Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 37 évesen el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 37 évesen el akar kezdeni egy 5+3 éves egyetemet. Hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés
Nem lassan 40 éves kell észbe kapni szerintem. Úgy érzem kapuzárási pánikja van és most akar bepótolni mindent amit nem ért el fiatalon. Mit mondjak neki?

2021. jan. 2. 14:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/155 anonim ***** válasza:
91%
Majd írjàl kérdező, hogy hogy döntöttetek vègül 🙂
2021. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/155 anonim ***** válasza:
67%
Pfff, mit meg nem adnék egy ilyen nőért, aki nem punnyadt be... Lebeszélés helyett tedd össze a kezed! Ráadásul 37 évesen baromi fiatal, de ha 73 lenne, akkor is érdemes lenne elkezdenie. Semmihez sincs késő, míg az ember él.
2021. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/155 anonim ***** válasza:
30%
Elég prűd a kérdező, gondolom ezért menekülne az asszony inkább a tanulásba.
2021. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/155 anonim ***** válasza:
93%

Ha 45 évesen elkezdi, még legalább 20 évet tud ezen a területen dolgozni.


Szerintem ne próbáld meg lebeszélni, mert akkor úgy fogja érezni, hogy nem támogatod és ez örök tüske maradhat köztetek. Ha olyan, amilyennek leírod, tehát nehezen tanul, nincs hozzá türelme és nem tud este fennmaradni, akkor már az első félév alatt ki fog derülni, hogy nem neki való. Ha anyagilag belefér, akkor 250 ezret megér az, hogy maga lássa be, hogy ez nem volt jó ötlet, és ne azzal a tudattal éljen még évtizedekig, hogy te fogtad vissza, és miattad nem tudta megvalósítani az álmát.

2021. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/155 anonim ***** válasza:
61%

"Ha 45 évesen elkezdi, még legalább 20 évet tud ezen a területen dolgozni."

Elméletben.

A valóságban pedig körberöhögik az állásinterjún nulla gyakorlattal, és a 26 éves kapja meg a munkát. Mert ha nulla gyakorlat itt is, ott is, akkor ezer százalék, hogy a fiatalt fogják választani (hacsak nincs hátszele a feleségednek).

2021. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/155 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom...

Családi barátunk lánya végzi most a jogi kart az ELTE-n. Most 24 éves, 5. éve jár, és bevallottan teljesen ki van égve. Mindezt úgy, hogy nappalin csinálja, nem egy bulizós, hanem komoly lány, és magolni nagyon jól tud. Bevallottan iszonyat erőfeszítés neki így is, hogy CSAK ez a dolga.

2021. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/155 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ! Éjjel is ma reggel is beszélgettünk. Próbálom röviden összefoglalni.


- A feleségem azt mondta, hogy ez egy olyan álma, amiért úgy érzi, ki tudja hozni magából a legjobbat.

- Állítólag ő már utánaérdeklődött, az első félév a vízválasztó. De biztos benne, hogy ki tud építeni jó tanulási szokásokat.

- Jó példa szeretne lenni a gyerekünknek és büszkének szeretné érezni magát.

- Az anyagiakban a tandíj felében kér segítséget, ezt őszintén nem értem hiszen közös kasszán vagyunk. De jó, fogalmazzunk akkor így, természetesen nincs ellene kifogásom.

- Nem feltétlenül ügyvéd akar lenni, azt mondta az a terület reménytelen, de bíróságon, ügyészségen ennyi idősen is el lehet helyezkedni.

- Nem feltétlenül a pénz motiválja. Nem szereti a mostani munkáját.


Nekem az a fő problémám, hogy nincs ismerősöm, aki munka mellett elvégezte ezt a képzést, szóval nem tudom kifaggatni, hogy milyen erőbefektetéssel, időbeosztással sikerült.


Nagyon jó válaszokat kaptam, köszönöm!

2021. jan. 3. 10:43
 68/155 anonim ***** válasza:
60%
És mikor tervez aludni a feleséged? Minden másnap alszik csak? Vagy azt hiszi elég napi 4 óra alvás mindezek mellett?
2021. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/155 A kérdező kommentje:
Majdnem szó szerint ugyanezt a kérdést tettem fel neki! A válasz: más is meg tudta csinálni.
2021. jan. 3. 18:14
 70/155 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondom, hogy lehetetlen, mert nem az. Csak kérdés, hogy milyen áron. Ha a fáradtságtól állandóan ingerült lesz a gyerekkel és veled, akkor rámehet a családja. Én nem kockáztatnám meg. Nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek.
2021. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!