Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 anonim ***** válasza:
84%

Most elárulnátok a mitől veri a mellét?Nem azt írta ki,hogy holnap megyek államvizsgázni bibibi,ti hülye kis sz@rok.Leírta a tényeket,meg,hogy mi lesz a végzettsége(amit amúgy már ti kérdeztetek,nem ezzel nyitott),aztán amikor le kiderült,hogy nem valami himbilimbi bűfészakra járt,rögtön jött a sárdobálás.


Azt írta,hogy kicsit izgult tegnap eset emiatt,és a férje bunkót beszólt neki.

Nagyon eltértünk a tárgytól.

Amúgy jól tette,hogy visszaszólt.És szerintem nagyon is rátapintott a lénygre.Tán hagyni kellet volna,hogy a kedves férj a földbe döngölje?Nem a középkorban vagyunk...

És igen,ha tényleg lesz phd-ja is nem valószinű,hogy salátát fog mosni a Mekiben.Nekem van biológus ismerősöm aki gyógyszergyárban dolgozik CRA-kén 400e körül keres. Lehet sárgulni.:D

És igen remélem elválik,és kifog egy jobb férjet ehelyett lószarlapátóló irigy kis lúzer helyett.

2014. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/143 anonim ***** válasza:
10%
ha feltennétek neki egy kérdést a szakmájából, kb a google harmadik találatát írná válasznak. :)
2014. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/143 anonim ***** válasza:
11%
AZÉRT AZT TUDJÁTOK E, HOGY KIK DOBTÁK BE EZT A KÉRDÉST? MI MEG RÁHARAPTUNK!!!
2014. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 anonim ***** válasza:
88%

"AZÉRT AZT TUDJÁTOK E, HOGY KIK DOBTÁK BE EZT A KÉRDÉST? MI MEG RÁHARAPTUNK!!!"


TALÁN A REPTOIDOK?

2014. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/143 anonim ***** válasza:
95%
kutató szakosok a képzés alatt általában az egyetemeken kapnak lehetőséget a kutatásra, az meg, hogy Magyarországon nincs pénz a kutatásokra, az nem csökkenti egy ilyen végzettség értékét és inkább szomorúnak kéne ennek lennie, nem eszköznek a kutatók sértegetésére
2014. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/143 anonim ***** válasza:
0%
Ki itt a kutató???
2014. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/143 anonim ***** válasza:
87%
Az elején a férjedet találtam bunkónak, de a későbbi kommented alapján van egy sejtésem, miért szólt be neked ilyet. Az anyukám jogász volt, sok mindent elért, de én diploma nélkül jobban kerestem, a 400 ezerre nem irigykedtem volna, inkább néztem volna, hogy csak annyi na mindegy. Számít a diploma, de az emberi tényező többet számít. Bár hozzáteszem kicsit nevetségesnek tartom, hogy általános iskolától elkezdve még a mai napig néha látom, hogy amiért anyukám Dr xy, már másképp kezelnek néhol.
2014. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 anonim ***** válasza:
22%

"sok nehéz szakon nem a helyesírás a fontos, hanem annál sokkal érdekesebb dolgok, egy magyar szakosnak se kell képben lennie biológiából, pedig ha azt nézzük, hogy az ember egy biológiai lény akkor sokkal alapabb tudás lenne mint a helyesírás ami amúgy is idővel változó dolog és csak kényszeresek, vagy nem túl széles látókörű emberek akadnak le folyton rajta"



Na ezt a kommentet ki követhette el???

2014. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/143 anonim ***** válasza:
15%
Kérdezőnél az árokparton értelmesebb emberekkel lehet találkozni!!!
2014. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/143 anonim ***** válasza:
84%

Elrulántok mi bajotok van?

Miért nem a kérdésre válaszoltok?

Miből gondoljátok,hogy a kérdező nem mod igazat(ja persze tudom,nem tud helyesen írni,itt meg midenki helyesírás versenyt nyert alsós korában).

Amúgy igen a nem tanár szkokat TTK-n kutató szaknak nevezikSzóva la kérdező lesz kutató.Neketek ez most mit fáj?

Sok lúzer irigy paraszt.

2014. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!