Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/185 anonim ***** válasza:
100%
Maradj nyugodt, itt vagyunk, szorítunk! Ne hidd magad hibásnak, ne rágd magad, nem te cseszted el! Csak nyugi!:)
2013. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/185 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a fejleményeket!
2013. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/185 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus, nehogy rágd magad, te semmit sem rontottál el! Szurkolok, és szorítok neked, és kérlek, hogy ne hagyd megalázni magadat, állj ki magadért bátran, írj feltétlenül majd hogy mi lett végülis az ügyből! Kitartás!
2013. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/185 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tagadni fog. :(
2013. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/185 anonim ***** válasza:
92%

Mekkora egy hernyó ember az ilyen!!!

Most komolyan!

Nyakam rá, hogy lepontoztok, de ezek a csúszómászók meg tudják bolondítani a nőket :(

Sajnos a másik oldalról beszélek, én is voltam egyszer Nóri, és minden hazugságát elhittem, hogy a zasszonnyal már sosincs szex, sőt kommunikáció sincs, milyen rossz neki, adjak esélyt. Csak én nem voltam ilyen "tökös", mint a Nóri, mert hittem neki :(

Annak is, hogy válni fog, hogy engem szeret, már elképzeltem, hogy segíteni fogok neki, hogy meg tudja őrizni a gyerekeivel a jó kapcsolatot.

Aztán saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy a feleség mennyire nem is hárpia, milyen vonzó, és nem igaz, hogy egy elhanyagolt tehén, szegény csak akkor szült nem régen :(

Minden rosszat kívánok annak a férfinak alig nevezhető lénynek azóta is.

Kegyetlen emberek!

Remélem Kérdező Te jól jössz ki ebből (már amennyire ki lehet jönni jól belőle :( )

2013. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/185 anonim ***** válasza:
92%
Szia . Érdemben hozzászólni nem tudtam ! Csak ámulok és bámulok .... :/ Lelkiekben veled vagyok ! Mi történt ? Ha lesz időd és lelki erőd ird le ...
2013. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/185 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Nagyon nehez lehet..bele sem merek gondolni mit ereznek ha a ferjemrol ilyen derulne ki.. 2 gyerekkel otthon vagy o meg ilyeneket irogat egy nonek hogy megszabadulna toled..a pofam leszakad. Nincs jelzo erre az "emberre". Remelem eros maradsz. Amugy voltam hasonlo szituban. En voltam a legnagyobb goreny hogy megneztem ki ir smst hajnal 2 kor 10 perccel azutan hogy hazaert..nem az szamitott hogy az smst egy csaj irta hogy milyen jol erezte magat a parommal es alig varja hogy masnap lassa..azt lerendezte annyival h nem volt semmi de en mekkora goreny vok h kutakodok..meg kell szabadulni az ilyentil..azota en nagyon boldog vok. Szereto csaladom lett es verem a fejem a falba h anno 6 evet elb.s.tam arra a gorenyre. Bar nekunk nem volt kozos gyerekunk..

egy szo mint szaz kitartas..legy eros es tedd ki a szuret, valahol var meg rad vki akivel boldog lehetsz!

2013. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/185 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, lelkiekben veled vagyunk!
2013. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/185 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Egyszer én is rábukkantam egy kényesebb beszélgetésre a barátom és valami nő között. Itt is az volt a felállás, hogy hogy merészeltem kutakodni a cuccai között.

Ezen akkor ledöbbentem. Ma az a véleményem, hogy ha ilyet reagál egy pasi, és nem képes elismerni a dolgot... egyenesen, némi szégyenérzettel esetleg... az jellemtelenségre, és gyávaságra vall.


Ha hozzád hasonló szituációban lennék, egyszerűen közölném vele, hogy rosszul esett, amit csinált, és szükségem van mondjuk egy hét gondolkodási időre. Addig ne legyen a lakásban. Ez idő alatt pedig le tudnék higgadni, át tudnám fontolni a dolgokat.

2013. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/185 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Ki tartás!
2013. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!