Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
 81/104 anonim ***** válasza:
64%

Húúúúúúúú, nekem mikor tesznek ilyen ajánlatot? :D

Naná, h belemennék, főleg ilyen feltételekkel, ennyi pénz minden gondomat megoldaná...

2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
40%
A jogász szerződéssel kapcsolatos válasza 0%-os... :D Komolyan nem semmi ami ebben a kérdésben van! :DDDDD Én mindenesetre jól szórakozok. :D
2013. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg azt csinál a kérdező, amit akar, mi úgysem tudjuk lebeszélni. :)
2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
77%

Furcsa egy jogász lehetsz Te.

Úgy látom nem tudsz túllépni a 2 oldalas sablon szerződéseken.


Például egy ilyen kombináció életképes lehet:

1. Házassági szerződés: ebben rögzítik a házasság előtti és utáni anyagiakat.

2. Határozott idejű munkaszerződés: ebben rögzítik az időtartalmat és a fizetést valamint mondjuk egy személyi asszisztens munkakört.

3. Magánszemélyek közötti megállapodás: rögzítik az egyéb dolgokat, kötelezettségeket.


Egy nálad jóval komolyabb jogász ezt gond nélkül megtudja oldani úgy, hogy támadhatatlan legyen.

2013. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
86%
Azért az állítólagos jogásznak nem véletlenül lett lenullázva a válasza... :)
2013. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
37%

Egy férfi megszólít egy nőt az utcán :

- Mondja hölgyem lefeküdne velem egymillió dollárért ?

- Egymillió dollárért ? Le.

- És húsz dollárért ?

- Na de uram mit gondol mi vagyok én ?

- Hogy ön micsoda azt már megbeszéltük. Most már csak az áron vitatkozunk.

2013. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
80%

82. és 83. válaszoló "jogásznak" írnám (aki nekem válaszolt, a joghallgató vagyok) és a 87. válaszolót kiegészítve


82.-83. válaszolónak

Néhány dolog:

- Jó erkölcs? Mivel sért az jó erkölcsöt, hogy a feleségnek szabad akaratán kívül nem kell lefeküdnie a férjével (ezt törvény nem tiltja, erkölcsi megítélésbe nem ütközik, Alaptörvénybe nem ütközik pl.: "A család a házasságon és gyerek szülő kapcsolaton alapszik" De olyan nincs " Akkor vagy házas, ha heti kétszer szeretkezel a férjeddel." :D Szóval nem akarlak megbántani, de te szerintem a Ptk.-val kapcsolatos előadásokon biztos nem voltál jelen.

- írtad, hogy a főnököd visszadobta a progresszív járandóságot vagy valami hasonló. szerintem a főnököd csak nem akart magának munkát, mert ahogyan a 87.-es írta nem lát tovább a blanketta egyperces szerződéseken amelyeket netről és jogfórumról le lehet szedni

- Off topic: a 83. válaszra:

Ha speciel, hozzám jönne be egy ilyen pár és progresszív járandóságot szeretne a feleségének, minden további nélkül megcsinálnám mert a Ptk. sőt a Csjt. se tilt olyat, hogy a férj nem kötheti a házasságban eltöltött időhöz pl.: az asszony tartást, teljesen logikus hogy annyival többet akar adni mint amennyivel több időt töltött vele. Akármilyen is az ítélkezési gyakorlat Magyarországon a házassági vagyoni perek évekre leterhelik a bíróságokat, s ha bejártál volna gyakrabban az egyetemre akkor tudnád azt az alapdolgot, hogy ha a megállapodás tisztesség és jóhiszeműség elvébe ütközik, vagy a jó erkölcsbe (ami főleg a tv.-ben tiltott magatartásba ütközést fedi), akkor a bíróság is elfogadja a megállapodást, sőt ha van házassági szerződés a felek általában nem is szoktak bírósághoz menni, mert el akarják kerülni a vagyoni pert.


A 87.- es válaszolónak teljesen igaza van egy jó jogász megoldja ezt a kérdést, egy blanketta jogász nem és sajnos az ilyen kontárok rontják a szakma hírnevét akik a doktori címért nem tettek semmit egyetemi éveik alatt csak buliztak és átestek a vizsgákon 6-7 év alatt. Elnézést az általánosításért csak az ilyen emberekkel az a problémám, hogy "elbarmolják" a jogász szakma hírnevét, mert a logika és a munka előnynek és nem alapkövetelménynek számít sajnos egyes jogászoknál.

2013. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
77%

Én a pápa vagyok, agysebész, zongorázó csodagyerek és autószerelő! Ennyit az állítólagos jogász lenullázott válaszáról.



Más, aki itt írogatja, hogy a házasság szent és mikor ő házasodott akkor fogadalmat tett meg stb. Az VALÓBAN kötött már házasságot? Ugyanis ott semmiféle fogadalmat nem kell tenni, csak megkérdezik, hogy szabad akaratodból kívánsz-e házasságot kötni az ott jelenlévő másik féllel, felelj egyértelmű igennel vagy nemmel. A motivációd senkit sem izgat. Max. a templomban teszel fogadalmat, de az meg a vallásosokon kívül, és a valláson kívül senkit sem érdekel..

2013. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de itt szúrnak ám a dolgok rendesen. Egészséges férfi nem gondol ilyenre, hanem tényleg elvesz (mert szeret), vagy jár veled (mert vonzódik hozzád).


Én rosszat érzek ebben, szóval szerintem nagyon alaposan gondold meg, és ha döntesz, ki ne add a kezeid közül a papírjaidat, mindig szólj családtagnak vagy barátnak, hogy hová mész, és tegyél el pénzt tartalékba. Meg műveld ki magad jogból annyira, amennyire csak tudod!

2013. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
0%

Miért pontozzák le azt, aki ésszerű tanácsot ad?


Hogy nem folytak el, de komolyan...

2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!