Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 37 évesen el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 37 évesen el akar kezdeni egy 5+3 éves egyetemet. Hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés
Nem lassan 40 éves kell észbe kapni szerintem. Úgy érzem kapuzárási pánikja van és most akar bepótolni mindent amit nem ért el fiatalon. Mit mondjak neki?

2021. jan. 2. 14:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
79%
Finanszírozza magának. Miért neked kéne? 280ból már tud félrerakni bőven.
2021. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 A kérdező kommentje:

NEM gyenge a feleségem feje! A nyelvtanára azt mondta, nagyon jó a nyelvérzéke, meg mer szólalni, szép a kiejtése. Ami kevésbé ment neki, az a magolósabb rész, a szószerkezetek (?) vagy mik.


Az elkezdett képzést nem szeretné befejezni, mert nem érdekli, sőt marcangolja magát, hogy annak idején hagyta magát rábeszélni.


Tényleg érdekli a jog, nem presztízsből csinálná, szeretne is dolgozni benne.


Aki a nemi életünket a szájára vette, az szégyellje magát! Gyanítom, neki nincsen.

2021. jan. 2. 16:43
 43/155 A kérdező kommentje:
A fizetéséből még állni kell a korábbi diákhitelét, egy másik hitelét, a fogszabályzóját. Ezeket ő fizeti. Nem marad olyan sok... Nyilván nekem is be kellene szállnom, de nem ez a baj, hanem hogy úgy érzem, nem érte fel, milyen erőbefektetést igényel a jogi egyetem.
2021. jan. 2. 16:44
 44/155 anonim ***** válasza:
91%
Hát márpedig ha a magolás nem megy neki, akkor nem a jog a neki való.
2021. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/155 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is.
2021. jan. 2. 16:55
 46/155 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem megy egyetem okj képzésére, amit diplomának hazud majd, mint sokan mások? 😉😃


Komolyra fordítva...nem jó az asszony terve, túl sok benne a ha, ráadásul neked igencsak bele kellene szálnod, szóval nem arról van szó, hogy megengeded vagy nem engeded, hanem hogy megfinanszírozod vagy sem. Ha milliók lennének a seggetek alatt hitelmentesen a jelenlegi béretekkel, gondolom te is szarnál bele, tanuljon csak.


Amúgy van egy olyan érzésem, hogy annó ő azért nem fejezte be a főiskolát, mert ahogy írtad, utálta. De nem akarta nyilvánosan feladni, úgyhogy kapóra jött a terhesség. Most meg erre hivatkozik.

Amelyik nő nem akar teherbe esni, az nem is fog. Ezt egyetemista nőként írom.


A jogi egyetemre pedig az menjen, aki gyorsan tanul és képes magolni is.

Sajnálom de ez egy fellángolásnak tűnik, amit nem létező sérelmek által próbál legitimálni.

2021. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
100%

35 éves koromban kezdtem el az egyetemet külföldön, de előtte egy évig gyorsított nyelvtanfolyamra jártam.

Mindezt úgy, hogy a férjem ottani, és a kislányunk akkor 6 éves volt.

Mindenben támogatott, pedig ő sem volt milliomos.

Én meg nem szégyelltem hétvégén és a szünetekben étteremben dolgozni, mint pincérnő.

Ma már műfordító vagyok, kiépített klientúrával, de ez sem ment egyik napról másikra. A kezdet nem volt könnyű, beismerem.

Tolmácsoltam, szakfordításokat csináltam, ahogy jött.

És a férjem minden apró sikernek velem örült.

Én is azt mondom, tanulni soha nem késő, és ha a feleségednek esetleg nem sikerül az álma, nem mondhatja, hogy te vagy az oka.

Ha meg képes rá és elvégzi, közös lesz az örömötök, mint ahogy közösen vállaltátok az áldozatokat is.

2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 A kérdező kommentje:
46, nem a terhesség miatt hagyta abba. Mellette lett egy jó állása és azon a területen haladt tovább. Jóval a gyerek érkezése előtt abbahagyta. Nem hivatkozik semmire, ha befejezte volna, lehet hogy akkor is ugyanilyen elégedetlen lenne, mert sokra azért nem tartotta azt az iskolát.
2021. jan. 2. 17:11
 49/155 A kérdező kommentje:
47, a te egyetemed is 8 éven át tartott? Jogi képzés? Mert ha azt mondja megy nyelvi szakra vagy tanárnak, kommunikációra vagy közgázra, most nincs ez a kérdés.
2021. jan. 2. 17:13
 50/155 anonim ***** válasza:
100%

Nem, "csak" hat évig tartott, azaz hétig, mert egy évet ki kellett hagynom egészségügyi okok miatt.

De ezen is túlestünk.

2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!