Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem arab a pasi akkor igen.
2013. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
69%
Igewn, belemnnék. Gondolom, a kérdező régebb óta ismeri,nem annyit tud róla, mint itt mi.
2013. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kommentelő! Annyira lovagolsz azon, hogy a házasság előtti vagyon nem lesz közös.... Tudjuk!! Hányszor szerepelt a hozzászólásokban ez?? Házasság után talán nem lehet hitelt felvenni valaki nevére???
2013. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
37%

"Ugyan már fiatal vagyok, nincs senkim mit veszíthetnék?"

-önbecsülést

-erkölcsi tartást

-szabadságot

-magánéletet

-valódi társat

-családot

-rosszabb esetben életet...


soroljam még?


Az életben sok fontosabb dolog van, mint a pénz.


Egyértelműen NEM. Akkor sem, ha nincs benne átverés. Ez nem járható út az én értékrendem szerint. N28

2013. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 A kérdező kommentje:

Aki nem képes megérteni a házassági szerződést az legyen szíves ne írjon többet!


Azért kell hivatalos formába önteni a dolgot mert egy bizonyos szint felett az üzletfelek már mindennek utána néznek! Mindennek! Ezért kell a dolgoknak stimmelnie hivatalosan is.


Azért van szüksége kamu házasságra és nem igazira mert már nincs ideje az "igazit" keresgetni.


Több nagy üzletre (pl cégek fúziójára) készül az elkövetkező 2 évben többek között valóban konzervatív ügyfelekkel.

Ezért figyel oda minden részletre. Pl konzervatív Japánokkal, Zsidókkal.

2013. febr. 12. 11:27
 26/104 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerződésben rögzítve lennének azok is, amik itt el lettek mondva (pl. hogy nincs szex, meg hogy ne legyél teljesen lekorlátozva, tehát legyen pici szabdidőd stb.), akkor én lehet, belemennék, ha nem lenne párkapcsolatom.
2013. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
87%

Önbecsülés miért veszítenék? Max te nem becsülsz majd, de az az ÉN ÖNbecsülésemnek lószart sem számít? Erkölcs? Az erkölcsnek is csak szubjektív mércéje van.


Családot magánéletet? Miért is veszíteném el? Mert két évet utazgatok ide-oda? Persze, ha arról lenne szó, hogy ne menj hozzá, csak kísérd el asszisztensként jó fizetéssel akkor nem veszítene semmit ugye? Gondolom valahol mélyen irigység van benned, hogy egyeseknek miért lehet 2000 eurót keresni a semmivel pfuj pfuj erkölcsi fertő. Olyan átlátszó..

2013. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
66%

Én nem hinném, hogy ilyen esetben "csak" az üzletfelek megtévesztése a cél, főleg egy férfinél. Nem tudom elképzelni, hogy csak azért kell neki egy feleség, hogy mutogassa, üzletben ez senkit nem érdekel ilyen szinten.


Arra tudok gondolni, hogy itt valami adócsalás, vagy ilyesmi áll a háttérben, ha csak arra gondolok, hogy hány neves ember vagyona van a neje nevén, meg ő a cég ügyvezetője stb...bár ha szerződés is lesz akkor abból majd úgyis minden kiderül. Nyilván nem hagyná a neveden a vagyont, de ki tudja, még ki is nyírhat, akkor meg "szegény" örökli az egészet. Kizárt, ilyenbe soha, inkább aludjak nyugodtan éjszaka.

2013. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
80%
Ha minden levan irva reszletesen a szerzodesben es sajat ugyved is atnezte es nincs benne semmi buktato akkor csinald:) sztem csak jol johetsz ki belole leszamitva azt a ket evet amit felaldozol a pasi mellett mint feleseg.
2013. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
80%

Most komolyan ennyi olyan ostoba ember van, aki elhiszi, hogy valakinek csak abból, hogy ő egy ideig a felesége lesz minden kötelezettség nélkül, csak utazgantnia kell vele annyi üzleti haszna lesz, hogy még ezen felül havi 2 ezer euro fizetést biztosít neki...? :D

Sokszor írják itt férfiak, hogy mennyi hiszékeny, buta nő van, én mindig vitába szálltam velük. Ezennel itt megfogadom, hogy többet nem fogok! :D

2013. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!