Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
 161/185 anonim ***** válasza:
76%

159-es, ugy lehet a férjed épp most csal téged egy bomba csajjal!;)

Ne bízd el magad!

2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/185 anonim ***** válasza:
82%

:D :D :D Ez jó utolsó!

Ha valakinek kövér társa van vékonyra vágyik, és fordítva. Soha semmi nem jó, a legjobb nőt is únja valaki. Ilyen a férfia 95 %-a sajna.

3 gyerekes voltam

2013. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/185 anonim ***** válasza:
61%

159

Nem vagyok kover norm testalkat norm mell meret

3 gyerek es egy ferj aki minden nap igenyli a testiseget az olelest mar 20 eve.

Csalna ?ha ennyi marad nekem mint most csalhat ha akar.

2013. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/185 anonim ***** válasza:
92%
Sok boldogságot:) nem semmi 20 év után ugyanúgy lángolni! Azt viszont nem birnám ki, ha csalna a férjem!
2013. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/185 anonim ***** válasza:
92%
Szia Kérdező! Mi újság azóta? Lelkileg hogy vagy?
2013. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/185 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Egyre rosszabb. Ő azt hiszi,minden rendben,éli világát,mosolyogva jön haza,közeledik minden téren.


Én meg kötelességszerűen minden este aláfekszem,h meglegyen,amit hiányolt. Egész nap melltartóban fulladok, a 4ik nyakláncot tép le a fiam a nyakamból a héten,merthát legyen otthon is csinos az asszonyka,különben ember félremegy.


Minden este megkérdezem,meghallgatom,mi történt vele,hogy érzi magát,és masszívan mosolygok. Azt persze 2 hete nem veszi észre,hogy 1 mondatot nem mondtam ,hogy mi hol merre a gyerekekkel,vagy bármi saját gond,nyűg,baj,gondolat.


És ő nagyon boldog és nagyon jó neki itthon.


Én pedig soha nem éreztem értéktelenebbnek magam,és azt érzem,egyre erősebben,h el kell engednem,nincs ennek értelme.


Pótléknak érzem magam,úgy érzem,épp beéri velem,mert nincs más.

Már a pszichiátrián is gondolkodtam,mert érzem,h depresszióba kezdek esni.

2013. szept. 6. 17:47
 167/185 anonim ***** válasza:
22%

azert ne sajanld magad.tegyel meg mindent a szivet es lelket is nyerd vissza.

Alafekves ?az en ferjem lerugna az agybol ha kotelessegbol tennem a szexet.

Egy normalis ferj eszreveszi ha a felesege nem elvezi a dolgot.

Beszlegessetek minden nap a hazassagrol a kozos jovorol a boldogsagrol az elvarasaidrol.

2013. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/185 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. És akkor a következő utad remélem a plasztikai sebészhez fog vezetni, hisz azt mondta, a nagyobb cicikre bukik.

Ja, és ahogy az előttem válaszoló tanácsolta, ne csak aláfeküdj, ne felejts el nyögni is, mint ha jó lenne, súgd a fülébe, hogy ő a király. Ettől biztos jobb lesz a kapcsolat.

Engem elborzaszt, hogy a férjed meg akart csalni, és most te tepersz. Nem fordítva kéne véletlenül?

2013. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/185 A kérdező kommentje:

Utolsó,igazad van. Teljesen.


De mivel nekem jó volt a házasságomban,azt hittem,minden rendben, fogalmam sincs,mit tehetne. Hogy kéne tepernie?

Azt hittem,ha változom-mert biztos nem véletlenül ment félre - ,akkor valahogy kölcsönösen jobb lesz.

Engem lep meg a legjobban,h ebből milyen helyzet alakult így ki..

2013. szept. 6. 18:21
 170/185 anonim ***** válasza:
60%

Nem igy kell megvaltozni attol hogy terpeszt csinalsz semmi nem valtozik koztetek.

A valtozas lelekben kezdodik A BESZLEGETESEKKEL!!

a szex masodlagos dolog de olyan fontos mint a meleg etel az asztalon es a dicsero szo a masiknak.

2013. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!