Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 131/185 anonim ***** válasza:
5%
azt hiszem nem rolam szol a kerdes de 42 evessen megeltem egyet mast az eletemben es tudom hogy a buszkeseg csak bajt okoz megbocsajtas es turelem vezet a legjobb dontesekhez.
2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/185 anonim ***** válasza:
94%

Én a 39.-be vagyok.....13 évig ment a megbocsátás és türelem, ezzel az volt a baj, hogy a végére már teljesen hülyének nézett. Addig szemet is hunytam dolgok felett, míg a család rovására nem ment. Most viszont arra ment....3 gyerek és én, így vagyunk most. De tudod, belegondoltam, hogy ha vissza is akarna jönni, mert megúnja a nőt ( meg fogja), visszaengedném-e. Hát nem hiszem, pedig nagyon szeretem a mai napig. Majdnem belepusztultam a fájdalomba. De! Aki egyszer-kétszer megteszi, az többször is megfogja, főleg ha mindig minden meg van bocsátva. Ez a saját véleményem.

Rohadt facebook :(

2013. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/185 anonim ***** válasza:
7%

nem csak megbocsajtani kell hanem kezelni is a helyzetet ill megvizsgalni a hazassagot miert nem mukodik es ehez sokszor kulso segitseg kell.

Mi az oka annak a ferfi masfele kacsingat?hanyagolva erzi magat / nem tiszteli a felesege? nem jut ra ido? nem veszik otthon ferfi szamba ?stb stb.Keresni kell az okokat nem tunetileg kezelni a dolgot.

2013. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/185 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, 133-as, csak úgy látom, te nem veszed észre, hogy az "okokat" kizárólag a feleségben keresed. Biztos feleség nem vette férfiszámba, ezért költötte a pénzt a gyerekei helyett a megdugni szándékozott csajára... Veled se élnék együtt, az biztos...
2013. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/185 anonim ***** válasza:
24%

No vagyok es igen is mindig ket oldalrol romlik el egy kapcsolat Egy rossz kapcsolatban nincs artatlan fel mindketten hibasak. Az egyik ebben a masik abban ezt kell belatni es indulni javitani.

Elso lepes el kell beszlgetni megkerdezni oszinten miert tette miert nem volt eleg a sajat felesege mi az ami hianyzott neki.

Mindennek oka van ez a lenyeg egy szerelmes ferj (mert aki nosul az az) nem lesz csak ugy hutlen szemet egy naprol a masikra.

2013. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/185 anonim ***** válasza:
77%

És mondd csak, kedves előttem szóló "nő vagyok", miért akarod ennyire erőszakosan, hogy a kérdező saját magát hibáztassa, és igenis, azértis béküljön ki a férjével?

A kérdező kérdezett valamit, te egyszer leírod a véleményedet, javaslatodat, ő pedig vagy megfogadja, vagy nem . De te oldalakon keresztül hajtogatod neki, mint egy mantrát, hogy igenis, az ő hibája, igenis éljenek együtt tovább, mintha mi sem történt volna... Már ne haragudj, hogy ilyen intim dolgot kérdezek, de a TE életben ekkora nagy hiány van egy bizonyos dologból? Mert pont úgy viselkedsz, mint aki hmmm... pókhálósodik kicsit. (és én is nő vagyok)

2013. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/185 anonim ***** válasza:
100%

133-as vagyok.

Tudod mit vágott a fejemhez a férjem 13 év után, mikor kiderült a nője?

Azt, hogyha laposnak érezte a szexet itthon, akkor megcsalt, és mikor újra velem volt, olyan volt neki, mintha újra kezdtük volna........frankón megbeszélte mi?

És közölte, hogy soha nem tud megváltozni, kellene-e így nekem. Hát nem, nem kell, köszönöm, ebből nem kérek..

2013. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/185 anonim ***** válasza:
100%

58% -os hagyd már békén a kérdezőt.Ahogy látom Te voltál az az okos is aki azt a tanácsot akarta adni a kérdezőnek,hogy még ő csábítsa vissza. Hát persze még a pasit sajnáljuk már meg,hogy még a nő bezárva volt a lakásba 2 pici gyerekkel ,szegény férj mit érezhetett.

A kérdező szeretett volna csinos lenni, eljárkálni.Mi lett volna a megoldás: azt a pénzt amit egy idegen nőcire elszórt a férj,a feleségére fordítani, a gyerekeket rábízni valakire,elmenni 2-en moziba,étterembe,vagy a család kirándulni,akármi.De nem szegény elhanyagolt férj inkább egy idegen nővel csinálta meg ezt.És még őt kéne sajnálni!

Komolyan az ilyen nők miatt vannak lenézve a nők, mint Te! Semmi büszkeség, a nő mindenért a hibás, a pasi az minden körülmények között csak áldozat lehet...

2013. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/185 anonim ***** válasza:
100%
137-es vagyok, kedves utolsó, tejesen igazad van!
2013. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/185 anonim ***** válasza:
31%

58% mi a fene koze van az en szexualis eletemnek a velemenyemhez?nem ertem de te biztos tuti tudod.

Mindenki biztat mindenkit valjon el dobja ki aztan csak roszabb lesz mint volt. Egyedul nagyon nagyon nehez gyerekkel(tapasztalat)

lehet en kidobtam a ferjem es egyedul maradtam es nagyon megbantam lehet lattam o boldog utana mas novel es ugy ereztenm az a boldogsag nekem jarna nem a masiknak hiszen en szerettem ot mindennnel jobban. Lehet csori gyerekem apa nelkul nott fel es ez reszben az en hibam mert buszke voltam es nem voltam kepes megbocsajtani neki es nem figyeltem ra. lehet en nem vettem ferfiszamba a ferjem leszoltam ot kritizaltam es csak a gyereknek eltem.

Lehet a szules utan a hatam kozepere kivantam a szexet az alvashiany miatt.

Minden lehet lehet nem szeretnem ha mas is haragbol hozna egy nagyon fontos dontest az eleterol es a gyerekerol.

2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!