Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem akadályozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem akadályozni akar hogy sikereket érjek el! Miért zavarja ennyire?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk kezdetén 10 éve (30 évesek vagyunk) egy gyárban dolgoztam, mert szegény családból jöttem. Ő is ott volt diákmunkán, ott ismerkedtünk meg. Ő közben egyetemre járt, majd utána egy jó cégnél dolgozott, 3 éve saját cége van. Én a gyárat 2 év múlva otthagytam és tanulni kezdtem, először is nyelvet. A barátnőm már akkor is lehúzott, gyakran kritizálta a kiejtésemet amikor gyakorolni akartam. Pl odamentem angol, amerikai turistákhoz és beszélgetni próbáltam velük. Mind azt mondták hogy jó úton vagyok, dicsértek, de a párom inkább kínosnak mondta ezt és hogy csak szánalomból tömték a fejemet, ez a nyelvtanulás nem nekem való. Addig mondta, amíg inkább nem mentem el a nyelvvizsgára. Közben voltam Angliában egy barátomnál, szerintem tök jól beszéltem mindenhol. A barátnőm szerint nem is értették miket mondok, csak udvariasak voltak. Teljesen elhittem amit mondott. Nem is mertem már évek óta angolul beszélni, inkább ő beszél helyettem (C nyelvvizsgája van)

A gyár után és a tanulás közben elkezdtem dolgozni egy konditeremben, ahol kitaláltam hogy edző leszek. Megkaptam hogy hülyeség, lebeszélt róla. Annyiban is hagytam, 3 évig dolgoztam pultosként. Most 2 éve kitaláltam egy vállalkozást, amihez kell angol nyelvtudás is. Én úgy éreztem, hogy menne nekem a dolog. Sokat kéne utazni, világot látni, van is értelme. Kicsit belekóstoltam próbaként és sikeres voltam benne! Az akkorira feleségem halogatta a dolgot. Várj még egy évet, várd meg a nyarat, majd jövő hónapban. Így elment 2 év majdnem az időhúzással. Folyamatosan úgy érzem hogy hátráltatni akar. Amikor bepróbálkoztam az üzlettel akkor is végig azt mondta hogy csődbe fogok jutni, ő előre szólt. Amikor kerestem vele nem kevés pénzt az első próba hónapban, akkor meg nem is mondott semmit. Meg se dicsért. Azóta azt mondja keressek egy biztos állást inkább amire lehet alapozni. Akkor ütött szöget a fejembe, amikor azzal jött hogy tud nekem egy stabil gyári munkát! Azóta úgy gondolom, hogy neki az tetszett, amíg kis gyári munkás voltam tudás nélkül, ő meg a nagy nemzetközi cégek dolgozója és azt csináltam amit mondott. Külföldön ő beszélt helyettem mert nem tudtam angolul, ő irányított mindent. Most hogy sikereim vannak, inkább azt akarná hogy visszamenjek a gyárba mégha kínos is lenne neki a sznob barátnők elött.

Szerintetek is igazam lehet? Ismertek ilyen nőt? Miért csinálja ezt az egészet? Az a jó neki ha lúzer vagyok? Nem egy erős, sikeres férfit akarnak a nők maguk mellé? Ezt mantrázzák.



2020. ápr. 29. 11:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ket dolog, a feleseged eleg kontrollmaniasnak tunik. Emogott az is lehet hogy fel hogy elveszit pl azzal hogy az uj munka utazassal jarna. A nyelv az gaz, en biztos probalnam tamogatni a parom. Ilyen lehuzos volt edesanyam edesapammal szemben, mivel o se tartotta a határokat, ugy volt vele ha apam valami olyat csinal amivel nem ert egyet akkor megszegyeniti. Rajtad mulik h maradsz-e egy ilyen kapcsolatban ha nincs gyerek en nem maradnek.
2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Költségek minimálisak, utazás és szállás-étkezés. Gyakorlatilag amíg mentek a fapadosok, kb semmi volt a költség a haszonhoz képest, de a nagyrésze amúgy is belföldről jött. A válság alatt sem ment csődbe a mostani “munkaadóm”, sőt ahhoz képest szépen teljesítünk.

Kontrollmánia? Lehet hogy az. Szeret előre megtervezni mindent, pl péntek délután bejelenti a fix órákra bontott hétvégi programot, ellenőrzi a telefonomat szerintem (néha olyan oldalon van a böngésző ahol biztosan nem hagytam)


17 neked külön köszönöm, jót írtál! Az angolt mobil alkalmazással gyakorolnám, csak most az önkéntes bezártság miatt bántja a fülét a dolog és zavarja a munkájában, így március óta nem tudtam ismételni. De rajta leszek, ha majd lehet menni max a kocsiban csinálom. A vállalkozást újra el akarom kezdeni, de nem tudom hogy lesz támogatás nélkül, hogy fog ez kinézni. Közös otthonunk van.

2020. ápr. 30. 07:56
 23/26 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hát,erre csak azt tudom mondani, hogy te nem papucs vagy, hanem papucs orrán pamutbojt! :-D Kérvényt is lassan benyújthatsz a nagyságos asszonynak, ha budira akarsz menni:-D
2020. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged irigy! Támogatnia Kellene, vagy ahogy írtad cége van. Miért nem együtt vezetitek a céget?

Én sz. Rnek a fejére és levizsgaznek, és csinálnám a céget.nem lesztek örökre együtt,utanna mi lesz veled? Mi a jobb? Egy gyárban állni 12 órán át vagy egy legkondis irodában ülni 8 orsg szabad hétvégével?! Ne legyél papucs férj! 1x élsz. Ha elbuksz elbuksz. A gyár mindig ott lesz, de a lehetőség nem... Rajtad all

2020. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek kerdezo. Nekem a noverem ilyen. Mindig mindent elkovetett, hogy O legyen a nagyobb. Eleg keson jottem ra, hogy nem a joszandek vezereli. Nem ertem, miert vagy vele? Miert turod el az iranyitasat? Nem a gyereke vagy? Es igen, a papucsnal is papucsabb vagy. Allj a sarkadra, legalabb egyszer ervenyesitsd az akaratodat.
2020. máj. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Andi80018 ***** válasza:
100%
...és ez csak rosszabb lesz, ha esetleg lesz gyerek! Szerintem egyébként attól fél, hogy ha sikereid lennének, akkor magabiztosabb lennél, és akkor rájönnél, hogy ő egy zsarnok, elnyomó ember, és elhagyod. Így, hogy mindig lenyom, eszedbe se jut, hogy önállóan is tudsz élni, megélni.
2020. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!