Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
 101/143 anonim ***** válasza:
69%

Ha figylemesen olvasnátok ennyit az előzménykről,és a kedves férjről,idézem:


"Ja és hamár itt tartunk a férjem nem tartott el,mert mellette 4 órában dolgoztam egy laborban,plusz felvettem a diákhitelt.

Amúgy soha nem érdekelte hogy sikerültek a vizsgáim,miutnánn dolgoztam,suliba voltam,hazajöttem főztem,bevásároltam,és leültem tanulni,meg jegyzőkönyvet írni(vagy most a diplomamunkát),még ő volt megsértve,hogy nem tud tőlem aludni,mert én éjjel "kuruttyolok",ő meg 5-kor kel..."


Én elgondolkodnék a válláson,mert ez csak roszabb lesz...

2014. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/143 anonim ***** válasza:
68%

A déli tömb 6. emeletén? majd megy a gyakori stábja csekkolni



sok sikert :)

2014. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/143 anonim ***** válasza:
87%
én úgy látom bajság lesz nálatok a későbbiekben ... a férjed önértékelése a béka segge alatt, amit bunkósággal kompenzál ... a büdös életben nem fogja elfogadni, hogy te diplomás ember vagy, aki ebből a szempontból többet ér nála (nekem másfél diplomám van, a feleségemnek három, de nagyon tudok örülni az ő eredményeinek)
2014. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/143 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező én a bicskanyitogató stílusod, fellengzősséged ellenére jót kívánok NEKED!


Soha ne kerülj az egyetemi diplomáddal olyan helyzetbe, hogy könyörögj egy szarmerő lapátért!

2014. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/143 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem arról van szó, hogy ki diplomás és ki nem. Hanem hogy mennyire támogatják egymást...

Kérderő szerintem hiba volt hozzámenni.

Nekem is volt olyan barátom, aki irigyelte a diplomám, illetve azt, hogy egyedül is meg tudok élni, nincs szükségem ehhez egy férfira. Nagyon gyorsan le is koptattam.

2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/143 anonim ***** válasza:
80%
Én arra lennék kiváncsi, hogy ha a kérdező a férj lett volna, a probléma meg ugyanez, akkor a válaszolok sértegető része mennyire írogatna teljesen mást, ugyanarra a problémára.
2014. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/143 anonim ***** válasza:
84%

Nekem felháborító ahogy itt a GYIK-es közönség kezeli a diplomásokat, komolyan egyik válaszoló már leírta, hogy itt mindenki lenézheti a diplomásokat akinek meg van az senkire egy rossz szót nem szólhat? Miért? Nem fér a fejembe, hogy ha valamiért sokat tanultam és érdekel akkor arra miért ne lehetnék büszke amikor lediplomázom? És ezzel nem vágok fel mások előtt de, sokan pusztán a tényt is sértésnek veszik (bár gyanítom itt irigység van a háttérben, btw az enyém eléggé tucatdiploma mégis 1 hónap alatt el tudtam helyezkedni vele végzés után).


A kérdező férje bunkó volt, a kérdező se biztos, hogy jól kezelte de nem ő kezdte.

A pasik többségét zavarja ha a nő képes az önállóságra, sajnos én is ezt látom, szintén nem értem miért nekem legalábbis az tűnik logikusnak, hogy örülnie kéne neki, ehelyett nem érzik magukat elég férfinak ha nem ők az okosabbak, magasabb végzettségűek vagy a családfenntartók.

2014. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/143 anonim ***** válasza:
73%
106-os, Tiéd a pont! A kettős mérce a legalacsonyabb intelligencia szinthez kötődik!!!
2014. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/143 anonim ***** válasza:
20%
107-es, nem a diplomásokkal van baj, hanem kérdező minősíthetetlen stílusával!!
2014. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/143 anonim ***** válasza:
56%
Tudod az én lányom diplomás, a férje vállalkozó. De ha a lányom így beszélne a férjéről mint kérdező, én magam utasítanám rendre!
2014. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!