Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/185 anonim ***** válasza:
31%

Pontozzatok le de en azt ajanlom kinozd egy kicsit ereztesd vele mit veszitett volna tedd rendbe magad fodrasz uj ruha

De a ferjed es szereted bocsass meg neki fogadd vissza egy par het mulva.

Addig pedig tarsd kotelen kinozd a lelket es testet talakozgass vele udvaroltass magadnak radizzatok csokolozzatok hagy dolgozzon meg erted.

Ezt azert mondom mert igazan nem csalt meg igy van meg remeny arra hogy ez a hazassag redbejojjon es lehet hogy ez a nocske volt az a dolog ami megmentheti a hazassagotokat uj eletet lehelhet bele.

2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/185 A kérdező kommentje:

Ettem,aludtam,kisírtam magam,amig a pici először aludt,nemsokára megyek a nagyért az oviba.


Az az iszonyatos pánikrohamos sírhatnék elmúlt,de félek csak ideiglenesen,most nyugodt vagyok,hogy tudom,h nem kell látnom egy darabig.

Bár már kérdezte,hogy hétvégére hazajöhet-e.

Írtam neki,hogy tőlem most is hazajöhet,hiszen az ő lakása is,de én nem akarom látni. Amúgyis későig dolgozik vagy már mittudomén mit csinál,meg tudjuk oldani,hogy ne találkozzunk.


Annak,aki azt írta,h azért kezdett ki más nővel,mert én nem voltam fodrásznál..hát,lehet. De számomra elnézést,de nem elég indok arra,h hagyjam magam így megalázni szó nélkül.

Hogy 2 éve nem voltam programon? Hát,8 hónapos a gyerekem,szerintem érthető,terhesen se jár az ember bulizni.

Nem mellesleg képtelen a kölykeire vigyázni,na de majd most...


Úgy döntöttem,jövőhéten program. Ha tetszik neki,ha nem. Ha ő elkölthette azt a temérdek pénzt a nórikával,amig én a gyerekekre vigyáztam,én is megtehetem ugyanezt.

Egyik este szépen felöltözöm,és itt hagyom a hőn áhított gyerekeivel,majd jövök alapon.


Az utolsó hozzászólás,miszerint játsszam neki a csábító démont meg randizzunk,az egyenesen nevetséges.

ÉS ha újra megun,megint jól kikezd valakivel,mert attól az asszony szexi lesz,nekem ennek ez az üzenete.

Nehogymár én nyaljam ki a seggét,mert ő fellángolt,már bocsánat.

2013. aug. 21. 15:09
 93/185 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom amit veled tett az a szaralak :( komolyan szóhoz se jutok,hogy lehet valaki ilyen gerinctelen féreg... légy erős és hagyd el a büdös p!csába! ennyit tudok mondani :( a helyedben én a nagykést azért a hátába vágtam volna szerintem....
2013. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/185 anonim ***** válasza:
15%

Tudom nagy a banatod de egy ferj azert egy egyertelmu jelzest ad azzal hogy masba habarodik bele.

sajnos ebben te is hibas vagy hiszen valahol eszre sem vetted hogy mar nem erted rajong.

Ertem a gyerekek stb de valoszinuleg eltunt az intimitas kozuletek es elhanyagolva erezte magat nem szeretve ezert tortent meg hogy kifele kacsingaatott.

Se kozos program se szex se esti beszlegetesek ezrt kereste mashol amit otthon nem kapott meg.

egymas mellett eltetek te a gyerekeknek o maganak es kozben mindketten rohadt maganyosak voltatok.Amig imadtad ot eszre vetted volna erzelmileg nincs otthon nincs veled.

Legy osztine magaddalis tanulj ebbol szerezd vissza a ferjed!!!!

2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/185 anonim ***** válasza:
5%

Nem azt irtam nyald ki a s...

hanem hogy legy eros de bocsass meg hiszne ha nem teszed se ferjed se apa a gyerekeknek nem lessz es nagyon kemeny es szar ido var rad.Tedd fere a buszkeseged legy nagylelku es bocsass meg neki.

2013. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/185 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék leállni veled vitatkozni,maradjunk abban,hogy én teljesen máshogy látom a kérdést.
2013. aug. 21. 15:27
 97/185 anonim ***** válasza:
91%
Na írok megint!Nagyon jól csinálod, szerintem is így kell, foglalkozzon már egy kicsit a gyerekreivel.Az én apám is ilyen, nem is jó a kapcsolatunk.Majd írok még! Hajrá!
2013. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/185 anonim ***** válasza:
100%
és tényleg ne nyald ki seggét ezek után!!!!!!!!!!!
2013. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/185 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Minden elismerésem,hogy ezt így meg tudtad tenni és erős maradtál! Bárcsak bennem is ennyi erő lenne,mint Benned.

Ne hallgass azokra,akik azt mondják,hogy fogadd vissza a férjed. Semmit sem érnél el vele sajnos. Csak azt,hogy neki meglenne a kényelme,Téged pedig kihasználna.

Tudom miről beszélek,mivel apám velünk is ezt csinálta. Anyukámat évekig csalta,anyukám adott neki időt,hogy fejezze be. Persze nem tette,anyukám elvált tőle. Mikor beadta a válási papírokat könyörgött,hogy ne váljanak el,ő megváltozik. Szerencsére anyukám nem hitt neki. Mikor kimondták a válást,összepakolta apám cuccait és kirakta az ajtó elé.

Azóta eltelt 12 év. Apám azóta a 4. nőjével él,és az előző 3-at is megcsalta persze.

Szóval,aki ilyen,az nem fog változni később sem. Ígérgetni meg mindenki tud.

Ez a kicsinosítós,visszahódítós tanács hülyeség. Ugyan én nem voltam házas,csak párkapcsolatban éltem,de megpróbáltam ezt. Ideig-óráig hat. De azzal meg nincsenek megoldva a dolgok.

Úgyhogy Kérdező,kitartást!

2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/185 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna az előző hozzászólást. Ezek szerint nem egyedi esettel állunk szemben... és így igaz, a lényeg, hogy legyen tartásod. Ahogyan eddig csináltad, csak ügyesen. Támaszkodj szüleidre, testvéreidre, barátaidra, akire csak tudsz.
2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!