Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 171/185 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek. A tüske benned van, igen is fáj...és fájni is fog. Erre mondják azt, hogy néha jobb,ha az ember nem tud ilyet....beszélgetni kellene, de hát vele nem lehet, mert nem akar. Férfiaknak ilyen nem fontos. Majd az idő....vagy az orvos se rossz ötlet.
2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/185 anonim ***** válasza:
95%

Nem bántásból írtam ám kérdező. Az a helyzet, hogy avval, hogy közölte veled, hogy a nagy cicije miatt kezdett ki vele, a férjed az én szememben elásta magát. Nem hiszem, hogy tudnál olyat tenni, hogy ne kerülj újra ilyen helyzetbe. ha azt mondta volna, hogy nem figyeltél rá. Hogy nem beszélgettetek. Hogy kevesellte az összebújást... Akkor én is azt mondanám, hogy küzdjetek a kapcsolatért, beszélgessetek, próbálkozzatok. De ez a nagyobb mell, mint kifogás :o Ne haragudj, de ez a férfi egy mocsok szemétláda. És az írásaid alapján azt gondolom, hogy te egy végtelenül rendes kis nő vagy, és ennél százszor jobbat érdemelnél. Olyat, aki megbecsül, aki elfogad úgy, ahogy vagy, megérti ha olykor fáradt vagy, és kevésbé vágysz szexre. Aki nem csak a saját élvezetét tartja szem előtt. Észreveszi, hogy a feleségének nem jó. Nem csak az ágyban, hanem hogy nem mesél, hogy maga alatt van, hogy épp meg van bántva.

A te férjed ehhez képest most úgy tesz, mint ha nem történt volna semmi, élvezi, hogy egy igazi "stepfordi feleség" (aki ismeri a filmet-könyvet storyt, tudja mire gondolok) vagy.

Ne haragudj, de szerintem ez az ember nem szeret téged egyáltalán.

2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/185 anonim ***** válasza:
87%

Na most visszakerestem, mi is volt a férjed indoka:


"Hogy elhanyagolva érezte magát,hogy félt,hogy megint sokáig nem lesz szex szülés után,hogy az újdonság teljesen elvette az eszét,és igazából a csaj halálosan unalmas és buta is,de nagyok a mellei "


És történt mindez, mikor még gyermekágyas voltál pár hetes újszülött mellett. Arról is írtál, hogy a férjed nem mintaapuka, nem igen foglalkozik a gyerekekkel sem.



Tartom a véleményemet, hogy egyszerűen ennél jobbat érdemelsz. Vannak ám normális férfiak is, akik megbecsülik a szerelmüket és tesznek maguk is a kapcsolatért. Két gyerekkel se lehetetlen új társat találni, a nővéremnek is sikerült.

De megértelek, ő is sokáig húzta. Pedig már évek óta tudta mindenki, hogy mennyire szar ember a férje, milyen méltánytalan helyzetben van. Mellette is voltunk száz százalékban, mikor végre volt ereje meglépni, és beadni a válást.

2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/185 anonim ***** válasza:
90%

Végig olvastam az egészet...nem 5 percbe telt...Nagyon sajnálom Kérdező ami Veled történt és hogy semmit nem változott a helyzet. Teljesen megértem, hogy miért nem hagytad el azonnal. A nővéreméknél is hasonló a helyzet, ott is van gyerek, csak a párja nem akart félre lépni, hanem alapjáraton katasztrófa a kapcsolat és a kislány fogja megszívni...A tesóm keze megkötve, elmenni nem tud...szóval látom min megy keresztül...

Írtad, hogy "megváltoztál" miatta, legalább feltűnt ennek a puhap*csnek??

2013. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/185 A kérdező kommentje:

Itthon vártam,h hazaérjen az új frizurával,nyakig push-upolt cicikkel, kozmetikázott arccal.


Belépett az ajtón,rámnézett,majd közölte,hogy:

-De árkosak a szemeid...


Veszett fejsze az egész...

2013. szept. 11. 13:12
 176/185 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom....:/
2013. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/185 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sajnálom mindezt ami történt veled. De ne alázd magad tovább! Most nyeregben érzi magát mivel megbocsájtottál neki ezért ugyvan vele h bármit elkövethet ellened..nem szabadna ezt engedned..
2013. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/185 anonim ***** válasza:
72%
nagyon sajnálom!:(
2013. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/185 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Bicskanyitogató egy pasi, az biztos, én már korábban is, de minimum ezután az utolsó beszólása utána leüvöltöttem volna a fejét egy jól irányzott pofon kíséretében! Ne strapáld magad tovább egy ilyen gyökér miatt :( A maradék önbizalmadat is lehúzza különben. Te megpróbáltad, de kész vége ennyi.
2013. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/185 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mond meg neki, hogy te ugy látod, nem szeret már. Sorold fel, miben próbáltál a kedvébe járni, s ő ezekre hogyan reagált, vagy észre se vette. N=zen magában, mert neked itt telt be a pohár, s nem vagy hajlandó ezt folytatni.Legyél határozott!!!Kíváncsi vagyok hogyan fog reagálni. Ha sehogy, menni kell...válás.Az is lehet, ha megtudja komolyan válni akarsz, akkor tér észhez. Vagy a beszélgetés után koltozz el tőle...az is észhez térítheti.
2013. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!