Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lehet ugyanannyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ugyanannyira szeretni vagy akár jobban,mint az előző feleséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 6 éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Mivel ő néhány évvel idősebb nálam,ezért neki a múltjából volt egy 7 éves kapcsolata 2 gyerekkel. Szinte ez volt neki az első komoly kapcsolata. Elég csúnyán váltak el, a nő megcsalta és lelépett a gyerekekkel.Sokszor felmerült bennem a kérdés,hogy vajon engem is szeret-e legalább annyira,vagy akár jobban,mint az előzőt ??? Szerintetek ez lehetséges? Vagy az embernek mindig az első marad a legerősebb és azt már nem lehet überelni?

2020. dec. 31. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel mindig az aktuálisat szeretem a legjobban. Úgyhogy tőle kellene megkerdezni, hogy hogy viszonyul az előző feleségéhez. Mondjuk egy ilyen háttérsztori után én se szivlelnem az exem.
2020. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszodat. Valóban nagyon csúnya dolog amit tett,és azóta töretlenül próbál mindenbe keresztbe tenni nekünk. Mégis azt veszem észre a páromon,hogy még ezek ellenére sem tud rá gyűlölettel gondolni...
2020. dec. 31. 09:59
 3/10 Alessandro10 ***** válasza:
91%

Nálunk az exem 14 év után hagyta el a férjét értem, majd 7 év után engem is elhagyott. Mindkét házasságára úgy tekintett vissza, hogy előbb kellett volna.

Bár velem még ugyan hajlandó volt beszélni így is (régóta nem tudok róla semmit), az első férjéről viszont azt mondta, ha nem lenne a közös gyermekük, már rég megszakított volna vele minden kapcsolatot.


Úgy gondolom, az első házassága se volt fontos, a második se, a harmadik talán összejön neki.

Mint fentebb is leírták, a múlt hibáiból tanulva az épp aktuális párját szereti legjobban az ember.

Hidd el, most Téged szeret a legjobban! Azok után pláne, ahogy végetért az előző.

2020. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 9 éves kapcsolatom, első szerelem, de a végén már csak amolyan legjobb barátok voltunk, ezért is mentünk szét végül, szépen váltunk el, mai napig nem utálom, de a mostani páromat, aki már a férjem sokkal jobban szeretem, máshogy, mint az elsőt, de nem kevésbé. Boldog vagyok vele és a fél éves kislányunkkal.
2020. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is második feleség vagyok. A férjem 400 km-ről költözött ide anno, a felesége miatt. 9 hónapot voltak házasok, gyerek nincs. Válás után a férjem nem költözött haza, nem lett volna egyszerű a munkája miatt (honvédség).

Elmondása szerint engem szeret jobban és csak azért hálás az ex nejének, mert ha ő nincs, nem jön ebbe a városba és nem ismer meg engem. 3 éve házasok vagyunk és van egy 1 éves nagylegényünk 🙂

2020. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért van különbség aközött, hogy még szereti valaki az exét, és hogy nem gyűlöli. Bármilyen undorító dolgot is tett, mégis két gyerekének az anyja az a nő; szerintem igenis jó, hogy nem gyűlöli: a gyerekeknek is pontosan ez az érdeke.

Persze, más kérdés, ha azt látod, hogy a férjed még bőszen csorgatja a nyálát az exfeleségre, vagy csapot-papot otthagy miatta, vagy téged elhanyagol, vagy úgy viselkedik, amiből te úgy gondolod, őt jobban szereti.


Amúgy én az első párkapcsolatomra, ami másfél évig tartott, kb. nem is emlékszem. Az előző párom, aki az exférjem is, ugyan a legjobb barátom, de nulla romantikus érzelmem van iránta (neki is van barátnője, akivel jóban vagyunk), a páromat pedig, akivel remélhetőleg össze fogunk házasodni, pedig úgy szeretem, ahogy soha azelőtt egyetlen férfit sem tudtam. Bolondulok érte. Szóval nem, az első csak akkor a legerősebb, hogy valaki nem volt képes feldolgozni és elgyászolni azt a párkapcsolatot, illetve belemegy egy közepes minőségű kapcsolatba is csak azért, hogy ne legyen egyedül.

2020. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy az aki fél zőlr hogy visszamegy a régi feleségéhez, mert még ragaszkodik a volt asszony?
2020. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*fél tőle
2020. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Öhm, azt az embert, aki megcsalt és lelépett rhdtul NEM tudnám szeretni többé. Közös emlékek, oké, de na... látni sem akarnám nemhogy jó szívvel gondolni rá.


Szerintem beszélgess vele az érzéseidről vagy kérj segítséget, mert ezt a kapcsolatot ha így folytatod, TE fogod megmérgezni az irreális félelmeid miatt.

2021. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En csak az ujat tuddom jobban szeretni mindig
2021. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!