Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/143 anonim ***** válasza:
19%

Már így is be lehet kerülni egyetemre, MERT KÉRDEZŐ MAGYARUL ÍRNI SEM TUD! Csak el kell olvasni kommentjeit!


Te nézel le másokat? Nevetséges "EGYETEMI KUTATÓ BIOLÓGUS" vagy. De ha belegondolsz, TE csak szeretnél az lenni! Hogy leszel e? Erősen kétséges!

2014. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/143 anonim ***** válasza:
100%
pécsen meg debrecenben van levelezős biológus képzés amúgy
2014. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/143 anonim ***** válasza:
56%

"Ja és amúgy ő a fősulijával(mezőgazdasági) egyelőre lószart lapátol egy lovardában már 4 éve,havi 100 ezrért, azt isfeketén.És szerintem meg van sértve,hogy én feltehetően(!) nem WC-s néni leszek..."



HA VALAKINEK EDDIG KÉTSÉGEI LETTEK VOLNA KÉRDEZŐ ADOTTSÁGAIT ILLETŐEN!!!

2014. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/143 anonim ***** válasza:
59%
sok nehéz szakon nem a helyesírás a fontos, hanem annál sokkal érdekesebb dolgok, egy magyar szakosnak se kell képben lennie biológiából, pedig ha azt nézzük, hogy az ember egy biológiai lény akkor sokkal alapabb tudás lenne mint a helyesírás ami amúgy is idővel változó dolog és csak kényszeresek, vagy nem túl széles látókörű emberek akadnak le folyton rajta
2014. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/143 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi helyesírási hibát melyik szakon tanítanak? TUDOM ÉN SZŰKLÁTÓKÖRŰ VAGYOK!
2014. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/143 anonim ***** válasza:
81%

Na most a sok igen muvelt Okoska meg akar gyozni, hogy diploma nelkul ugyanannyi eselyed van jo melot talalni, mint diplomaval. Hallgass a jozan eszedre Kerdezo! Vajon mennyire van igazuk?


De nem is ez van a hatterben. Hanem az, hogy a kisebbsegi komplexusbol szarmazo erzelmi feszultsegeiket probaljak meg eszervekkel palastolni.


40F (...)

2014. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/143 anonim ***** válasza:
66%

névtelenül irogat....



ennyi kisebbségikomplexusos van itt, hogy egyből azt feltételezik, hogy a mellét veri a végzettségére (névtelenül) és erre egyből ilyen erőszakos pökhendien kell reagálni?

2014. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/143 anonim ***** válasza:
76%

Ne érdekeljen a sok bunkó kérdező,igenis legyél büszker rá,mert ez egy nagyon nehéz szak.A sok téged lehúzó válaszolónak meg szintén savanyú a szőlő mert tuto tescóban pakolja a rekeszt.:)))

Velük nem kell folgalkozni,de ha a férjed is ez a kategória akkor a helyedben átgondolnám ezt a házasságot,mert így nem sok jövője van.Amúgy teljesen tipikus,hogy írígykedik az "asszonyra".


A helyesírásról meg annyit:Nekem volt egyetemen(orvisra jártam),diszlexiás évfolyamtársam.Ő mindig szóban vizsgázott és kész,senkit sem érdekelt a helyesírása...3 pontos j vel is írhatta volna a folyót :D Mi sem bölcsésznek készülünk. :)

Birom,hogy itt mindig az megy,ha már nem tudnak mibe belekötni,akkor jönnek,hogy nem tud valaki helyesen írni(mintha nem lenne olyan könnyű főle érintőképernyőn odeébb ütni néhány betűt).

És igen azért szokták,hozzátenni,hogy kutató ezeken a szkokon,hogy megkülönböztessék a tanárszaktól.Tudom mert hozzánk a SOTE-ra sok biológus járt át az ELTE-ről,voltak ott órái,hát azért felér a képzés egy orvosival simán.

2014. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/143 anonim ***** válasza:
77%

tesóm gimiben majdnem megbukott a helyesírás miatt, most meg amerikában fizikus és milliós szinten keres egy hónapban és nem nagyon számít a munkájában az, hogy pár ember alkotta szabályt (helyesírás) mennyire tart be



helyesíráson pattogni egy szint alatt van, mivel nem az a extrémdurva hibái vannak a kérdezőnek ami már értelmezhetetlenné tenné amit írt

2014. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/143 anonim ***** válasza:
77%
hát a kutató szakok pont azok, amivel ha az egyetem mesterképzése idején nem ajánlanak állást, akkor később se nagyon... a jó szakemberekre a cégek lecsapnak a gyakorlati idő alatt.
2014. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!