Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/185 A kérdező kommentje:

Hát,igen,a támaszkodás...az pont egy olyan dolog,ami nincs.

Van egy szem anyám,mint család,de ő járná el először az én megmondtam táncot,majd hallgathatnám tőle is,hogy nagy a kötényed,lányom,belefér...


A barátok az évek alatt elkoptak,az enyéim mármint,testvér nincs.

Egyedül vagyok teljesen.

2013. aug. 21. 17:15
 102/185 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyedi eset ez,hanem nagyon is gyakori :( Csak remélni tudom,hogy ha elváltok,akkor utána a férjed legalább a gyerekeivel törődni fog. Mert az én apám (utolsó előtti vagyok megint)nem törődött velem,a válás után kb 1 évig nem keresett. De azóta sem igazán. Gyerektartást is úgy kellett kiharcolni,pedig pénze az van,nem kevés.

Kedves utolsó hozzászólónak igaza van,támaszkodj szüleidre,barátaidra,bárkire,aki segít. Nagyon remélem,hogy a környezeted is 100%-ig melléd fog állni és támogatni fog.

2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/185 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nincs aki segítsen, támogasson.


Annyira megalázó helyzet ez :( Vannak ilyen férfiak sajnos, és nem is tudnak megváltozni. Ismerek olyan nőt, nem is egyet, aki megbocsátotta a megcsalást. Volt, aki csak elsőre, más ezredszer is... Mert a megcsalós pasik nem tudják ám a nadrágjukban tartani, kis pitizés után, ha már biztonságban érzi magát, úgyis keres új lányt, akire "vadászhat". De vannak normális pasik, és ők vannak többen. A nővérem is két gyerekkel lépett ki a házasságából, minden nélkül, és nem telt hosszú időbe, hogy kikössön egy rendes, nagybetűs férfi mellett :)

2013. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/185 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem pont így bukott le.

3 gyerekkel maradtam egyedül, kidobtam........

2013. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/185 anonim ***** válasza:
83%
Itt biztos mindenki csak negatív történeteket ismer, de én ismerek olyat, aki megcsalás után visszafogadta a pasast. És jó most nekik együtt. A megcsalás kb. 5 évnél történt, most tizenvalahány éve tart a kapcsolat.
2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/185 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Hát lehet ismersz olyat, de 100-ból 1 ha ilyen történik....
2013. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/185 anonim ***** válasza:
100%
104-es vagyok......nekünk is volt megbocsátás, nem is egy, visszafogadtam, most viszont szerelmes lett. Legalább is az írásukból ez jött le. 3!! hónapos volt a legkisebb, mikor lebukott, ez mekkora féregség? Kérdezem én...hogyan tudnék megbízni már benne? A mai napig megvan a nő neki, meg a nőnek a férje is. Férjem szerint, mit gondolok én? Majd két szék közül a pad alá fog esni?
2013. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/185 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a 106-os válaszoló vagyok... annyit még hozzátennék, hogy anyám is megbocsájtott apának mindent. Tudta, hogy megcsalta, tudta, hogy nőzött, és nem is egyszer. Apa ezután hárította az egészet, először letagadta, majd sírt egy kicsit, ígérgetett, pár hónapig minden jó volt. Anya persze elhitte, és próbálta összetartani a családunkat. Megjegyzem, négyen vagyunk testvérek. Szóval anya mindent elnézett értünk.

Most ott tartunk, hogy apám szépen lelépett a legújabb nőjével, és itt hagyott ötünket a gondokkal együtt, a legnagyobb sz*r közepén. Anyát hibáztatja mindenért természetesen.

És tudjátok, mi ebben a legrosszabb? Azt nézni, ahogy az édesanyád behódol egy ilyen szemétládának. Ne akard ezt a te gyerekeidnek is. Nem tudom, milyen pontosan a te férjed az én apámhoz képest, és bár ő azt állítja, nem történt semmi konkrétabb, ne higgy el mindent. Beszéljétek át, de azt nézd, hogy a gyerekeidnek mi a legjobb. Mondhatom, hogy annál szörnyűbb tényleg nincs, ahogy végignézed, hogy az apád elvesz tőled mindent, amit és akit szerettél.

2013. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/185 anonim ***** válasza:
100%

107-es vagyok, kedves utolsó, teljesen egyetértek veled, 3 gyönyörű kicsi gyerek maradt itt......meg én, aki az életénél jobban szerette a férjét

Természetesen a hibás itt is én vagyok, de még nem jöttem rá miért.

2013. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/185 anonim ***** válasza:
73%
Aha,megcsalás után visszafogadta,most minden jó. Nem hiszem el. Vagyis lehet,hogy be tudja etetni a nőt,hogy minden jó,de hogy ugyan úgy csalja,abban biztos vagyok. Csak nem derül ki.
2013. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!