Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem akadályozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem akadályozni akar hogy sikereket érjek el! Miért zavarja ennyire?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk kezdetén 10 éve (30 évesek vagyunk) egy gyárban dolgoztam, mert szegény családból jöttem. Ő is ott volt diákmunkán, ott ismerkedtünk meg. Ő közben egyetemre járt, majd utána egy jó cégnél dolgozott, 3 éve saját cége van. Én a gyárat 2 év múlva otthagytam és tanulni kezdtem, először is nyelvet. A barátnőm már akkor is lehúzott, gyakran kritizálta a kiejtésemet amikor gyakorolni akartam. Pl odamentem angol, amerikai turistákhoz és beszélgetni próbáltam velük. Mind azt mondták hogy jó úton vagyok, dicsértek, de a párom inkább kínosnak mondta ezt és hogy csak szánalomból tömték a fejemet, ez a nyelvtanulás nem nekem való. Addig mondta, amíg inkább nem mentem el a nyelvvizsgára. Közben voltam Angliában egy barátomnál, szerintem tök jól beszéltem mindenhol. A barátnőm szerint nem is értették miket mondok, csak udvariasak voltak. Teljesen elhittem amit mondott. Nem is mertem már évek óta angolul beszélni, inkább ő beszél helyettem (C nyelvvizsgája van)

A gyár után és a tanulás közben elkezdtem dolgozni egy konditeremben, ahol kitaláltam hogy edző leszek. Megkaptam hogy hülyeség, lebeszélt róla. Annyiban is hagytam, 3 évig dolgoztam pultosként. Most 2 éve kitaláltam egy vállalkozást, amihez kell angol nyelvtudás is. Én úgy éreztem, hogy menne nekem a dolog. Sokat kéne utazni, világot látni, van is értelme. Kicsit belekóstoltam próbaként és sikeres voltam benne! Az akkorira feleségem halogatta a dolgot. Várj még egy évet, várd meg a nyarat, majd jövő hónapban. Így elment 2 év majdnem az időhúzással. Folyamatosan úgy érzem hogy hátráltatni akar. Amikor bepróbálkoztam az üzlettel akkor is végig azt mondta hogy csődbe fogok jutni, ő előre szólt. Amikor kerestem vele nem kevés pénzt az első próba hónapban, akkor meg nem is mondott semmit. Meg se dicsért. Azóta azt mondja keressek egy biztos állást inkább amire lehet alapozni. Akkor ütött szöget a fejembe, amikor azzal jött hogy tud nekem egy stabil gyári munkát! Azóta úgy gondolom, hogy neki az tetszett, amíg kis gyári munkás voltam tudás nélkül, ő meg a nagy nemzetközi cégek dolgozója és azt csináltam amit mondott. Külföldön ő beszélt helyettem mert nem tudtam angolul, ő irányított mindent. Most hogy sikereim vannak, inkább azt akarná hogy visszamenjek a gyárba mégha kínos is lenne neki a sznob barátnők elött.

Szerintetek is igazam lehet? Ismertek ilyen nőt? Miért csinálja ezt az egészet? Az a jó neki ha lúzer vagyok? Nem egy erős, sikeres férfit akarnak a nők maguk mellé? Ezt mantrázzák.



2020. ápr. 29. 11:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Szimpla irigység. A helyedben otthagynám, főleg azok után h hány évet vett el tőled a hozzáállásával amiket sosem tudsz pótolni.
2020. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Nem hittem, hogy férfibe is van ilyen, és én férfinek is fogok ilyet íni: te minek vagy együtt egy ilyennel, A fejedhez tartanak pisztolyt? Ugye hogy nem. Meg is érdemled, hogy lehúzzon, meg kritizáljon. Az utcán rohangál egy csomó nő, aki epekedve nézné a sikereid, és támogatna, te meg egy ilyen sárkánnyal vágtázol. Elpocsékoltál 10 évet az életedből, gratulálok.
2020. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

" Ismertek ilyen nőt?"


Igen. Minden nő ilyen.


És mi történt az első sikeres próba hónap után?

Csak nem folyamatos bukta azóta?

2020. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok, hogy még feleségül is vetted....
2020. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Cseréld le egy fiatalabb és okosabb nőre!
2020. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
#4: Biztos imponált neki, hogy szóba áll vele egy jóval tanultabb is sikeresebb nő.
2020. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Azért csinálja,mert így azt érzi,hogy ő a sikeresebb okosabb,így irányítani is ő akar. Ha meg azt látná,hogy tehetséges és sikeresebb vagy,akkor meg legyőzve érezné magát,ő meg nyílván félti a felsőbbrendű pozícióját. A barátnőd részéről ez szipla irígység,és önzőség Azért se hagyd abba amit úgy érzel,hogy sikeresen véghez tudsz vinni. képezd magad és ne hagyd magad lehúzni. Figyeld meg,ha sikerül valami nagy dolgot véghez vinni aztán hetegik-hónapokig minden baja volna,és házisárkány lenne mert legyőzve érezné magát.
2020. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

"Cseréld le egy fiatalabb és okosabb nőre!"


Persze, nyilván sorba állnak egy idősebb, gyári munkás előtt :D

2020. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Ideje lenne a 30 éves feleséged 20 évesre cserélni:)
2020. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Itt valami nem kerek. Jótékony homály fedi az első sikeres hónap után történteket. Ha utána is sikereket ért volna el a kérdező, egészen biztos, hogy nem javasolta volna a feleség, hogy menjen vissza a gyárba.

Illetve az is szépen titokban marad, mi az a "nem kevés pénz". Több, mint a fix munkabére? Vagy a semminél több csak?


Nekem az az erős gyanúm, hogy itt szó sincs folyamatos, valóban jól menő tevékenységről.

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!