Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/185 anonim ***** válasza:
35%

Nem hisztek abba hogy egy ferfi vagy no egyszer tevedhet es utana rajon hogy a csaladja a legfontosabb?

Sajnallak titeket ezert van ennyi valas.

a tortenet szereploje nem cslata meg testileg a feleseget ezt ne feledfjetek.

2013. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/185 anonim ***** válasza:
100%

107-es: Nagyon sajnálom. Remélem, azóta már találtál egy igazi férfit, akinek nincs elkocsonyásodva a gerince, vagy ha még nem, akkor fogsz. Mert vannak, csak hát manapság már ritka...

Előző: Ezért írtam, hogy beszéljék át. Viszont attól még, hogy az ember mond valamit, még nem biztos, hogy úgy is van. Ez a gyakoribb...

2013. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/185 A kérdező kommentje:

111-es


Valóban nem,annál sokkal de sokkal rettenetesebbet tett.

2013. aug. 21. 19:03
 114/185 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedig a másik. Egy dolog a testi, és más dolog a lelki megcsalás...
2013. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/185 A kérdező kommentje:

Igen,a lelki megcsalás...

És hogy sokszor szorulunk hóvégén anyagilag...

Minden egyes mozival,vacsorával,bulival a 2 gyereke szájából húzta ki a kenyeret...

Ha szexkapcsolata van,heti egyszer ingyen megdug egy nőt,azzal engem árul el. Az egy dolog,azt le tudnám nyelni,szar vagyok,és kész.

De ezzel őket is.

És ez az,ami megbocsájthatatlan.

2013. aug. 21. 19:24
 116/185 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A lelki megcsalás még súlyosabb szerintem. Mert kinek jó az,ha a párja másra vágyik,de ha azt nem kaphatja meg,veled is beéri? Neked jó? mert akkor az jó,én pedig nem tűröm,hogy pótlék legyek,akivel beérik,ha épp nincs más. Ennél kevés megalázóbb dolog van.
2013. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/185 anonim ***** válasza:
20%
melyik megyében laksz azt elárulod?
2013. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/185 A kérdező kommentje:
Miért is fontos ez?
2013. aug. 21. 21:16
 119/185 anonim ***** válasza:
37%
csak ugye az lesz a kellemetlen, amikor a gyerekeidnek kell elmagyaráznod, hogy az apu miért nem jön haza.Az kemény lesz,ahhoz kitartást!Tudom tapasztalatból, hogy az szörnyű, de sajnos megkel tenned!Legyél jobban lelkileg, egyszer megfogod találni a társadat,és minden rendbe jön,De ehhez idő kell, és tudom,hogy most nehéz elhinni. Még majd írok,onnan tudsz felismerni, hogy mikor írok,hogy mindig hozzáteszem,hogy majd még írok.De ez nem lényeges,csakúgy említettem.Illetve tegnapnem tettem hozzá, de tegnap is írtam kétszer.Na mindegy nem lényeges.Szóval kitartás, túleszel ezen is, egyszer befogod látni,hogy jó, hogy ez mind megtörtént,és nem élted végig az életedet egy csalóval.Most még nem így látod, mert friss, de egyszer örülni fogsz ennek!Hajrá!:)
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/185 A kérdező kommentje:

A gyereket egyelőre leszereltem azzal,h apu sokáig dolgozik,ezért a nagyiéknál alszik,mert az közelebb van az irodához. Végülis igaz is...


Most albérletet keresek és számolgatok,hogy hogyan lehetséges megélnünk. Nem túl jók a kilátások.

Úgyis haza kell jönnie egyszer legalább ruháért, és ahogy kivettem a szavaiból,hétvégén már mindenképp itthon akar lenni.

Továbbra sem tudom,mit csináljak majd személyesen,még mindig úgy érzem,hogy ha csak meglátom is ,sírva fogok fakadni,de ezt annyira nem akarom...

2013. aug. 22. 09:38
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!