Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 181/185 anonim ***** válasza:
72%
Kedves Kérdező! Adj hírt magadról!!!! Hol tartotok? Azóta ő tett valamit a kapcsolatért, érted?
2013. szept. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/185 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,h még mindig érdeklődtök :)


Változás annyiban van,hogy többet törődik a gyerekekkel. Ez is valami,ezek szerint legalább az eljutott neki,amikor kerek perec megmondtam neki,hogy úgy szar apa,ahogy van. Igazából rájöttem,h azért viselkedik így,mert ő érzi sértve magát.

Úgy értem, teljesen jogosnak érzi,amit tett,mivel én nem voltam mintafeleség szerinte.

Innentől neki az a normális,h én változtattam,és minden igy van rendben.

Az a rész,ahol azt soroltam,nekem milyen szar és miért,egyszerűen nem jutott el az agyáig.

A témát meg felhozni már lehetetlen, hárít,nem válaszol, támadva reagál. Ő így védekezik.

2013. szept. 16. 17:17
 183/185 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Nekem nagyon úgy tűnik, ennek a dolognak vége. Te megtettél mindent, változtattál, ő pedig nem akar. Tudsz hova menni, mit tenni egy esetleges váláskor? Mert úgy néz ki, lassan ezen kell gondolkodnod :(

Ez a pasi nem fog változni. Ha el is jut az agyáig, hogy kellene, akkor sem. Többet ér neki az egója meg a szabadsága, mint a család. Sokan fogunk ki ilyet. De még fiatal vagy, megtalálhatod azt, aki úgy szeret, ahogy megérdemled. Ne csüggedj, lépj tovább bátran! :)

2013. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/185 anonim ***** válasza:
Kérdező. Adj hírt, hogy mi újság. Javult a helyzet azóta?
2013. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/185 anonim ***** válasza:
MI van veletek?
2014. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!