Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki, hogy ha ebben meg akar akadályozni akkor vége? (Így már mondtam)

Figyelt kérdés

Hogy értessem meg vele, hogy én nem birok úgy élni, hogy beszámolok minden percemről?

Ma volt egy szabadnapom és leugrottam a Balatonra úszni eggyet meg napozni! Mivel nem akartam, hogy egyáltalán megtudja valaki mivel ez csak az én dolgom és senkinek semmi köze hozzá ezért ki kapcsoltam a telefont. De gondoltam azért csak felhívom a barátnőmet és azt mondtam, hogy a tescoba vagyok mert hallotta, hogy nem otthon! De aztán véletlenül összetalálkoztam a barátnőjével(nem a arra a részre kellett volna mennem de mind1) és persze elmondott neki mindent meg még nekem is jött, hogy hogy lehetek ilyen szemét! A barátnőm letolt én meg mondtam neki, hogy ha nem tetszik neki akkor mennyen hajrá keressen valami papucs embert akinek mindig a nyomába lehet és még engedély nélkül a közértbe se megy le nélküle! De nem megy mert elvileg "szeret". Akkor viszont, hogy értessem meg vele, hogy nekem szükségen van az ilyen spontán dolgokra amit akkor ott és úgy csinálok ahogy akarok és. Emelett megmondtam neki, hogy nem csalom meg nem verem át de ebben nem engedek! És természetesen vele is van sok programom de nekem szükség van magányra is!



2018. júl. 25. 18:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát te irtó nagy hülye vagy.


Mi a fene nagy titok a barátnőd előtt azon, hogy emész úszni?


Csodálkozol, hogy hazudsz neki, lebuksz, majd ki van akadva?


Te em vagy normális ember... Inkább neki kéne kidobnia ha ennyire defektes vagy, hogy iylen semmiféle dolgokat is titkolsz, pedig valszeg le sem tojná, ha nem provokálod ki azzal, hogy hazudozol neki... Istenem..


Értelmes kapcsolatod így nem lesz, az is tuti.

2018. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk eggyütt mert az még szép lenne.. No comment,szerintem hagyjátok egymást nem illetek össze,ennyi,nem kell ezt túl ragozni.
2018. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

AZ egy dolog, hogy szükséged van magányra is.


De a normális forgatókönyv:

"De gondoltam azért csak felhívom a barátnőmet és elmondtam, hogy a leugrottam úszni, mert hallotta, hogy nem otthon!"


Táádáám.


Azzal, hogy kamuztál neki valamit, hol vagy, miközben teljesen máshol voltál, nem is tudod lemosni magadról, hogy nem félreqrálsz...


Eleve nem értem, honann jött, hogy hazudj neki. Nyugtod lett volan akkor is, ha megmondod, mi van. Nem való neked kapcsolat, annyi szent. A bizalmat te magad áso alá, nem csodálom, hogy bizonytalan benned..

2018. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a baj, ha nem veszed észre, hogy a hazudozásod a barátnőd nagyobb problémája és nem a magányra vágyásod.
2018. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hol vérzik óriási sebből ez az egész történet? Ott hogy de igen, átvered és szemrebbenés nélkül hazudsz neki, mint ha könyvből olvasnád.


"Emelett megmondtam neki, hogy nem csalom meg nem verem át de ebben nem engedek!"


De átvered. Mikor behazudod neki, hogy a tacskóban vagy és közben tök máshol. Ez mi, ha nem hazugság/átverés? Na...


Erről ennyit. Az a baj, hogy az sem igaz, amit kérdezel. Nem azzal van a baj, hogy személyes térre van szükséged.

2018. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, hogy nem a szabadságvágyaddal van a gond, hanem a korlátoltságoddal?


Az, hogy dobsz sms-t, "Szívem Balcsin vagyok, este jövök" még nem kényszeres beszámolósdi, hanem ALAPVETŐ udvariasság a másik felé!

2018. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hazudozni neki, de azt se akarom, hogy az legyen mint ami multkor volt! Nem szeretném rákenni ezeket de nem mindig bírja hidegvérrel kezelni a dolgokat és regebben látogatott dokit is!

A tegnapi nyers fogalmazásom igazából nem is miatta volt hanem a kotnyeles barátnői húztak fel azzal, hogy belepofáznak mindenbe pedig tudják, hogy milyen és, hogy reagál a dolgokra!

2018. júl. 26. 17:37
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani kéne. Ha ennyire nincs rola semmi pozitivumod,mert csak negativat mondtál rola eddig.. Ennek oka van nem a magányra vágyás hanem h nem illetek össze elöbb utobb ugyis cirkusz lesz v félrelépés v szakitás..
2018. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Szakítani nem szeretnék meg ő se! Ha már eddig nem léptem le akkor ez miatt nem fogok, nem szeretem ilyen könnyen feladni a dolgokat! Lehet nekem az lenne az egyszerűbb, de neki nem! Nem vele van a gond arról nem tehet, hogy van egy "betegsége" ami szerintem nem az hanem inkább önbizalom hiány meg bizalmatlanság meg arról sem, hogy ilyen barátai vannak! Nem tudom miért élvezik ha telebeszélik alaptalan dolgokkal agy agyát(hogy megcsalom stb.) ebből lett tegnap is a balhé de őket majd elintézem vagy szépen vagy nem!


De elmondom még1× mert sokan nem félre értettek! Nekem csak arra van szükségem, hogy legyen terem és ne érezzem úgy, hogy nem azt csinálok amit szeretnék szabadon(nem más nőkkel hangsúlyozom magam egyedül)! Neki meg volt egy rossz tapasztalata és elég mély nyomot hagyott az agyában ezért e téren bizalmatlan és ha beüt nála, hogy mit csinálhatok képes bepánikolni! De ezen felül nincs probléma én szeretem remélem ő is és nem hazudok neki! Nem akarok hárítani de a tegnapi is a kedves "barátainak" köszönhető mert ők felhívták gondolom mondtak neki minden hülyeséget! A találkozás után felhívtam ő meg megijedt, hogy mit csinálhatok ugyan

és erre vágtam, hogy biztos nem engem láttak mert én vásárolok, hogy megnyugodjon persze este elmondtam neki mindent meg ő is, hogy mit mondtak neki!


Nem akarok megint rendőrségre járkálni de kib...szottul elegem van már ezekből a ku..vákból!

2018. júl. 26. 19:12
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
Zsák a foltját.
2018. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!