Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 151/185 anonim ***** válasza:
91%
3 gyerekes vagyok, aki épp válik, furcsa, de az én férjem is ezzel jött. Azzal, hogy imádta mindig a nagy csöcsöket, így mondta. Nem is értem, akkor miért vett feleségül, és 13 évig miért volt velem. Mondjuk mint írtam is, többször megcsalt ez idő alatt. Most lett neki egy mangalica disznója, aki még idősebb is nála 6 évvel, és ahhoz képest amekkora, melle sincs nagy :D
2013. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/185 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a legalja... de a lényeg, hogy ügyesen kezeled a helyzetet. Én vagyok az, aki a gyerek szemszögéből írtam le a történetemet pár napja. Ugye az apám lelépett egy másik nővel. Ő is megmondta anyának, hogy a szex hiánya volt a gond, mert miután anya szült, egy ideig nem volt semmi. Anya mindent elvégzett a házban, 4 gyereket vitt és hozott, takarított, főzött, mosott, tálcán vitte apának a kaját minden áldott nap. Apát egyszer nem láttam mosogatni. Anya szépen depressziós lett, majd mikor apa lebukott a nőzés miatt, anyára zúdította, hogy neki már RÉGÓTA szúrt a szemét, anya elhanyagolta magát, és már nem is kívánta őt. Utána persze rájött, hogy éppen nem mehet sehova, úgyhogy elkezdte anyát hitegetni. Majd mikor összejött a ház a szeretőjével, röhögve lelépett. Később kiderült, hogy legalább 4 nővel megcsalta már anyát.

Bárcsak anyának több tartása lett volna, és kirakta volna őt már az első eset után... Borzasztó volt ezt végignézni. Nem szabad bevenni a süket dumát.

2013. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/185 anonim ***** válasza:
92%
Mi történt azóta veletek?
2013. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/185 A kérdező kommentje:

Semmi jó. Idáig beszélgettünk ma is ,de egy épkézláb mondatot nem bír összehozni azon kívül,h adjak egy esélyt..


Azt állítja,h csak egy próba volt,h megvan e benne még az,ami ahhoz kell,h lefektessen egy nőt...

2013. aug. 25. 22:16
 155/185 anonim ***** válasza:
36%
Nahát, kedves 151-es, ismerős a sztori...nekem a legnagyobb szerlelmem újított be egy mangalicát, azóta gyűlölöm a kövér nőket, nem tudok mit tenni, szinte már afféle fóbiává nőtte ki magát...
2013. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/185 anonim ***** válasza:
75%

Ne adj neki még egy esély!NE!NE!NE!

Nem érdemli meg!

2013. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/185 anonim ***** válasza:
82%
151-es vagyok. Hát igen, ez durva, utálom a kövér nőket én is. Na de ez a nő, az exem nénije ( fiam csülkös bablevesnek hívja :D ) nagyon gusztustalan, pici apró fej, és szumós test. A férjem szerint én az 53 kg-ommal, 3 gyerek után, nyista narancsbőr és terhességi csík, erre nagyon büszke is vagyok, szóval szerinte meg csoffadt anorexiás r.b@nc. Ezt érdemlem 13 év, és 3 gyerek után. No comment.
2013. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/185 anonim ***** válasza:
94%
Tok mindegy, mert semmi se jo a ferfiaknal, ha minden rendben van, az unalmas es megszokott, ha nincs minden rendben, akkor boldogtalsn, te meg egy hiszterika akinek semmi se jo, ha kovet vagy elhanyagolod magad, nem akarsz tetszeni, ha sovany vagy, akkor anorexias ribi. Nem tudom, hogy lehetne megfelelni.
2013. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/185 anonim ***** válasza:
4%

Lehet a csuloneni tud valamit az agyban amit a karcsu anyuka nem tud nyujtani.

A ferfiaknak nem tokeletes karcsu test kell vagy jo alak.

A ferfiak a belulrol jovo szexualis sugarzast ertekelik es azokat a noket akik ertekelik a probalkozasukat es kaladvagyoak az agyban es nappal is mutatjak vagynak a ferjukre, baratjukra.

Ez a titka a kover csunya trampli noknek ok istenitik a baratjukat es vagyodnak utanuk

2013. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/185 anonim ***** válasza:
88%
Ja hogy egy nagyobb pár mell már elég indok neki :D Fééérfiak.. és az ő nagy részük.. eszedbe se jusson amúgy esélyt adni neki.
2013. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!