Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
37%

Idiota barom a ferjed!


40F (BME es BKE)

2014. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
31%
21-es kommentjén láthatod kérdező, hogy mennyit ér a diplomád!
2014. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 anonim ***** válasza:
95%

a szaktól többminden függ mint attól, hogy nappali-e vagy levelezős



vannak munkahelyek, ahol lenézik a levelezőn végzetteket


egyik ismerösömnek az volt a munkája egy cégnél, hogy kiválassza a nappalin és a levelezőn vagy estin végzetteket



és csak a nappalin végzetteket hívták utána be, leszavazhattok, de így volt és én most estire járok nem nappalira, hogy amiatt dícsérjem


jogásznál is pl. sok helyre csak a nappalin végzetteket fogadják



meg van, hogy ugyanaz a szak és forma csak más más iskola és az is számít, pl nem mindegy, hogy GDF vagy BME


de egy ember értékét se viszi fel vagy csökkenti le az iskolai végzettsége

2014. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/143 A kérdező kommentje:

Nekem nappalis egyetemi kutató biológus végezttségem lesz...És valósznűleg nem a mekiben fogok salátát mosni,hanem megyek tovább Phd-zni.

Neki egy 3 éves fősulija van amit levelezőn csinált...Ezzel önmagában semmi baj nem lenne,és nem is vágtam volna a soha fejéhez,ha nem kezd el ő bunkó megjegyzéseket tenni.Csak nagyon érdekelt,hogy akkor tulajdonképpem most ez a baja...?

2014. jún. 4. 09:06
 25/143 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, hiába mosdatod magad! Majd meglátod, amikor rájössz, hogy a férjednek volt igaza!
2014. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
55%

van olyan levelezős szak ami nehezebb mint egy másik egyetemi


pl. villamosmérnök bsc kontra esztétika mesterképzés vagy pedagógia

2014. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 anonim ***** válasza:
27%
akkor a PhD mellé némi intelligenciát is szerezz.
2014. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 anonim ***** válasza:
73%
Mitől is vagy TE kevésbé BUNKÓ kérdező, mint a férjed?
2014. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy ez a baja. Mint az itt diplomások ellen kardoskodóknak is. Nem az a baj, hogy valaki diplomás vagy szakmunkás. Mindenki legyen az, ami akar és bele fér a lehetőségeibe. A munka jellegétől senki nem lesz rosszabb vagy jobb. De az, hogy a diplomás nem nézhet le senkit, de őket mindenki, azért az már a vicc kategóriát súrolja.
2014. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
31%
Egyik ismerős az ELTÉn végzett, mesélte, hogy elhelyezkedni csak az tudott, aki protekcióval rendelkezett. Gondolom a párod is így gondolkodott, lehet, hogy durván fejezte ki magát. Hozzáteszem te se voltál különb. Amúgy megkérdezhetem te mit dolgozol és ő mit?
2014. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!