Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom, hogy rosszat tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rosszat tettem, de most gyorsan kell tanács, SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem,hogy valami nincs rendben a férjemmel. Ma este elment a haverjaival,de kivételesen a laptopja itthon van. Nem bírtam ellenállni,belenéztem...Egy adott hölgy régóta probléma egy elejtett megjegyzés? kapcsán. Evidensen az ő üzeneteire mentem. És találtam. Ennek kb. 40 perce. Konkrét dolog nem történt,csak masszívan hajtott rá a férjem,sokat jártak együtt moziba,vacsorázni,bulizni.

Így tetszel,úgy tetszel,kérlek,adj esélyt. Hazudik,mint a vízfolyás,hogy neki a kanapén kell aludnia,ilyenek...

MIT TEGYEK?

Van pár órám végiggondolni,h szembesítsem,vagy úgy tegyek,mintha nem tudnék semmit?

A legszomorúbb,hogy augusztus 7 óta,mióta a csajnak rendeződött a lakhatása és a napi meleg étele,nem válaszol a férjemnek.



2013. aug. 20. 22:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 A kérdező kommentje:
Igen,pont ezért érzem még én nyomorultul magam,mert női szemmel látszik,h csak ki volt használva,legalábbis az üzenetekből. Hogy élőben mi történt,nem tudom. De egyértelműen a könyörgő kiskutya jön le belőlük,valamint az,h a férjem egy valag pénzt költött a nőre,amig én 2 éve nem voltam kint a 4 fal közül,és 3 éve könyörgök egy rendes hajszárítóért...
2013. aug. 20. 22:40
 22/185 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Rövid leszek : A férjed mehet a pi...ba !!!!
2013. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/185 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezzel nem jott ossze. De nem a pasi miatt, a nonek nem kelett.

Gondolod hogy ezek utan mar rendes huseges ferj lesz.

Majd jon masik no, akit nem zavar hogy nos es gyerekei vannak.

Nehez helyzetbe vagy es ha nem akarsz egyedul maradni ket gyerekkel nem sok mindent tehetsz.

Rosszul valasztottal?! Meg fiatalok vagytok ha eleg erosnek erzed magad kezdhetsz uj eletett egy rendes pasival.

De errol beszelned kell vele.

A.vegen meg te leszel a hibas hogy beleneztel a laptopjaba, de egy ilyentol mast nem varhatsz.

2013. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/185 anonim ***** válasza:
22%

Hát attól függ.

Én este már nem csinálnék patáriát, az biztos.

Mondjuk másnap sem...:) Én csak megkérdezném, hogy: miért? és hogy mi legyen a folytatás? Mi volt a másik nővel? Veletek mit akar? A kapcsolatotokkal mit akar?

Ha menthető a dolog, akkor tuti mindenre kíváncsi lennék, tudni akarnék mindent pontosan, mikor kezdődött, mi történt, hogyan kezdődött és miért ment ebbe bele? Ha a másik nővel semmi testi nem történt és szerelmes sem volt belé, csak flört volt, és megbánta! akkor lehet menteném a menthetőt, ha van értelme, és van mit. De akkor döntenie kell! Mi, vagy a másik nő. Előttem törölnie kellene minden szintű kapcsolatot azzal a másikkal. Ha meg nem tud dönteni, vagy időt kér, akkor halott úgy, csomagolhat és ugyanez, ha volt köztük valami. Azt nem tudnám megbocsájtani, ha egy másik nővel szexszelt volna.

2013. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/185 A kérdező kommentje:

Akkor marad az,h ébren megvárom,ami bajos lesz,mert ilyenkor 4-5 körül ér haza.

MErt holnap megy melózni,ő viszi a nagyot oviba,mire hazajön,a nagy itthon van.

Vagy nyelem az ideget vasárnapig...

2013. aug. 20. 22:46
 26/185 anonim ***** válasza:
93%

"Veletek mit akar? A kapcsolatotokkal mit akar? "


már ne is haragudj de nehogy ezek után még neki adjuk meg a választási lehetőséget hogy Ő MIT AKAR!


Hát pofám leszakad komolyan. Nők hol a büszkeségetek???


Ő csak ne akarjon semmit! Szőnyeg alatt csússzon ki az ajtón a cuccaival.

2013. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/185 A kérdező kommentje:
Írt olyat is,h megszabadulna tőlem,de attól még nem lenne szabad,mert a gyerekekkel a kötelezettsége ugyanúgy megmaradna...
2013. aug. 20. 22:47
 28/185 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy úgy érezném, igen, megbeszéltem vele, meg tudok bocsájtani, stb... de ez korántsem lenne így, nem tudnék másra gondolni, tönkremenne a kapcsolat... hát, kitartást
2013. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/185 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom,h írok neki egy smst...Valami olyasmit,hogy Ne aggódj,a gyerekekre nem kell gondolnod,eddig is én láttam el őket,az anyagiakat megoldjuk,szaladj csak a Nórikádhoz...
2013. aug. 20. 22:48
 30/185 anonim ***** válasza:
95%

Áh,akkor ne maradj fent majdnem reggelig . Aztán ha ő viszi a gyereket oviba , szegény gyerköcön csattanna minden , mert megérzi a gyerek .

Vasárnapig ? Miért ? Munka után hazajön , utána lehetne leülni vele beszélni .

2013. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!