Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/185 anonim ***** válasza:
81%

A laptopját az adott oldalon nyitva hagyva kitenném az ajtó elé hogy mire hazajön magyarázat se kelljen.

Ébren megvárnám majd közölném hogy holnap 10 ig a cuccait vigye el amennyiben nem összepakolom és feladom a vöröskeresztnek.


Én ezt tenném.

2013. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/185 anonim ***** válasza:
84%
Hát, vannak gyerekeitek? Mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok házasok? Ha vannak gyerekek, vagy már 50 évesek vagytok, akkor lehet, hogy hagynám. Ha még szeretnétek gyerekeket, és viszonylag fiatalok vagytok, akkor inkább keresnék valaki mást a leendő gyermekeim apjául.
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/185 anonim ***** válasza:
92%
Ágyazz meg neki a kanapéra, ha már odahazudta magát. Aztán reggelig próbálj lehiggadni, hogy nyugodtan meg tudjátok beszélni, hogyan tovább.
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/185 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt, 4 és fél éves a nagylány, 8 hónapos a kisfiam...
2013. aug. 20. 22:23
 5/185 anonim ***** válasza:
77%
Kedves hármas. Hát velem nem beszélne hogyan továbbról. Hazudozik a kanapén alvásról, ó szegény majd megesne rajta a szívem...mégis mit lehet beszélni ezek után a hogyan továbbról?
2013. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/185 A kérdező kommentje:
Ja,igen, én 28 ,ő 32
2013. aug. 20. 22:24
 7/185 anonim ***** válasza:
89%
A disznó!!! segíteni én nem tudok, fogalmam sincs, mit tennék, de lelkiekben veled vagyok. FUUUU
2013. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/185 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy ez történik Veled és sajnálom a gyerekeidet is, hogy ilyen pasas az apjuk. Én személy szerint olyan két pofont lekevernék neki, hogy a kanapén térne magához.
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/185 anonim ***** válasza:
80%
ezt nem lehet annyiban hagyni rúgd ki!
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/185 anonim ***** válasza:
89%
vagy beszélj vele, hogy tudsz a kis játékairól
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!