Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/185 anonim ***** válasza:
79%
Nem maradhatsz te a lakásba?
2013. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/185 A kérdező kommentje:
Devizahiteles, nekem meg gyesem van. Nem tudnám fizetni.
2013. aug. 22. 10:43
 123/185 anonim ***** válasza:
79%
ó sajnálom,most még otthonod sem lesz?
2013. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/185 A kérdező kommentje:
albérlet, a két kicsivel,ha birom...
2013. aug. 22. 11:41
 125/185 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Hogy telnek a napok a balhé óta? Anyukádhoz nem mehetsz vissza? 2 gyerekre kapsz azért rendesen gyerektartást, bár tudjuk, hogy így sem rózsás a helyzeted. Férjed hazajött már, vagy még nem mer, nem hívtad megbeszélni? Válni akarsz akkor jól sejtem. Egy megbeszélést azért megérne, tudom, a gyerekeid a fontosabbak ebben a kérdésben, nagyon nehéz ezt megbocsájtani, ha egyáltalán meg akarod neki.
2013. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/185 A kérdező kommentje:

hát,telnek,telnek...hullámzó. Az egyik percben még nevetek a picivel,a másikban pánikrohamom van,sírok,fulladok.

Amúgy épp az előbb jöttem rá,miért. Nekem nem való ez a higgadás. Azért fulladok,mert nem ordíthatom ki a bajom.

Szerintem sokkal hamarabb regenerálódnék,ha ráönthetném szóban az egészet.

2013. aug. 22. 12:41
 127/185 anonim ***** válasza:
79%

107-es vagyok. Nem még nem találtam, de ez 3 gyerekkel, egyébként is cinkes lesz. Nem is keresem, majd jön magától, még nem léptem túl ezen az egészen :( Még szeretem, Ő már engem nem hiszem......

Kedves kérdező, mi van veled? Férjed?

2013. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/185 anonim ***** válasza:
72%
Az lehet tenyleg jot tenne ha a gyerekeket eltudnad kuldeni valakivel par orara hogy 2esben legyetek es add ki magadbol a duhod..ordits, sirj..tombolj ha ugy erzed. En se tudok megnyugodni ha nem tudom kiadni magambol a duhot..ideig oraig megy az eros vok es nezzetek milyen kemeny csaj kiseloadas..de folyton visszaesek amint magamra maradok. Az orditozas vegere lehet egy kulturalt beszelgetes alakul ki (nalam igy szokott lenni) nem kell hogy erzeketlennek tunj es hogy ne lassa mit elsz at.. neked mar nem kell bizonyitanod fele semmit..egy sz.r ember es tudnia kell mekkora fajdalmat okozott.
2013. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/185 anonim ***** válasza:
10%
Jol gondold meg mit teszel a gyerekekkel fogsz nyomorban elni a buszkeseged miatt??
2013. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/185 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó.....te voltál már ilyen helyzetben?
2013. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!