Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
38%

"kutató biológus végezttségem lesz...És valósznűleg nem a mekiben fogok salátát mosni"


Ne légy benne olyan biztos! Dunát lehet rekeszteni veletek.


Mellesleg nekem is van diplomám, majd írok is akkor ide ki egy kérdést, hogy mindenki tudja!

2014. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 anonim ***** válasza:
93%
Az,hogy valaki az ELTÉn végzett elég tág fogalom, ott lehet fizikus, informatikus, matematikus is de lehet óvodapedagógus, magyar vagy tanítószakos is, összehasonlíthatatlan sok szak egymással -.-
2014. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 anonim ***** válasza:
85%
Jogász, ezer helyre jelentkeznek, de szinte semmi, csak akiknek protekciója van.
2014. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg senki sem vette észre, hogy a kérdezőnek nem a férjével van baja, csak a GYIK közönségének akarta tudomására hozni, hogy ő holnaptól mekkora nagy ember lesz?
2014. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:
90%

Azért egy szegeden vagy eltén végzett biológus az elég nehéz szaknak számít, a phd annyival könnyebb lehet, hogy ott már avval foglalkozol ami jobban érdekel és emiatt könnyebben tanulod. Kutató biológusként meg rengeteget lehet keresni, bizonyos területeken, csak nem magyarországon, nálunk túl telített a biológián végzettek száma, mert sok vidéki suliban is tanitják, mégha nem is MSC szinten.


de egy phd-s biológusnak tuti lesz állása magyarországon is, föleg, ha orvosi jellegű dolgogból doktorál

2014. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 anonim ***** válasza:
2%
Egy táblát azért csináltatnék a helyedben! Tudod amit a hátadra teszel, így mindenki értesülni fog nagyságodról, mert a modorodból, stílusodból aligha!
2014. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 A kérdező kommentje:

Ebben igaza van aki ezt mondja nem minden diplom ér ugyanannit most nem a levelező a lényeg.

Amúgy a legtöbb TTK-s szakból(pl a biológusból se),nincs levelező,mintahogy lelevező orvosi sincs.Szóval ennek gondolom csak megvan az oka,nem gondoljátok?

Ja és hamár itt tartunk a férjem nem tartott el,mert mellette 4 órában dolgoztam egy laborban,plusz felvettem a diákhitelt.

Amúgy soha nem érdekelte hogy sikerültek a vizsgáim,miutnánn dolgoztam,suliba voltam,hazajöttem főztem,bevásároltam,és leültem tanulni,meg jegyzőkönyvet írni(vagy most a diplomamunkát),még ő volt megsértve,hogy nem tud tőlem aludni,mert én éjjel "kuruttyolok",ő meg 5-kor kel...Ja és amúgy ő a fősulijával(mezőgazdasági) egyelőre lószart lapátol egy lovardában már 4 éve,havi 100 ezrért, azt isfeketén.És szerintem meg van sértve,hogy én feltehetően(!) nem WC-s néni leszek...

2014. jún. 4. 09:26
 38/143 anonim ***** válasza:
95%
34-es neked is kisebbségi komplexusod van és azért ez jutott eszedbe, mert te ilyeneket szoktál csinálni, ilyen hátsó motivációval, mindenki magából projektál
2014. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/143 anonim ***** válasza:
68%
Mekibe meg már nem vesznek olyan könnyen csak ha max huszon eleje éves vagy, tapasztalat :(
2014. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 anonim ***** válasza:
83%
szerintem inkább az a kérdés, miért házasodtatok össze, ha egy ilyen dolog problémát okoz, vagy ez a komplexusa most derült ki?
2014. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!