Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is nagyon megbántott volna. Nem is az a lényeg, hogy a diploma nem sokat ér, de a párom ne gondolja már azt hogy csak mekis felszolgálónak vagy takarítónőnek vagyok jó/annak alkalmaznának csak
2014. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 anonim ***** válasza:
94%

Bunkóság volt, igen. Hasonlót egyébként már én is kaptam a páromtól, szóval át tudom érezni, hogy mennyire eshetett rosszul neked! Viszont, mindig nézz a dolgok mögé! Egyszerűbb kritizálni egy diplomást, mint elvégezni az egyetemet...A párod valószínűleg féltékeny!

Nekem a testvérem irigy a diplomámra, pedig én szóba sem hozom...Ő mindig megjegyzi, még egyszer ráuntam, és mondtam, hogy ne féltékenykedjen ennyire!

Szóval, ilyenkor mosolyogni kell, és azt mondani, hogy nem szép dolog az irigység..:)

2014. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/143 anonim ***** válasza:
77%
Csak féltékeny. A férfiakat mindig nagyon zavarja, ha a nőnek jobb vagy magasabb végzettsége van. Bántja őt ez az egész és ezért próbál belédrúgni, ahol lehet. Ne vedd magadra ezeket a megjegyzéseit!
2014. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/143 anonim ***** válasza:
92%
hát én dolgoztam burgerben, jelenleg is pultos vagyok már jó egy éve, egyetem mellett. de azért csinálom, hogy utána ne ezt kelljen. tuti kiakadtam volna, ha azt vágja a párom a fejemhez, hogy ne legyen nagy rá az arcom. bár az enyém még lehet nagy is lesz, emrt k urvasokat szenvedek azért a diplomáért, és tudom, hogy csinálnom kell, ha nem akarom ezt dolgozni életem végéig.
2014. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/143 anonim ***** válasza:
88%
Bunkóság, igen, méghozzá nem is akármekkora. Biztos nem ezt akartad hallani, de szerintem rettentő primitív ember a férjed. Annyi mellette szól, hogy legalább őszinte.
2014. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 anonim ***** válasza:
64%

A férjed egy komplexushalmaz, és még rosszindulatú is, ha azon szórakozik, hogy másoknak rossz.


Irigykedik rád, önértékelési zavara lehet.

2014. jún. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/143 anonim ***** válasza:
33%
nekem is levelezős fősulim van van, és valamennyi beoaztottamnak meg nappalis. Te se vagy kevésbé bunkó. Sőt, lássuk be, a férjed legalább igazat mindott, hiszen úgy tűnik, neked tényleg semmi hasznod se lesz egyelőre a dipiből.
2014. jún. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/143 anonim ***** válasza:
31%
egyébként sehol nem írta a kérdező, hogy magasabb végzettsége lesz vagy hogy egyetemre jár...
2014. jún. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a férj reakciója és megjegyzései egyértelműen tükrözik, irigy és féltékeny, és hogy magasabb végzettséged lesz ezáltal, mint neki, és ez zavarja. Azért, mert ő a fősulis diplomájával valószínű, hogy szintén kitörölheti - legalábbis ezt feltételezem, ha így nyilatkozott a diplomásokról...-az nem jelenti azt, hogy neked nem lehet vele jobb állásod, vagy nincs esélyed semmi jobbra. Azt hiszem, behúzhatod füled-farkad, mert ha jobb munkád lesz esetleg, mint neki, akkor minden frusztráltságát a te nyakadba fogja zúdítani...öröm az ilyen "támogató" pár...
2014. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/143 anonim ***** válasza:
65%
Valamilyen szinten igaza van, hiszen rengeteg a diplomás munkanelkuli, ennek ellenére ki hagyhatta volna a beszólást. Azert te se maradtál el mögötte bunkozasban a levelezos fősuli beszolasoddal. Ékes bizonyítékai vagytok annak, hogy a magas végzettség nem feltétlenül jar egyutt intelligenciával....
2014. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!