Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/143 anonim ***** válasza:
86%

egy levelezős diploma ugyanannyit ér, mint egyetemi, ez a bolognai rendszer lényege...

a diploma igazi értékét az ember adja, ez önmagában csak egy papír

mindezt úgy mondom, hogy nappalis vagyok

2014. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/143 anonim ***** válasza:
40%

hát, a stílus, amiben közölte, nem oké, de én szívesebben élek egy őszinte pasival, mint egy olyannal, aki rózsaszínben látja a világot és kedveskedik azzal, hogy jaj de jó, mindjárt lesz is jó állásod. Mert sajna a pasinak jó eséllyel igaza lehet :(

És az is igaz, hogy egy használható, akár levelezőn szerzett diploma többet ér egy nem használható egyetemi nappalisnàl.

Ên nem sértődnék meg, mert nem olyan vagyok, inkább elgondolkodnék, mit csináljak, ha megvan a papír.

2014. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/143 anonim ***** válasza:
40%

Igaza volt, mert a végén elárultad magad, hogy már most milyen a stílusod...

Áruld már el, hogy mitől kevesebb a levelezős főiskola???

A szememben és sok munkáltatóéban még több is, mert mindenki tudja, hogy munka mellett sok esetben nehezebb tanulni.

2014. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/143 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne állítsuk már be szegény férjet áldozatnak. Aki nem bírja a kritikát, az ne kötekedjen vagy tegyen sértő megjegyzéseket. Főleg ne a feleségével csinálja ezt.
2014. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/143 anonim ***** válasza:
21%

lehet hogy az agyára mentél már ezert mondta,mert hiába nem érzed te annak valamiért csak mondta hogy nem kell ekkora céco.

Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van? ez a mondatod pedig tényleg azt jelzi hogy magasabbra helyezed magad nála.

2014. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/143 anonim ***** válasza:
16%
Erre szokták mondani, diplomád lesz? Akkor most melyik sarokba kell s****nunk?
2014. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/143 anonim ***** válasza:
40%

senki nem gondolja, hogy a férj áldozat.

Viszont a kérdező nyilvàn nappalin tanult, ha ennyire lenézi azt, aki nem. Addig nyilván eltartotta valaki, tehát a férje a levelezőssel dolgozik... és mindegy, mit. A kérdező egy fokkal sem különb.

2014. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/143 anonim ***** válasza:
80%
Mert a férje lenézheti a feleségét, de fordítva nem? Kellemetlen mikor "visszanyal a fagyi".
2014. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/143 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező újabb ékes bizonyítéka annak a mondásnak, hogy a diploma észt nem ad, csak papírt!
2014. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/143 anonim ***** válasza:
68%

miért? és a feleség nem nézi le a férjét?

megérdemlik egymást

2014. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!