Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 37 évesen el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 37 évesen el akar kezdeni egy 5+3 éves egyetemet. Hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés
Nem lassan 40 éves kell észbe kapni szerintem. Úgy érzem kapuzárási pánikja van és most akar bepótolni mindent amit nem ért el fiatalon. Mit mondjak neki?

2021. jan. 2. 14:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/155 anonim ***** válasza:
90%

Ra kell beszelni, nem le :)


36F incel

2021. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/155 A kérdező kommentje:

Nem kell az engedélyem, tanulhat, ha akar. De én nem helyeslem, mert félek a napi gondoktól. Jobban keresek mint ő, de azt nem tudom biztosítani, hogy ne kelljen dolgoznia! Munka és a család mellé kellene ilyen terhet magára vennie. A házimunkát most is ketten visszük, de én többet nem tudok vállalni, mert akkor meg a munkából kellene visszafognom.


Hozzáteszem: még a jogosítvánnyal is szenvedett.

2021. jan. 2. 14:23
 13/155 anonim ***** válasza:
91%

Tudod én kb ugyanott vagyok pozícióban, ahol Te - csak nálam a férjem teszi ezt, amit a feleséged szeretne. 3 gyerekünk van (plusz neki az előző házasságából kettő), külföldön nagymenő menedzser egy multinál. És már a 7.diplomáját szerzi, idén a Dublini Egyetemre iratkozott be egy egészen más irányra, mint amit most csinál - az előző képzése is hasonló irányban volt, csak at a Columbián végezte tavaly.

Nagyon nagyon sok lemondással jár, valóban az ilyesmi. De azért vagy a férje, h támogasd. Igen, valszeg lóf.szra sem lesz együtt időtök - de a feleséged boldog lesz! Nem is hinnéd, mennyit számít egy támogató Társ - szárnyakat ad! (Tudom, mert velem megtette ugyanezt a férjem, amikor lovasedzőnek tanultam és minden hétvégét suliban töltöttem és ő vigyázott a kölykökre - vagy amikor egy hetes edzőtáborokba utaztunk.)

Úgyhogy ha szereted és fontos Neked a feleséged, akkor támogasd. Mindenben.

2021. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/155 A kérdező kommentje:

13, gratulálok a férjednek és neked is. De a férjed már most egy menedzser, gondolom a diplomáit tudja használni. A feleségem nem jogi pályán dolgozik. Ha minden jól megy, 42 évesen akar bojtár lenni? 45 évesen akar kezdő ügyvéd lenni? Realitás ez?


Azért vagyok a férje, hogy támogassam, ezt meg is tettem, mint írtam korábban.

2021. jan. 2. 14:29
 15/155 anonim ***** válasza:
13%
Ha telik rá, engedd! Legalább addig is csendben van. Csak figyelj oda rá, mert ha jó csaj, akkor megfogják #metoo-zni!!!
2021. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/155 A kérdező kommentje:
Telne rá, de megszorítások árán. Nagyon szép nő, magas, vékony, hosszú hajú. Végtelenül kedves. És végtelenül szereti a családját, úgyhogy ilyesmitől nem kell tartani!
2021. jan. 2. 14:32
 17/155 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
37 évesen még bőven nem öreg az ember, sehol nincs előírva, hogy 3 évesen ragadjon meg az ember ott, ahol volt, mindig örömmel látom, ha valaki "felnőttként" is vágyik a tanulásra, új tudásra. Szerintem egy partner dolga az, hogy ebben támogassa az embert. Nem ő lenne az első ember, aki gyerek mellett végzi el az egyetemet, vagy aki épp gyerek és munka mellett. Miért ne sikerülne neki?
2021. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/155 A kérdező kommentje:

Tényleg mindig mindent írjak le újra és újra?


- NEM a tanulással van gond!!!! Azzal van gond hogy jogi egyetemre menne, ami mindennel együtt 8 év kőkemény tanulás!

- Eddig is támogattam! Két év alatt megcsinálta a jogsit és két nyelvvizsgát! Én segítettem, hogy legyen ideje eljárni vezetni és órákra.

- Tanulhat ha akar! De nem egy ilyen szakon nem érdemes szerintem!

2021. jan. 2. 14:36
 19/155 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt neked vannak gondjaid, amin dolgoznod kellene. Félelmeid, ahogy írtad magad is. Látod talán azért a válaszokból, hogy egyáltalán nincs igazad, egy ilyen helyzetben minden normális ember támogatja a párját, sőt büszke rá! Ahelyett, hogy gyártod a “de,de,de...” válaszaidat, gondolkodj már el egy kicsit. A legfőbb problémád az, hogy kényelmetlenebb lesz az életed, és olyan önző vagy, hogy ezt helyezed előre.
2021. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/155 anonim ***** válasza:
81%
Itt most senkit sem érdekel, hogy szerinted érdemes-e, mert nem rólad van szó!! 8 év kőkemény tanulás, ÉS?? NEM NEKED KELL TANULNI!!
2021. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!