Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/185 A kérdező kommentje:

Sziasztok,jó reggelt! :)


Hát,a tegnap estének sok értelme nem volt,eléggé kész volt,mikor hazaért,ivott rendesen.

Azzal kezdte,h megpróbált támadni,hogy én feltörtem a facebookját,azt hitte a bizalom kölcsönös.

Mondtam neki,hogy igaz is, én előbb néztem meg a fb-ját, minthogy ő megpróbált bejutni Nórika p*ncijába,tehát én vagyok a hibás...

Ez a logikai buktató még átjutott a homályos agyán,mindjárt nem támadott.

Azt kezdte bizonygatni,hogy dehát nem történt semmi,és különben is már vége.

Felsoroltam az okokat,hogy miért is sz*rom ezt le teljes mértékben,miszerint:

-Azért nem történt semmi,mert a csaj dobta,és csak csúnyán kihasználta,nem azért,mert a férjem nem akarta.

-Lehet,hogy nem jutott be a bugyijába,de ettől még hónapokig hazudott nekem,mint a vízfolyás,hogy hol volt,mikor és kivel

-Lehet,ha engem vitt volna olyan helyekre,vacsizni,mozizni,bulizni,nem lettem volna az a szemét hisztis hárpia,akinek lát engem,ugyanis 2 éve ki se tettem a lábam a lakásból,le vagyok rongyolódva,fodrásznál másfél éve nem voltam,ha azt a pénzt belém fekteti,én is tudtam volna mindig csinos,kedves és gondtalan lenni.


Erre már csak bambán nézett,mondtam is neki,hogy akkor hagyjuk, kib*sztam az ágyneműjét a kanapéra,hogy lehet ott aludni,ahova eddig képzelte magát,legalább egy álma teljesül. (Ezért az ötletért köszi nektek!!!)


MA reggel rá se bírtam nézni,kiment az ideg belőlem,ami tartotta bennem a lelket. Sírva kérdezte,hogyan tehetné jóvá,annyit mondtam,hogy nem tudom,fogalmam sincs,de ma ne jöjjön haza,mert nem tudom garantálni ,hogy ember módjára tudok viselkedni. Itt már sajnos én is elsírtam magam,de nem bírtam tovább. Kérdezte,meddig ne jöjjön haza,csak ma,vagy...Mondtam nem tudom,de használja ki az időt,hogy eldöntse,mit akar az élettől,hogyan tovább. Itt megint jött a síró kiskutya,hogy ő velünk akarja leélni az életét.

Az ajtóból még visszakérdeztem,hogy igen,és meddig? A következő Nórikáig?

A választ nem vártam meg,én vittem a lánykát oviba,sétáltam egy nagy kört...DE mikor hazaértem az üres lakásba,azért összeestem egy közepes méretű zokogás-rohamtól az előszobában. És mivel 7 éve nem ettem egy jót, ugyanaz a súlyom,pedig szültem 2 gyereket,de rettenetesen odafigyelek,nehogy elhízzak,hiszen a kövér nőket sűrűbben csalják....vettem fél kiló sertéscombot,és most megyek,főzök egy isteni pörköltet. Csak magamnak,a magam örömére,letojván a következményeket. Úgyis ez a divat ebben a házasságban.


Ha valakinek azért van kedve ma beszélgetni,nagyon örülnék,itthon vagyok egyedül a 8 hónapos kisfiammal..és nem tudom hogyan tovább.

2013. aug. 21. 08:27
 72/185 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nagyon becsüllek, amiért sikerült kiraknod a szűrét, mert engem pl sokszor meghat a könyörgő kiskutya arc és könnyen megbocsájtok /bár ilyen durva hazudozáson még nem kaptam se a mostani, se előző pasijaimat/. És remélem már nem hibáztatod magad a történtekért, hiszen nem te vagy a hibás. Neked otthon a gyerekekről kellett gondoskodni, házat rendben tartani, és nem eljárkálni otthonról és 5ig tivornyázni, mint a kedves párod! Hidd el, az ilyen úgyis talált volna szeretőt, ha különben a felesége egy bombanő, mert nyughatatlan lélek. Nem tudom szereted e még, válni akarsz e, képes vagy e megbocsájtani, újból bízni ? Biztosan kissé össze vagy zavarodva és azt sem tudod mit akarsz...idővel tisztul a kép. A főzéshez jó szórakozást :) foglald el magad valamivel, ne rágódj ezen egy darabig, csak élvezd ki, hogy a férjedről nem kell gondoskodnod.
2013. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férjeden múlt,hogy nem történt semmi.Tipikus pasis viselkedés,ha szembesíted ő támad.Ha mindent elveszíthet,akkor jön a sírás.Semmi estere se engedj egyenlőre,kicsit gondolkozzon el.Meg aztán neked sem ártana lenyugodni.
2013. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/185 A kérdező kommentje:

Leginkább azt kívánom most,hogy bárcsak ne ültem voltam a laptopja elé. Bárcsak ne tudnám. Bárcsak visszacsinálhatnám az egészet,és inkább lennék boldog ,tudatlan birka.


Pörgetem vissza a hónapokat,éveket,hol rontottam el. Melyik vitát nem kellett volna kirobbantanom,melyik problémát kellett volna inkább lenyelnem,hogy ne jusson el ő idáig.

És folyamatosan felvillan a fejemben annak a vékony-szájú , hegyes orrú nőnek a képe, aki bár fiatalabb egy jó 4-5 évvel nálam,de semmivel se csinosabb,csak a melle nagyobb.


És fáj,hogy ahogy női szemmel olvastam a sorokat,amiket váltottak,mennyire látszott,h a csaj le se tojja,mindig csak a saját problémáját erőlteti,és ahogy a férjem kérdezgeti állandóan,miben segíthet neki,csak szóljon,bármit megtesz. És ahogy írja neki,hogy hiányzol, hideg a kanapé egyedül...úgy ölelnélek..


Igen,le kéne nyugodnom,egyelőre egy nagy stroboszkópnak érzem magam,cikázik,vibrál bennem minden,levegőt is össze vissza kapok.

2013. aug. 21. 08:53
 75/185 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak :(


Nagyon ügyes, erős nő vagy, hogy nem hagyod annyiban. Főleg, hogy ezen az oldalon állandóan abba a szemléletbe futok, hogy a férfinak joga van félrek...ni. Én nem így gondolom, és nem is hiszem, hogy újra tudnám kezdeni egy ilyen csalódás után.


Amiatt meg ne érezd rosszul magad, hogy belenéztél az üzeneteibe. Nem véletlenül gondoltad azt, hogy találhatsz ott valamit...

2013. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/185 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást és sok erőt kívánok!
2013. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/185 anonim ***** válasza:
90%
Ugyesen kezelted le a dolgokat. És csak sírd ki magad, mert a sok feszultségnek távoznia kell beloled. Kellett ez a pofon a férjednek....hagy nyomuljon. Lehet,hogy valoban megbánta és most dobbent rá, hogy fontos vagy neki.....ezt a nyomulásábol érezni fogod. Ami megtortént, azt nem lehet elfelejteni. Ha meg is bocsájtasz, felejteni nem lehet. Mindenkinek jár egy lehetoség...aki hibázott. Ha úgy fogod érezni, h. megadod neki ...ne szégyeld magad. De most ez ugy se lesz, majd késobb, ha lenyugodtál...vagy soha.
2013. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/185 anonim ***** válasza:
93%

Annyira jól megfogalmaztad az első dolgot, mikor írod: nem azért nem történt semmi, mert a férjed nem akarta, hanem, mert a hölgy nem ment bele.

Az én férjem meg akarta csókolni a legjobb barátnőmet. És aztán ő is ezzel védekezett, hogy dehát nem történt semmi, nem is érti mi a bajom.....

2013. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/185 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nevetséges kifogások, és mentegetőzések mennek nekik.

De ha el kell ismerni hogy szemét húzásuk volt, ne adj isten hibáznak, az már nehéz nekik. Azért írom ezt, mert közel hasonló helyzetben vagyok. KIábrándító.

Főleg az, hogy fontosabb nekik a saját önérzetük, mint az, hogy a másik ember mekkorát csalódott, ne adj isten a bizalma megrendült.

Szerintem, ha azért sumákolna, mert félti a megszokott kényelmes kis életét, az már nem rólad szól.

Remélem túl leszel ezen hamar, és lesznek akik segítenek.

És fel tudod ezt fogni úgy, hogy kaptál egy új esélyt az élettől, hogy találj valakit, aki tényleg téged szeret.

2013. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/185 A kérdező kommentje:

Igen,pont ezen agyalok,hogy ez már itt nem arról szól,hogy én szeretem-e,vele akarok-e maradni.

Hanem arról,hogy kell-e,érdemes-e, képes vagyok-e egy olyan emberrel élni,aki ENGEM nem szeret...

2013. aug. 21. 10:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!