Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/185 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom... néha komolyan nem értem a férfiakat... mikor hazaér, próbálj meg beszélni vele. De a minimum az, hogy ma nem melletted alszik az ágyon, hanem kint a kanapén. Ha már odahazudta magát.
2013. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/185 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ! Nem irigyellek !

Magamat ismerve biztos nem bírnám ki hogy így lefeküdjek aludni ilyen ideggel . Én hazavárnám és kérdőre vonnám . Aztán mondanám lehet elhúzni oda ahol most volt mielőtt hazajött .


Viszont , mégis azt tanácsolnám , várd meg a reggelt . A gyerekek ne hallják , ne úgy veszekedj vele , de mindenképp megkell beszélnetek !

Majd azzal fog mentegetőzni,hogy te milyen jogon néztél bele a laptopjába . (legjobb védekezés a támadás )


Írj , mit döntöttél vagy mi lett a vége . :(

2013. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/185 anonim ***** válasza:
94%
Az biztos, hogy ezek után csak a kanapén alhatna, vagy ahol akar.
2013. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/185 anonim ***** válasza:
79%
Èn nem beszèlnèk semmit, mindent úgy ahogy az első írta. Teljesen egyértelmű, un téged a családot, màst akart. Volt bőr a kèpèn vacsoràzgatni, meg moziba jàrkàlni, te meg ülj otthon a gyerekekkel. Ugye nem veszed be, hogy nem törtènt semmi köztük???
2013. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/185 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értem, te tudtál előtte is a csajról? Mit tudtál róla, mit mondott vele kapcsolatosan a férjed? Szerintem ha az derült ki az e-mailekből/chateésből, hogy nem történt "semmi", már úgy értem, megcsalás nem volt, csak flörtölgetés, akkor nem hiszem, hogy azonnal a válás lenne az egyedüli ügdözítő megoldás (3 gyerekes anya, 7 éve házas, de össz 14 év együttélés)

A kanapás szöveggel sok pasi próbálkozik, mert a szeretők (nők) általában azt szeretik hallani, hogy a pasi a felességgel már "ezer éve" nem szexel. De ez általában nem szokott persze igaz lenni...

Mivel a csaj már 2 hete nem válaszol, részéről sem tűnik komolynak az ügy. Lehet, hogy bepróbálkozott, de a férjed a táncolgatáson és az iszogatáson kívül nem ment tovább.

2013. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/185 A kérdező kommentje:

A csajjal kapcsolatban annyi volt,hogy 2 hétig volt üzleti úton külföldön,majd mikor hazajött,közölte,h ő másnap megy a Nórinak segíteni költözni. Erre én kibuktam,h még nem is értél haza,már mennél ,és én voltam minden szemét hisztis p*csa.

Azóta gyanús a név.

2013. aug. 20. 22:36
 17/185 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is volt semmi komoly közöttük, én bízni többé nem tudnék benne, mekkora csalódás ez.
2013. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/185 anonim ***** válasza:
100%

Igen,azt én is hozzá akartam még írni hogy ha a csaj nem válaszolgat , akkor nem akar (szerintem) a párodtól semmit .

De azt ne felejtsd el hogy a férjed az hajlandó lenne más nővel összejönni !!!!!!Elég bizonyíték ez rá ! csak épp most megsz..vta mert ez a nő nem ragál rá !

2013. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/185 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy a csajnak nincs még nete a költözés után. Nem mindenkinek van netezős telefonja (pl nekem sem)
2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/185 anonim ***** válasza:
94%

na de bakker emberek ez csaj otthon ül a gyerekekkel a görény férje meg mással vacsorázik és moziba megy??????


Én az első vagyok, de én ha nem dugta volna meg a nőt akkor is kib.asznám az ajtón nehogy már...


"Aki ku.rvának áll ne csodálkozzék hogy meg..basszák."


milyen igaz.

2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!