Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki, hogy ha ebben meg akar akadályozni akkor vége? (Így már mondtam)

Figyelt kérdés

Hogy értessem meg vele, hogy én nem birok úgy élni, hogy beszámolok minden percemről?

Ma volt egy szabadnapom és leugrottam a Balatonra úszni eggyet meg napozni! Mivel nem akartam, hogy egyáltalán megtudja valaki mivel ez csak az én dolgom és senkinek semmi köze hozzá ezért ki kapcsoltam a telefont. De gondoltam azért csak felhívom a barátnőmet és azt mondtam, hogy a tescoba vagyok mert hallotta, hogy nem otthon! De aztán véletlenül összetalálkoztam a barátnőjével(nem a arra a részre kellett volna mennem de mind1) és persze elmondott neki mindent meg még nekem is jött, hogy hogy lehetek ilyen szemét! A barátnőm letolt én meg mondtam neki, hogy ha nem tetszik neki akkor mennyen hajrá keressen valami papucs embert akinek mindig a nyomába lehet és még engedély nélkül a közértbe se megy le nélküle! De nem megy mert elvileg "szeret". Akkor viszont, hogy értessem meg vele, hogy nekem szükségen van az ilyen spontán dolgokra amit akkor ott és úgy csinálok ahogy akarok és. Emelett megmondtam neki, hogy nem csalom meg nem verem át de ebben nem engedek! És természetesen vele is van sok programom de nekem szükség van magányra is!



2018. júl. 25. 18:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Megette a rossebb a kapcsolatot ahol már szinte menekül az egyik és alap minimális én idő se jár csak görcsös ellenörzés.. Onnan előbb utobb akár férfi akár nő megszökik.. Inkább szakitani kéne.
2018. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de a hazugságot én nem tolerálom, és te hazudozol a csajodnak.


Én sem ellenőrizgetem a páromat, oda megy, ahová akar, de ne kamuzzon!

2018. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Megertelek. De azert ennyire inkognitóban lenni sem olyan jo. Nekem kicsit betegesen hangzik ez a “Mivel nem akartam, hogy egyáltalán megtudja valaki mivel ez csak az én dolgom és senkinek semmi köze hozzá” megertem, hogy jo egy kis szeparacio...de nem ment az agyadra valami? Nem rosszbol...lehet a sok elszámoltatás.
2018. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó! Ezen kívül minden rendben az én és az ő részéről is! De ez nálam úgy működik, hogy reggel felkeltem nem akartam egy szabad napomon otthon ülni és egy szál gatyával beültem az autóba és mentem! Nálam ennyi... másnál meg elfogadhatatlan, hogy külön menjen egy pár "nyaralni" mint nála is.
2018. júl. 25. 18:51
 5/31 anonim ***** válasza:
22%
Nekem exem még a fésülködésre tisztálkodásra is morgott h másnak csimálom,a mosdót is indokolnom kelett mert szerinte ott is megcsalhatom ja az otthoni vécén a csecsevel kb, hagyjuk ki is léptem abból a fosbol,a levegőt elzárta volna előlem ha teheti,aztán persze ő járt prostikhoz..
2018. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#3 Nekem nem ment hanem mindig is volt valami az agyamon!😊


Nem nem hazudozok össze vissza te tudom milyen...onnantól kezdve ő nem tudott volna dolgozni! Legutóbb is inkább kirúgatta volna magát csak ne egyedül menjek a strandra. Mert csajozok márpedig ha egy szabadnapom van akkor pont, hogy lesz..rom a csajokat lehetnek ők akár milyenek mert pont azért megyek, hogy egy kicsit ne legyek senkinek a közvetlen társaságába hanem függetlenül mindenkitől azt csináljak amit akarok!

2018. júl. 25. 18:58
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Te nem vagy százas! Dobd a barátnődet, jobb lesz mindkettőtöknek.
2018. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom egy inda tipusu társfüggő hölgy a barátnőd aki a pasi nélkül levegőt se tud venni és elvárja h a pasi nélküle ne is létezzen.
2018. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se normális, ha valaki folyton a másikon lóg és nem hagyja élni, de tényleg annyira fájt volna neked reggel dobni egy üzit a barátnődnek, hogy szia szívem, lementem ma a balcsira, majd jövök, pá?

Mert azért valljuk be, az se normális, hogy kamuzol neki és minimálisan se kommunikálsz vele. Nekem is szükségem van a magányra, sokat járok egyedül ide-oda, én se csalom meg a párom, de azért leírom neki nap elején, hogy hova megyek és jöttömre 6 óra/2 nap múlva számítson. Szerintem ez így normális.

2018. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te vagy beteg, hogy ahelyett, hogy azt mondanád, "szabadnapom van, úszni mentem" , azt hazudod, hogy tescozol. Hát én úgy penderítenélek ki, mint macskát sz*rni.
2018. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!