Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki, hogy ha ebben meg akar akadályozni akkor vége? (Így már mondtam)

Figyelt kérdés

Hogy értessem meg vele, hogy én nem birok úgy élni, hogy beszámolok minden percemről?

Ma volt egy szabadnapom és leugrottam a Balatonra úszni eggyet meg napozni! Mivel nem akartam, hogy egyáltalán megtudja valaki mivel ez csak az én dolgom és senkinek semmi köze hozzá ezért ki kapcsoltam a telefont. De gondoltam azért csak felhívom a barátnőmet és azt mondtam, hogy a tescoba vagyok mert hallotta, hogy nem otthon! De aztán véletlenül összetalálkoztam a barátnőjével(nem a arra a részre kellett volna mennem de mind1) és persze elmondott neki mindent meg még nekem is jött, hogy hogy lehetek ilyen szemét! A barátnőm letolt én meg mondtam neki, hogy ha nem tetszik neki akkor mennyen hajrá keressen valami papucs embert akinek mindig a nyomába lehet és még engedély nélkül a közértbe se megy le nélküle! De nem megy mert elvileg "szeret". Akkor viszont, hogy értessem meg vele, hogy nekem szükségen van az ilyen spontán dolgokra amit akkor ott és úgy csinálok ahogy akarok és. Emelett megmondtam neki, hogy nem csalom meg nem verem át de ebben nem engedek! És természetesen vele is van sok programom de nekem szükség van magányra is!



2018. júl. 25. 18:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy az engedélye nem kell, de minek ennyire titkolózni, főleg hazudni? Én is átgondolnám a kapcsolatot valakivel, aki akkor is hazudozik, amikor semmi oka rá.
2018. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!