Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/185 anonim ***** válasza:
90%
Igen, érdemes!! Egy szemét sz.ar ember miatt még ne mondj le az összes többiről, ritkán ugyan (sajna), de igenis vannak még rendes férfiak is, akiknek nem az a lényeg, hogy minél több lukat találjanak maguknak. Mondom ezt úgy, hogy már sokat csalódtam bennük:( De még így is sokszor látom, hogy vannak köztük, akik szívesen adnak és vissza is megérdemlik a szeretetet:) Természetesen a remélhetőleg most már volt férjed nem tartozik közéjük. Nem hinném, hogy neki érdemes lenne megbocsátani, hiszen a vér nem válik vízzé, én már csak tudom sajnos... Mindenesetre erős vagy nagyon, kitartás:)
2013. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/185 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, kicsit félreolvastam a válaszodat, de a lényeget tartom, hogy keress valaki mást, mert vannak még rendes férfiak, nem olyanok, mint a férjed! :(
2013. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/185 anonim ***** válasza:
100%

Miután felébredtem ez volt az első dolog hogy ideültem megnézni írtál - e , mi történt az este óta . :)

A beköszönésed melletti mosolygó smiley - nek már örültem . :)


Jól tetted amit tettél , jó is hogy nem vártál vasárnapig .

Igazad van , amennyire tudod , ez a nap legyen a tied . Egyél ami jólesik,tedd azt amit szeretnél .

Szerintem bombázni fog smsekkkel a férjed . És van egy érzésem ma felfog bukkanni még .

2013. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/185 A kérdező kommentje:

83-as,de aranyos vagy :)


Én meg arra fogadok,hogy se kép se hang nem lesz ma. Gyűlöli,ha szembesítik azzal,hogy nem tökéletes. Amúgy meg egész nap fent van fb-n ,meg én is...ha akarna valamit,mégcsak sms-be sem kerülne.

De gondolom a szép üzenetek csak egy harmadik félnek járnak.

Amúgy tök érdekes ,1 hete németben volt egy hétig,a 4ik na jelentkezett először,és úgy kezdte,hogy Mizu maca...

Már akkor ki voltam ezen akadva,bár apróság,de valahogy rosszul esett.

Hát,tegnap este kiderült,kinek jutottak már a régi megszólításai..a kicsi meg a kedves..

2013. aug. 21. 11:04
 85/185 anonim ***** válasza:
95%
Tökéletesen megértem a helyzeted. Én 10 éve mentem férjhez, amikor a nagyobbik gyerekünk 2 éves, a kicsi meg fél éves volt, kiderült, hogy a párom a kolléganőt vigasztalja meg motoroztatja szabadidejében, mert "szomorú szegény". Miközben én otthon ülök a két gyerekkel, nincs nyaralás, nincs mozi, stb.. Kiderült. Nem is igazán értette, miért balhézok, hiszen "nem történt semmi". Megbocsátottam. Tavaly nyáron bejelentette, hogy van valakije. Elköltözött, otthagyva az ajtóban síró, könyörgő gyerekeket, de egy hónap után észrevettem, hogy hazajárogat, csakhogy nem egyedül. A gyerekek miatt nem jött, azért viszont igen, hogy az ágyunkat szextalálkozókra használja, amíg én nem vagyok otthon. Amikor felelősségre mertem vonni, közölte, hogy a lakás az övé is és neki "így olcsóbb". Eljöttünk a gyerekekkel még aznap este. Persze, most én vagyok, aki elköltözött, önszántából. A válást persze még nem adta be, gondolom, jó így, hogy a lakás az övé, fizetnie meg nem kell semmit. Szóval, kedves kérdező, aki nem tiszteli egyszer a családját és nem értük él, az később sem fog. Nagyon nehéz váltani, hiszen Te komolyan gondoltad és vele akartál élni, de muszáj! Később is át fog verni, meg fog csalni, mihelyt olyan nőt talál, akinek nem számít család, gyerek. Ne akarj olyan életet élni, ahol Te vagy a balek, a kihasznált feleség, ő meg a hátad mögött röhög rajtad a szeretőjével! Nagyon szorítok Neked, nektek, kitartás! Nem vagy egyedül. Én ma adom be a papírokat.
2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/185 A kérdező kommentje:

Na,fejlemények,vagymik..nem lettem tőle jobban...



Ő:- mindenképp meg kell majd valamikor beszélnünk, mert én nem szeretném elveszíteni egyikőtöket sem, és tudom, hogy baromságot csináltam, és megbocsájthatatlan...


Én:- te mondtad,h sosem lehetsz szabad,mert ha tőlem meg is szabadulsz, a gyerekek felé a kötelezettségeid megmaradnak..ott tényleg majdnem meg is sajnáltalak

úgyhogy ezzel az elveszítős dologgal ne gyere,mert nagyon sz*r

te lennél a legboldogabb


Ő:- nem lennék boldog egyáltalán...


Én:-szereted őt?


Ö:- nem


Én:- akkor csak a szex kellett volna annyira tőle?

mostmár jobban jársz,ha kimondod kerek perec,mi volt ez az egész


Ő:- egy fellángolás, ami elmúlt

semmi más

és képzeld jobban értékelem amim van azóta, mint addig

ami nem azt jelenti, hogy nem értékeltem egyáltalán


Én:- ezt tényleg nem a munkaidődben kellene megbeszélni,mert a végén még állásod se lesz

szólj,ha jössz a ruháidért


Ő:- jó

2013. aug. 21. 12:06
 87/185 anonim ***** válasza:
100%
Na, most csak azért mondta ezeket, mert nincs ló (nóri), jó a szamár (te) is. Bocs, hogy ezt így kimondom. Vissza ne fogadd! Semmiképp! Ha már kitetted, akkor erről ennyi. Ügyesen csináltad. Ne magadat ostorozd. Én ha belenéznék a férjem gépébe, nem találnék semmit. Vannak rendes hapsik is, én 8éve élek házasságban és keresztül mentünk már sokmindenen. Ne aggódj! Olyan férfi aki nem tudta értékelni a jó dolgát, menjen a levesbe, majd talán a következő csaját jobban fogja értékelni. Te NE asszisztáljál ehhez! Sírjál nyugodtan, akár a gyerekek előtt is, mert az Anya nemcsak boldog mindig. Apát ezután is látni fogják. Hidd el, akármilyen nehéz is most, később örülni fogsz, hogy megszabadultál tőle! És a gyerekek inkább egy ilyen magabiztos erős Anyát lássanak, mint egy olyan családmodellt, ahol Apa nem értékeli Anyát.
2013. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/185 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj, kérdező, de azt írod, hogy 2 éve nem voltál kint a lakásból, 2 éve nem voltál fodrásznál... Ez gyakran kiváltó ok. Ez nem menti azt, hogy szemétséget csinált veled. :( De nem szabadott volna hagynod magad szétesni. Ha a férfi számára már nem vonzó a feleség, abból sajnos folyton ez van. Nem bántani akarlak, ezen még tudsz segíteni, ha összeszeded magad.


Szerintem ne FB-n próbáljátok ezt megbeszélni, hanem feltétlenül személyesen. Online tök másképp jönnek át az érzések és nagyon könnyű félreérteni, félremagyarázni dolgokat. Kérdezd ki alaposan arról, hogy mi történt, hogy történt, és úgy fogsz tudni csak dönteni.

2013. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/185 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Büszke lehetsz magadra komolyan mondom!7 év, vagy pontosan nem is tudom mennyi idő után rájössz erre, és akkor is ilyen kemény és erős tudsz lenni, nagyon gratulálok.Tudod nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne visszafogadni, mert megcsalt, másrészről lehet, hogy a nórival vége, de ha ilyen hazudozós stb.-akkor nem fog megváltozni, és szerintem nincsen szükséged még több ilyen vitára.Sok kitartást, erőt, a mai napod nagyon kemény lesz készülj fel rá lelkileg, és legyél büszke.Én olyan típus vagyok, aki ilyen helyzetben csak sírni tudna.Ne haragudj, hogy ismételgetem neked, de tényleg legyél büszke.Még majd írok, mind kitartunk melletted! Ügyesen, gondold át magadban a történteket, vagy szabadulj fel, gondolj magadra!Hajrá, még jelentkezem!
2013. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/185 anonim ***** válasza:
97%

Elmehet az összes ilyen férfi oda ahova gondolom :S

Neked viszont nagyon örülök Kérdező, hogy ilyen erősen tartod magad, és tetszik, ahogy eddig intézted.

így utólag nem tudom mit mondhatnék még, talán a legfontosabbat:

NE HIBÁZTASD MAGAD a történtekért!

Ha bármi olyan is van, ami miatt már nem tetszettél a férjednek, keveselte a szexet, hiányolta a lelki törődést, bármi baja volt, miért nem szólt, hogy tudj változtatni?

Vagy miért nem mondta egyenesen a szemedbe, hogy figyelj, nem szeretlek, ezen nem tudok változtatni, elhagylak. Az is szörnyű, de legalább őszinte.

Amúgy is csak egy ócska kifogás a félrelépőktől (mindegy, hogy férfi vagy nő), hogy mert a másik ezt nem adta meg, azt nem adta meg.

aztán meg ők vonyítanak, mint a kiskutya, hogy de nem akarják azt elveszíteni, akivel állítólag olyan rossz volt, akit megcsaltak, mert valami hiányzott...

Ha nekem valakivel valahol olyan rossz, akkor fellélegzek, ha már nem vele vagyok, nem hogy még azon teperek, hogy visszakapjam.

Szóval ez csak a szemétség tovább tetézése, amikor a megcsalt a felet hibáztatják.

El lehet válni, ha meg mégsem olyan nagyon rossz, hogy elveszíteni nem akarja, akkor a nadrágban kell tartani ami oda való, vagy a bugyit nem kell letolni másnak.

Kérdező kitartást! Ne nézd el ezt a férjednek, tényleg nem rajta múlott, hogy nem lett belőle szex is, és mélyebb érzelmi kötődés más valaki iránt.

Ne hagyd, hogy azért, mert neki így kényelmes lenne, kihasználhasson.

Karakán nőnek tűnsz, nélküle is boldogulni fogsz (még jobban is, mint egy ilyennel), és hidd el, lesz még olyan férfi az életedbe, aki tisztel és megbecsül. És ami legfontosabb, szeret Téged.

Minden jót kívánok!

2013. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!