most végzettektől. Nevetséges, ha majd a diplomájával el is ér valaki valamit, akkor az elismerésre méltó, de könyörgöm, az x éves seggeléstől ne várják már a hajlongást.
2014. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/143 anonim ***** válasza:
11%

"A kérdező kommentje:


ELTE-s diplomám lesz,humán és nemurobiológia Msc.Csakhogy tovább "hencegjek". :)


Nem gondoltam volna,hogy ennyi alpári ember van itt(tisztelet a kivételnek),hát hozzátok képest a férjem semmi...

Amúgy még mielőtt valaki ideírná,hogy biztos nem igaz,hogy ma védek mert akkor nem itt ülnék,annak modanám,hogy a délutánni szekcióba vagyok beosztva,szóval f2-re kell mennem.


A helyesírásról:Új a tabletem,még csak ismerkedek vele,és angolra van állítva ezért nem megy rajta a magyar helyesírásellenörző.Amúgy az ember egy ilyen fórumon nem nézi át n-szer,hogy van-e benne hiba.De örüljetek,legalább volt mibe belekötni :D"



Ha mindemáron tovább akarod alázni magad, ám tegyed!

2014. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 anonim ***** válasza:
92%
Drukkolok Kerdezo! Remelem megirod, hogy milyen lett...
2014. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező ne erszkedj le közénk!! NEM ÉRDEMLÜNK MI MEG TÉGET!!



Távozz SATANA!!!

2014. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:
88%
Ki az a "SATANA" Mr helyesírás?
2014. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 anonim ***** válasza:
18%
76-os, ha kitalálod, kapsz egy kis ötöst!!!
2014. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, kérdező, nagyon sok szerencsét kívánok neked:) Én jövő héten fogok államvizsgáztatni életemben először, és nagyon izgatott vagyok, milyenek lesznek a kölkök:))


"Nevetséges, ha majd a diplomájával el is ér valaki valamit, akkor az elismerésre méltó, de könyörgöm, az x éves seggeléstől ne várják már a hajlongást."


Szegény anyádra ilyet mondani, kis butám...nem tehet róla, hogy apád génjei miatt te buta lettél, csak rosszul házasodott:) Amúgy a fellengzés inkább egymás között van, politikáról pl. nem beszélgettek veled vagy a bankokról. VAJON miért?:))))


Az pedig Santana akar lenni szerintem, és én is szerettem régen a zenéjét:D

2014. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/143 anonim ***** válasza:
11%
Hagylak benneteket, dagonyázzatok csak tovább!!!
2014. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:
19%
Ha még az ékezetekkel lenne csak a gond. Egyébként a kérdésre a válasz, váljatok el inkább, mert már most lenézed a férjed, ráadásul hagyod, hogy vadidegenek ostobázzák, persze ha a végzettségedet kritizáljál, akkor rögtön támadsz.A férjed tanult, tapasztalatból mondta, hogy nem minden a diploma, lehet nyersen, de valahol igaza van. Te is letámadtad, sőt vadidegenek előtt szarlapátolónak nevezted. Hát látom intelligenciád kevés, gondolom a segged nőtt meg az évek alatt.
2014. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!