Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki, hogy ha ebben meg akar akadályozni akkor vége? (Így már mondtam)

Figyelt kérdés

Hogy értessem meg vele, hogy én nem birok úgy élni, hogy beszámolok minden percemről?

Ma volt egy szabadnapom és leugrottam a Balatonra úszni eggyet meg napozni! Mivel nem akartam, hogy egyáltalán megtudja valaki mivel ez csak az én dolgom és senkinek semmi köze hozzá ezért ki kapcsoltam a telefont. De gondoltam azért csak felhívom a barátnőmet és azt mondtam, hogy a tescoba vagyok mert hallotta, hogy nem otthon! De aztán véletlenül összetalálkoztam a barátnőjével(nem a arra a részre kellett volna mennem de mind1) és persze elmondott neki mindent meg még nekem is jött, hogy hogy lehetek ilyen szemét! A barátnőm letolt én meg mondtam neki, hogy ha nem tetszik neki akkor mennyen hajrá keressen valami papucs embert akinek mindig a nyomába lehet és még engedély nélkül a közértbe se megy le nélküle! De nem megy mert elvileg "szeret". Akkor viszont, hogy értessem meg vele, hogy nekem szükségen van az ilyen spontán dolgokra amit akkor ott és úgy csinálok ahogy akarok és. Emelett megmondtam neki, hogy nem csalom meg nem verem át de ebben nem engedek! És természetesen vele is van sok programom de nekem szükség van magányra is!



2018. júl. 25. 18:39
1 2 3 4
 11/31 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha már együtt élsz valakivel, az a minimum, hogy közlöd vele, hova mész, még ha egyedül is mennél.


Ráadásul ki is kapcsolod a telefonod.


Joggal hiheti azt, hogy félrek....úrsz.


Az alap dolog, hogy előtte való nap este, vagy másnap reggel elmondjátok egymásnak, hogy mi a napi program, ki mikor ér kb. haza, hogy ne legyen aggódás.


Attól még lehetsz egyedül.

2018. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyik szabadnapodon majd esetleg egy csöpp intelligenciát is magadba szippantanál, szerintem a gyerekes dac helyett pl. gondolkodj el egy olyanon, hogy te mivel tehetnéd őt boldoggá? Megérdemelsz te egy ilyen nőt? mit teszel azért, hogy bízonn benned? vagy egyáltalán mit teszel érte? mikor kapott tőled utoljára egy szál virágot, csak úgy..?
2018. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek... Oké, kell a spontaneitás, és nem akarsz minden részletről beszámolni, van ilyen.

De miért kell nyíltan hazudozni?

Ez valami betegség?


Nem való neked párkapcsolat.

2018. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérem számon sosem a párom, hogy hol van, de ha egész nap nem reagálna, akkor azt hinném baja esett. Én ilyen téren paranoiás vagyok, ez van. Attól, hogy egyedül akartál lenni még nem kell hazudozni.
2018. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked minek barátnő de őszinten? Házas vagyok van én időnk ,igen külön is tudunk létezni, nem fulladunk egymásba de megtiszteljük egymást azzal h nem szarunk egymás fejére.
2018. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nem! nem szarok a fejére és van közös program is minden héten ja és virágot is kapott múlt héten valaki említette!

Nem élünk eggyütt mert az még szép lenne 18 éves korom óta egyedül élek, de persze sokat szinte minden nap valamelyikőnk a másiknál van. Nem szokásom hazudozni sem de nem egyszer tapasztaltam, hogy fél a megcsalástól! Amitől persze egyáltalán nem kell mert mint mondtam én az elveimből akkor se engedek ha beledöglök(ami már majdnem sikerült is) és ebbe beletartozik az is hogy nem fogok senkit se megcsalni, sőt kérésére megszakítottam 2 régi lány barátommal is a kapcsolatot mert egyáltalán nem érint meg az ilyen de ezért énis szerintem jogosan elvárhatom, hogy akkor ő is adjon valamit érte!

2018. júl. 25. 20:06
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Részben értem a dolgot, de mind a ketten elcseszitek. Az oké, hogy kell egy kis privát szféra, mindenkinek kell. A párom sem szereti ha edzés közben hívom, az az ő ideje. De nem kapcsolja ki a telefonját, meg tudom hol van, mert végülis bármi lehet amiért fel kell hívnom. Persze nem hívom, mert nem történik olyan. Azt is tudom hol van, de nyilván nem megyek oda. Ha nem mondod meg hol vagy az kételyeket kelt, hogy vajon miért nem mondod meg. Nem az a baj, hogy kell pár óra relax, de ha a férjem csak úgy eltűnne egy éjszakára és a telo ki lenne kapcsolva hát ki lennék akadva. Ha elmondja, hogy elmegy ide oda majd jön az korrekt. De cserébe én se buzerálom, nem hívogatom, nem irkálok. Ez kölcsönös kell, hogy legyen. Ha ez nem egyértelmű akkor visz lát....
2018. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem jó, hogy fél a megcsalástól és emiatt bizalmatlan...viszont pont az ilyen "füllentésekkel" aknázhatod alá még jobban ezt a bizalmat. Ha azt látná, hogy ha mondasz valamit és úgy van előbb utóbb nem kételkedne....viszont így, hogy rajtakap egy hazugságon (még akkor is ha tényleg nem csaltad meg) honnan tudja máskor nem e valami releváns dologban kamuzol neki.


És mondom nem az a gond, hogy egyedül akartál lenni, csak akkor azt fel kell vállalni.


Anno volt h egyetemen zenésztársakkal mentem bulizni. (fiúk voltak) párom felhívott, hogy hol vagyok és én megmondtam neki. Utólag mondta, hogy egy kicsit ugyan féltékeny volt, de mivel nem adtam okot arra, hogy kétkedjen és olyan természetese mondtam meg neki az igazat, végül elhessegette a rossz benyomását. (és nem is volt oka féltékenynek lenni) De a hazudozok mert esetleg aggódok a reakciója miatt és utólag kiderül hol voltam, jobban azt hitte volna, hogy kavartam valakivel. (még ha nem is)

2018. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%

Hu, de egyöntetű itt mindenki a Kérdező ellen. Nem tudom, azt nem olvastátok, h inkább kirúgatja magát a csaj, de egyedül nem mehet a srác strandra? ... !! Ez nem normális sztem. Ha, nem lenne ilyen a csaj, akkor a kérdező biztos elmondta volna, h a szabadnapján leugrana picit fürödni ill. a telóját sem kapcsolta volna ki.


Én, akkor erre azt mondanám a csajnak: rendben, nem megyek egyedül sehova, de akkor te sem. Hiába jön haza mondjuk külföldről a legjobb barátnőd, és este találkoznátok egy kávézóban, ott férfiak vannak, majd persze, megyek én is.

kiveszek szabit, mert nekem épp melóznom kéne, de ne már, h egyedül menjél. Kíváncsi lennék erre mit lépne.

2018. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19

Valóban, a csaj is beteges. És? Akkor vagy el lehet viselni, vagy szakítani kell.

Ez mit old meg? Így hogy hazudozik, csak még féltékenyebb lesz a barátnője, aztán majd lehet vinnyogni.

Egyik se normális, viszont most erről a szituációról szól a kérdés.

2018. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!