Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
 111/143 anonim ***** válasza:
21%

Aki olyan helyesírási hibákat vét,hogy két betűt felcserél,az nem a tablet miatt van,hanem "agyi" okok miatt,erről direkt olvastam.Vannak rá gyakorlatok,hogy megszűnjön.

A férjed mondott valamit,aminek van esélye.Az a beszólás nem volt túl sértő,nekem mondjuk egyáltalán nem.Amit viszont te vágtál hozzá,hogy "bezzeg neked csak ez meg ez a végzettséged" már sértő.Nem épp ugyanaz a stílus.Konfliktuskezelésed borzalmas.Nem támadni kell ilyenkor.Őszintén,a hozzászólásaid alapján nem tűnsz értelmiséginek.

2014. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
22%
Nagy a baj ott, ahol a kérdező az értelmiségi réteghez tartozhat!!!
2014. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:
17%

ez a sok p*cs aki mondja h válj el.....Meg se forduljon a fejedbe! A férjed talán keserű azért, mert te elvégezted és neki nem adatik meg vagy kevés hozzá vagy csak egyszerűen szeretné, de nem próbálja meg (úgyse fog sikerülni alapon). Egy férfiban hatalmas törés az, amikor az asszony jobban keres, az asszony sokkal többen tehetséges, nagyobbra becsült és társadalmilag helytálló szerepe van. Ami persze nem biztos hogy így van, de ő így érzi. Egy kicsi megbántást akart neked ezzel okozni, de nem a rossz szándék vezérelte, csupán így akarta a tudtodra adni hogy "Hééé, én is itt vagyok és megbecsült szerepem van a társadalomban!"


Én értem, hogy nagyon mérges vagy rá meg rosszul esett. De ez a házasság :) Egyébként az ilyesfajta csipkelődések szerintem nagyon aranyosak tudnak lenni, ha nem fajulnak el és nem megy a sárdobálás. Persze ezzel nem azt mondom, hogy tűrj el neki mindent. Nekem az apám volt ilyen. Mindenkit kritizált valamiért, de közbe meg ette az irigység belülről, hogy neki ez meg az nem adatott meg...

Utána meg mikor megszólt valamiért csak kuncogtam magamban hogy "eszi az irigység fatert belülről" majd odamentem hozzá adtam neki egy puszit és mosolygott egyet, mert tudta, hogy tudom, de nem vágtam a fejéhez, nem aláztam meg vele, de tudtam és magamban tartottam! :)

2014. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 anonim ***** válasza:
69%
Pfff előző, ez neked csipkelődés? Amikor megalázod és nyíltan leszólod a másikat? Ejha. Ez neked a házasság? :DD Irigylem az életed.
2014. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/143 anonim ***** válasza:
34%
114-es, inkább hallgattál volna! Nem járattad volna le magadat!
2014. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/143 anonim ***** válasza:
21%
114-es, vagy aggleány, vagy elvált! De szerintem ezen senki sem csodálkozik!
2014. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/143 anonim ***** válasza:
76%
Egyik se. :) Csak szimplán szerintem nem kapcsolat az, ahol a másik ilyen hangnemet megengedhet magának.
2014. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 anonim ***** válasza:
28%

"Csak szimplán szerintem nem kapcsolat az, ahol a másik ilyen hangnemet megengedhet magának."


117-es nyilváníts véleményt kérdező hangneméről, stílusáról!

Kiváncsiak vagyunk az állásfoglalásodra!

2014. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/143 anonim ***** válasza:
3%

" A kérdező kommentje:


Ebben igaza van aki ezt mondja nem minden diplom ér ugyanannit most nem a levelező a lényeg.

Amúgy a legtöbb TTK-s szakból(pl a biológusból se),nincs levelező,mintahogy lelevező orvosi sincs.Szóval ennek gondolom csak megvan az oka,nem gondoljátok?

Ja és hamár itt tartunk a férjem nem tartott el,mert mellette 4 órában dolgoztam egy laborban,plusz felvettem a diákhitelt.

Amúgy soha nem érdekelte hogy sikerültek a vizsgáim,miutnánn dolgoztam,suliba voltam,hazajöttem főztem,bevásároltam,és leültem tanulni,meg jegyzőkönyvet írni(vagy most a diplomamunkát),még ő volt megsértve,hogy nem tud tőlem aludni,mert én éjjel "kuruttyolok",ő meg 5-kor kel...Ja és amúgy ő a fősulijával(mezőgazdasági) egyelőre lószart lapátol egy lovardában már 4 éve,havi 100 ezrért, azt isfeketén.És szerintem meg van sértve,hogy én feltehetően(!) nem WC-s néni leszek..."



Kérdező egy mai magyar értelmiségi?


Nagyon szomorú vagyok!

2014. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért van olyan érzésem, hogy kérdező és a férje együtt nevetnek a kommenteken!
2014. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!