Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/143 anonim ***** válasza:
35%

Bunkóság volt, de az a kisebbik baj.

Irigy, nem örül a sikerednek: ez a baj, mert ez tartós.

Most kinek szurkol?

2014. jún. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/143 anonim ***** válasza:
20%
Olyan szép pár vagytok kérdező! Egyik kutya, másik eb!
2014. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/143 anonim ***** válasza:
23%

Na jó, azért egy valamit tisztázzunk. Én levelezős fősulira járok és nem tudom más szakokon ez hogy van, de nálunk semmi könnyebbség nincs a nappalisokhoz képest! Nem engedékenyebbek és ugyanazt követelik vissza, mint nappalin, vizsgákon, zh-kon is ugyanazokat a feladatlapokat kapjuk, mert sokszor rá van írva, hogy nappali tagozat... Úgyhogy a kivételezésről ennyit. Egy levelezős diplomát szerintem sokkal nehezebb megszerezni munka, család mellett, mint egy nappalit, ha csak tanul az ember. És nappalin több idő jut az anyagra, míg nálunk nem mindig érünk rajta végig, viszont akkor magunknak kell "elsajátítani" a dolgokat, mert visszakérik ugyanúgy.

Ezért kedves kérdező kéretik nem lenézni a levelezős szakokat! Egy szak elvégzése nem attól könnyű, vagy nehéz, hogy nappalin, vagy estin végzi-e az illető, ezen nem ártana elgondolkodni.

Ebből következik, hogy a kérdésedre a válaszom az: nem volt szép a férjedtől a megjeygzés, de te sem vagy semmivel sem különb nála, hiába mentegeted magad (és azt hiszem ezt te is tudod, csak nem ismered be).

2014. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!