Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 141/185 A kérdező kommentje:

Drága Lányok,köszönöm a védőbeszédeket! De tényleg,nagyon aranyosak vagytok!


Sosem állítottam,hogy én nem vagyok hibás. Biztos ezer hibát vétettem,de sosem szándékosan! ,csupán olyat,ami a helyzetünkből adódik.

Igen,voltam fáradt,voltam ideges,voltam úgy,hogy persze Szívem,szexeljünk,de nem baj,ha ma semmi extra?


De ő egy szót nem szólt,h baja van. És ez a legszemetebb mind közül. Mert nekem ugyan sok energiám a 2 gyerek mellett nincs arra,hogy még a gondolatát is kiolvassam.


Ő sem törődött velem,de már nagyon régen nem. Hiányoztak nekem a beszélgetések, hogy ha közeledni akar,abba több energiát fektessen,minthogy Szexelünk? vagy csak simán az arcomba tolja a micsodáját.

De életében nem kelt soha egyik gyerekhez sem, sosem vitte játszótérre egyiket sem. A lányomat már fürdeti,mert neki már csak a vizet kell megengedni.

Én ezerszer próbáltam beszélni vele,h ez így nem jó,de a vége ezek szerint az lett,hogy idegbeteg hisztérikának tartott és keresett egy fiatalabbat,szebbet,gondtalant,kedvesebbet.

És nagyon igaza van annak,aki azt írta,amit már én is korábban. Ha velem beszélget ennyit,ha rám áldoz ennyi pénzt és energiát,én is tudtam volna ilyen lenni.

Nem tudok megbocsájtani neki.

2013. aug. 22. 14:54
 142/185 anonim ***** válasza:
36%

"csori gyerekem..."

Ez nagyon minősít téged.

2013. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/185 anonim ***** válasza:
92%

137-es válaszoló vagyok. Kedves kérdező! Mintha az én történetemet olvasnám :(

Nagyon együtt érzek veled!

2013. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/185 anonim ***** válasza:
79%

Nem kéne bántani a 140-est, neki is joga van kifejteni a véleményét, pont úgy, ahogy nektek! Ha szabad gyűlölködve a saját élettapasztalatotokra hivatkozva (vagy nem...) azt kiabálni, hogy hagyd ott, hagyd el, dobd ki! akkor neki miért nem szabad a saját élettapasztalata szerint leírni, hogy szerinte a türelem többre vezet?


Hagyjátok már békén... A kérdező majd dönt úgy, ahogy a saját körülményei indokolják (egyikünk se tudhat ezekről semmit), nekünk meg az a dolgunk, hogy leírjuk ide, amit gondolunk, hátha tudja valamire használni. Nem az, hogy egymást izélgessük a véleményünk miatt.


Az ő válasza ugyanúgy hasznos volt, mint akármelyikőtöké.

2013. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/185 anonim ***** válasza:
94%

Azért mielőtt le "csóri gyerekezzük" :


Én olyan csóri gyerekként nőttem fel, aki végignézte, hogy veszi semmibe az anyját az apja. Csalja meg, szarja le. A tesóimmal egyetemben könyörögtünk anyámnak, hogy váljon már el, rúgja ki. De ő volt a nagy "megbocsátó". Nos, róla is meg van a véleményem. Nem mondanám, hogy büszke vagyok rá. Apámról meg... Na azt hagyjuk. Elég sok munkája volt a férjemnek, hogy leküzdje a férfigyűlöletemet (ma is meg van, csak már nem veszem mindet egy kalap alá, elhiszem, hogy akad normális is) ugyanez a nővéreimről is elmondható.


Szóval aki azzal takarózik, hogy a "gyerekekért", az azért készüljön arra, hogy előbb utóbb át fogja látni a helyzetet a gyerek, és nem lesz túl büszke az anyukájára.

2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/185 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap munka után szó nélkül hazajött,majd miután lefektettük a gyerekeket,beszélgettünk.


Olyasmiket mondott,amiket egy ilyen szituban lévő nő hallani akar,és épp ezért egy szavát se sikerült elhinnem.


Hogy elhanyagolva érezte magát,hogy félt,hogy megint sokáig nem lesz szex szülés után,hogy az újdonság teljesen elvette az eszét,és igazából a csaj halálosan unalmas és buta is,de nagyok a mellei .( Én tényleg elég lapos vagyok,amin a szoptatások rontottak is).


Mondta,h nem akar válni,próbáljuk megjavítani a házasságunkat,bármibe beleegyezik,bármire hajlandó.


Rájött arra,h ez már nemvaló neki,a nőhajkurászás, öreg már ő ehhez. És hogy egy emlékezetes momentumot nem tud felidézni a csajjal,annyira nem is jelentett semmit.

És hogy igazából megkönnyebbült,hogy kiderült.

Kérdeztem,ha annyira uncsi volt meg minden,hogy sikerült 7 hónapig folyamatosan hazudni nekem,és egyáltalán miért kellett,miért nem mondta meg,mi van.

Azt mondta,megijedt a saját hülyeségétől,amikor először hazudott,és behúzta fülét-farkát,folytatta tovább,hátha bejut a bugyijába,és akkor nem a semmiért hazudozott.

Hogy ha ezt a sztorit kívülállóként hallaná,ő lenne a legjobban felháborodva,hiszen a viszony akkor kezdődött,amikor még nekem nem is lehetett nemi életet élnem szülés után,de előre vetítette,h biztos nem is lesz kedvem megint 1 évig,mint a nagylány után anno.



Nagyjából ennyi. Aztán elmentünk lefeküdni,reggel felkeltünk,rendezgettük a gyerekeket,ő elment dolgozni.


Tegnap még valamennyire hittem neki,ma már,h megint egyedül vagyok és megint van időm gondolkodni,nem hiszek. És kevés a magyarázat is,úgy érzem,nem mondta meg az igazat. Persze,h minden nő azt szeretné,ha a szeretőt jól szapulná a férje,de ugyanezt megtette fordítva is.

Egy szavát sem hiszem,és nem tudom,mitől lenne jobb,mitől tudnék megint ránézni úgy,h ne jusson eszembe az egész.

Abban maradtunk,h 3 hónapig megpróbálunk normális életközösségben létezni,ha nem sikerül,beadom a válást.

2013. aug. 23. 07:58
 147/185 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na hátigazából én sem hinnék neki! Egyrészt nem értem a férfiakat, hogy ha szeretnek valakit,akkor miért csinálják ezt, hogyha egy darabig nincsen nemi élet, akkor már az a megoldás, hogy megcsaljuk a másikat! ÉS úgy ahogy mondod, én sem értem az, hogyha a nő olyan buta, és unalmas, akkor miért volt vele 7 hónapig.Ez ellentmondásos.Csak azért mert nagyok a mellei.Hát ez nem magyarázat, ha senki csak ez számít, akkor gondok vannak.Szerintem ezt anélkül is elrendezhette volna Veled, hogy nem csal meg!:) Felháborító, mint ahogy már mondtam az előző válaszaimban!Csak az a gond, hogy a hazugság hasonlít arra, mintha valaki alkoholista lenne.Lehet, hogy bírja egy ideig hazugság nélkül rendesen (nálatok ez 3 hónap) de aztán folytathatja.Én most nem akarlak ezzel lebeszélni erről, tényleg próbáljátok meg.Remélem sikerül, és lehettek újra egy család!:)Csak érted ez az érzés, hogy megtette velem, és ezek után hogy bízzak benne? Majd írok még, akár privátban is, mert úgy látom ennek az ügynek még nincs vége.
2013. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/185 A kérdező kommentje:

Írj bátran,örülnék neki.


Igen,messze nincs vége,semmivel se vagyok közelebb ahhoz,h rendezni tudjam magamban.

2013. aug. 23. 12:37
 149/185 anonim ***** válasza:
100%
Huhh. Ha azt mondaná a férjem, hogy azért akart megcsalni egy másik nővel, mert annak nagyobb a melle... Sikerülne teljesen lenulláznia magát a szememben. Ez milyen már? De tényleg, milyen ember az ilyen? Van felesége, két szép gyereke, de elég egy bögyös ribi, és már rámászna? Komolyan, ne haragudj kérdező, de sikerült a férfinem legaljából választanod :(
2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/185 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek!
2013. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!