Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/185 anonim ***** válasza:
94%
46-os: persze, mert ez nagyon felháborító! Ezzel porig alázza a kérdezőt. Semmi tiszteletet nem mutat iránta! Undorító! Pedig kicsi gyerekeik vannak! Nekem nagyon felment az agyvizem ettől.
2013. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/185 anonim ***** válasza:
93%
szurkolunk itt mind, kitartás, mert kelleni fog, majd írj hogy mi történt kérlek
2013. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/185 A kérdező kommentje:

Írni fogok ,ígérem! Üzentem neki,hogy jó a buli? azt írta,úton van haza. Írtam,neki hogy

-megvárlak,kiváncsi vagyok,Nórival is ilyen jó volt e,amikor össze vissza hazudtál a pofámba,h valójában hol vagy..

-???

-Tagadod?

-mit? nem is volt semmi a nórival

-Megvárlak...

-Ok...



KEmény este lesz,holnap írok,ígérem,van kb 20 percem,mire hazaér,ha minden igaz.

2013. aug. 20. 23:13
 54/185 anonim ***** válasza:
92%
Háháááá ! Mondtam én hogy haladni fog hazafelé ! Istenem ezek a férfiak !
2013. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/185 A kérdező kommentje:
A szívem majd kiugrik,nagyon esz az ideg,ég az arcom is...hibádnak érzem magam,h elolvastam,és valahol hibásnak,h ide jutottunk...de őszintén azt hittem,h most jó szakaszban vagyunk,és pont most...Istenem...
2013. aug. 20. 23:20
 56/185 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen, okosan!!! Drukkolok én is! Hibásnak meg ne érezd magad!!
2013. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/185 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem semmi sztori, de én is drukkolok!
2013. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/185 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adott volna rá okot , akkor nem gyanakodtál volna . Ennyi az egész ! Nehogy már hibásnak érezd magad !
2013. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás, hidd el!És lehet magyarázni a megcsalásra nincsen mentség. Ha annyira kiábrándult belöled és megakar szabadulni töled és a gyerekektöl akkor mondja meg neked, válkjon el. vagy ha a gyerekeket nem akarja elvesziteni és elválni és mind2en benne vagytok megbeszélni h nyitott házasság a gyerekek tudta nélkül. De neeem, mivel neki egyszerüöbb egyszerre 2 nőt du*gnia..-.- de amugy.. nem hiszem hogy megakart töletek szabadulni.. meg ez a kanapés sztori..biztos vagyok benne hogy nem akar töleted megszabadulni, csak sajnáltatja magát.Minden férfi aki félrelép sajnáltatja magát a 3. nőnek hiszen akkor részvétet kelt a nöben, az megprobálja védelmezni, mellette áll (sajnos voltam 3. innen tudom)..
2013. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/185 anonim ***** válasza:
100%
hajrá szurkolunk itt mind Neked! Az üzeneteket nagyon jól írtad meg, kemény vagy és ügyes, hajrá, megtudod csinálni, veled senki se játszon. Remélem a gyerekeid nem fognak felébredni!Szurkolok!
2013. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!