Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, neked gyereked van és nem férfid/férjed, de aranyos:)


"Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért..."


Ez nem igaz, ha pl. van egy Corvinusos vagy ELTE-s, BÁRMILYEN szakos diplomád és tudsz egy-két nyelvet fluent, tárt karokkal várnak téged a cégek, a multik, minden.


Nyugodtan legyen nagy arcod, ha valóban nívós egyetemről szerezted a diplomádat, mert az nagyon szép teljesítmény, amit ő nem tudott megtenni, hiszen csak egy fősulija van, és még mellette buta is, mint a föld. :)

2014. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 anonim ***** válasza:
84%

Még előző vagyok:

Írja már le nekem valaki miért hülye a kérdező?

Mert leírta-az egyik kérdésre válaszolva mi lesz a végzettsége?

2014. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 anonim ***** válasza:
6%

"Jaj, neked gyereked van és nem férfid/férjed, de aranyos:)


"Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért..."


Ez nem igaz, ha pl. van egy Corvinusos vagy ELTE-s, BÁRMILYEN szakos diplomád és tudsz egy-két nyelvet fluent, tárt karokkal várnak téged a cégek, a multik, minden.


Nyugodtan legyen nagy arcod, ha valóban nívós egyetemről szerezted a diplomádat, mert az nagyon szép teljesítmény, amit ő nem tudott megtenni, hiszen csak egy fősulija van, és még mellette buta is, mint a föld. :)"



Mondtam, hogy ne igyál annyit!!!

2014. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/143 anonim ***** válasza:
33%

még az jutott eszembe, hogy valóban nem kellene együtt lenned valakivel, akivel ennyire különböztök agyilag.


Nem azonos "kasztból" kell jönni, de fontos a same social net, nagyon-nagyon fontos.


Ha egy orvossal lennél együtt, az nagyobb valószínűséggel lenne intelligens, nem teljesen egyenes arányos, de valószínűleg intelligensebb lenne, mint a pasid.


Egy idő után annyira eltávolodtok egymástól, főleg, ha te PhD-s leszel (mi a férjemmel mindketten azt végeztünk közgázból az ország legjobb egyetemén), hallod majd ordítani a same social net fogalmat a füledben...

2014. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/143 anonim ***** válasza:
89%

ennyire nem szoktatok ilyen körökben forogni, hogy ennyire kezelhetetlen jelenség sokatoknak, hogy valaki kutatással foglalkozik, vagy az irányban tanul és szeretne az lenni?


ennyire sci and fiction ez a jelenség, és ezen ennyire be kell kattani és sértegetni azt aki ilyesmin gondolkozik ? O.o

2014. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/143 anonim ***** válasza:
87%
Esküszöm vicc, hogy egyesek itt milyen hisztériát levágnak. És csodálkoztok, hogy titeket lenéznek? Nem a szakmunkásokat/érettségizetteket nézik le, hanem titeket, akik itt vergődnek.
2014. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem is tud helyesen írni, akkor legalább az ellenőrzőt bekapcsolhatná. Nem kötekedés, de annyira szánalmas mikor felnőtt, ráadásul értelmiségnek mondott emberek, általános iskolai hiányossággal rendelkeznek. Lehet, hogy gáz, ha valaki erre odafigyel, de az is gáz, ha felnőtt ember kiad a kezéből egy olyan írást, ami hemzseg a hibáktól.
2014. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/143 anonim ***** válasza:
90%

"ennyire nem szoktatok ilyen körökben forogni, hogy ennyire kezelhetetlen jelenség sokatoknak, hogy valaki kutatással foglalkozik, vagy az irányban tanul és szeretne az lenni? "


De aranyos vagy, nem, az emberek nem mozognak ilyen körökben. Mi bp Belváros, durva fizetés, mindkettőnknek 3-3 diploma (nem büfé:D) és PhD-ja van. És még csak 30 körül vagyunk, csak ugye a Bsc rendszer miatt lehetett haladni jól előre...


szerinted, ha én itt válaszolok egy kérdésre, mennyire értik meg?:D Anyámat ha kérdezik vidéken, hogy mi van a gyerekkel és elmondja (tök szerényen amúgy), akkor az emberek fülelnek 6 füllel, hogy "úristen, de durvaaaa".:)


Nekünk ez természetes, de egy átlagembernek ez uriaskodás meg lenézés. Szerintem is épp ők generálják magukban, hogy mi biztosan lenézzük őket, pedig csak saját magukat ők maguk tartják kevesebbre.

2014. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/143 anonim ***** válasza:
83%

"AZÉRT AZT TUDJÁTOK E, HOGY KIK DOBTÁK BE EZT A KÉRDÉST? MI MEG RÁHARAPTUNK!!!"


ez kicsit paranoidra sikeredett felismerés

2014. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/143 anonim ***** válasza:
23%

"Ha nem is tud helyesen írni, akkor legalább az ellenőrzőt bekapcsolhatná."


Es ha valaki kulfoldon el? Es nincs ekezet a billentyujen?

Egy hoszu o" irasahoz el kell menni es keresni az oldalon egyet, majd kijelolni, masolni a vagolapra, majd beszurni.



"Nem kötekedés, de annyira szánalmas" mikor valaki nem kepes terben es idoben kihelyezni magat a sajat gondolataibol. Es nem is gondol bele, hogy barmi mast nem csak ugy lehet megelni, ahogyan azt o csinalja.


NAGYBETUS baratunk: A teglat is erveknek hasznalod vagy csak a hangerot?

2014. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!