Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
 131/143 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez volt a szitu.

Aztan rajottem a ferjem siman jobban stresszelt mint en ezert visekedett bunkon.

Vizsgak elott idegbeteg volt a vicfes ebben az en vizsgaim elott.

Aztan kiderult egy kozos ut alatt.

Rakerdezett hogy miert nem izgulok es elmeselte o tiszta ideg pont mert ugy latja engem nem erdekel az egesz es megis mindenbol vidaman atmegyek es sikerul.

Ez ot zavarta hiszen neki nincs felsofoku kepzese.

Megbeszetuk tuleltuk szerencsere.

Bar neha megemliti ha nagy hulyeseget mondok

,, varj leszaladok megnezem nem esett le a dilpomad a falrol ,,

2014. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/143 anonim ***** válasza:
51%
a falon van a diplomád?
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/143 anonim ***** válasza:
100%

én nem járok biológia se biológus szakra, csak a neurobiológia tanszéken volt vizsgám tegnap, mert ott tartják az óráim nagy részét -.-


és a tanárok nagy része a védésekkel volt elfoglalva

-.-

2014. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/143 anonim ***** válasza:
100%

Igen szep keretben van es a rendelomben log a falon ez miert furcsa?

Itt diszdiplomat adnak szep nagy pecsettel egyik oldala angol a masik az orszag nyelven van.

2014. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/143 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom, miért fura nekem falra kitenni, lehet azért mert tesóm nem honosította amikor doktorált nem használja egyáltalán de lehet a tesóm a fura, nem tudom
2014. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/143 anonim ***** válasza:
24%

én nem tudom, kitenném-e a sima diplomát, lehet nem, ha rite-s azért, ha summa cum laudés akkor meg azért mert olyan menőzésnek tűnne azt meg ilyen komplexus kezelésnek tartom, de a fene tudja, nem tudom

túl sokat görcsölök kis dolgokon

2014. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/143 anonim ***** válasza:
100%

Megdolgoztam erte buszke vagyok ra es hasznalom ezert van bekeretezve.

Akik hozzam jarnak szerintem jo ha latjak hol es mikor es hogy vegzett az akire rabizzak magukat.

Tudod a mukormosnel / kozmetikusnal is kint lognak a ,diplomak , es ilyen olyan helyezesek es en nezegetni szoktam oket.

2014. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/143 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tenné ki? Keményen megküzdött azért a diplomáért. A közhiedelemmel ellentétben az egyetemisták nem csak melegedni járnak az iskolába (persze vannak kivételek, de ők el se végzik). :)
2014. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/143 anonim ***** válasza:
Kulfoldon vegeztem es ott nem futenek sporolnak igy melegedes kizarva;)
2014. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/143 anonim ***** válasza:
100%
sajnos idén nálunk sem volt nagyon fűtés... :(
2014. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!