Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 37 évesen el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 37 évesen el akar kezdeni egy 5+3 éves egyetemet. Hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés
Nem lassan 40 éves kell észbe kapni szerintem. Úgy érzem kapuzárási pánikja van és most akar bepótolni mindent amit nem ért el fiatalon. Mit mondjak neki?

2021. jan. 2. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
90%
Na és mit zavar ez téged ennyire, miért akarod lebeszélni, ahelyett, hogy támogatnád az álmában? Miért fáj neked annyira, hogy szeretne magáért is tenni valamit? Elég undorító hozzáállás.
2021. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a problémát. Sose késő továbbképezni magunkat. Szerinted a világ is statius és az a tudás, amit összeszedtél mondjuk 15 éve, idjét veszti? Sose tudni, mikor kell új munkahelyen, más szakmában helytállni.

Idióta, aki azt hiszi, hogy nem kell folyton képezni magunkat. Még nagyobb idióta, aki vissza akarja tartani a párját.

2021. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 A kérdező kommentje:
Azért mert mindketten nagyon sokat dolgozunk, nincs segítségünk és egy ilyen képzés garantálná a súlyos problémákat! Tehet magáért, finanszíroztam a jogosítványát, a nyelvtanfolyamát, ezek belefértek. Egy jogi egyetem kisgyerek mellett szerintem nem.
2021. jan. 2. 14:13
 4/155 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondanám a páromnak, hogy sok sikert és bízok benne, hogy sikerrel jár. Aki a másikat ilyenben elakasztja, az nézzen magába, hogy miért fusztrálja. És nem, nem a gyerek, meg az idő a ludas.
2021. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim ***** válasza:
92%
Voltak az egyetemen 50+ os szaktársaim is, férfiak, nők. Sosem késő elkezdeni. Csak nem az zavar, hogy képzettebb lesz, és álmokban gazdag az élete, nem mint a tied?
2021. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 A kérdező kommentje:

Nem frusztrál. Így hogy mindketten dolgozunk és van egy kicsi gyerekünk, így sem könnyű a napi életünk. Hová szeretné beszuszakolni ebbe a nagyfokú tanulást? Vagy majd fizethetem a képzést és vághatok egy pofát ha bukdácsol? Sajnos az nem fér bele hogy nappalira menjen, úgy biztosan könnyebben menne neki, ő levelezőre íratkozna be.


Leírtam mennyi mindenben támogattam! Bármilyen REÁLISABB cél elérésében támogatnám ahogy tettem eddig ez. De ez nem reális!

2021. jan. 2. 14:17
 7/155 A kérdező kommentje:
5, milyen egyetemre jártál? Mert egy művelődésszervező szak pl. nem ugyanaz, mint a jogi egyetem!
2021. jan. 2. 14:17
 8/155 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy.

Neked kéne észbe kapni, hogy 37 évesen még nincs vége az életnek.

Őt meg sajnálom, hogy egy ilyen önző zsarnok a férje.

2021. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy vége az életnek. Hanem hogy a jogi egyetemet nem közel a 40-hez kell elkezdeni!
2021. jan. 2. 14:20
 10/155 anonim ***** válasza:
86%
Én hagynám, had tanuljon. Ma ez a trendi, a tanulás, ami jól tesz.
2021. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!