Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
 51/104 anonim ***** válasza:
29%
Hát 51-es így meg aztán pláne nem mennék bele ilyesmibe. Jó is, hogy leírtad.
2013. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
28%
Annyiról van szó, hogy a kérdező túl sokat olvasta a Fifty Shades trilógiát... :)
2013. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
28%
48 vagyok. De, mozogtam ilyen körökben. Ezért érzem, hogy ez nem tiszta.
2013. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
33%

Persze mozogtál:)

Azért beszélsz józan paraszti észről:)

Ha mozogtál volna ilyen körökben tudnád, hogy ott semminek semmi köze a józan paraszti észhez:)

2013. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
20%

Most mi van? Nem tetszik, hogy nem akarnék egy milliárdos személyi asszisztensére bukkanni a klotyómban amint épp a sz@romban kutat? :-D


Én szeretek nyugodtan sz@rni, kémkedő asszisztensek nélkül.

2013. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
38%

Ha a majdani életed párja kérdez a múltadról, kíváncsi leszek, mennyire büszkén regélnél neki erről. Volt 2 évem, mikor érdekből utazgattam egy pasassal, hozzá is mentem, de ennyi. Ne csodálkozz, hogy ha a párod visszakérdez, hogy kur.va vagy-e.

Amúgy értékrend kérdése valójában, valakinek belefér, valakinek nem.

Írták itt, hogy veszíthetsz erkölcsöt önbecsülést. Valakinek ezt jelentené, vkinek nem. Dönts a te értékrended szerint. De ne csodálkozz, ha emiatt megbélyegeznek. Bár a mai világban talán mégmenő is lennél.

Én mondjuk, ha összehozna veled a sors, még le is köpnélek, nem csak szakítanék veled, ha kiderülne.

26F

2013. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
69%

Bár inkább csak fikcióként tekintek a kérdésre: ilyen feltételek mellett igen, belemennék.

Ez így ebben a formában csak üzlet. Itt az országban is rengeteg nő érdekből házasodik és dug a férjével. Akkor ki is a k*rva?

2013. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
27%

Hát ha belemennél, akkor te is.:D

És akkor mi van, ha rengeteg ilyen van. Akkor ők is kur.vák, ennyi. Bírom ezt a más is így meg úgy, akkor én miért ne? Mert van emberi tartásod, például azért.

Nem attól lesz vki kur.va, mert pénzért fekszik le. Ti ennyire elkorcsosultatok, hogy az értékrendetekbe ez a dolog simán beleférne? Egy árucikk lennél, amit pénzért adnak vesznek. Ha ez neked megfelel, hajrá.

2013. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
60%
A helyedben belemennék.
2013. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
82%

60:

Ilyen alapon pénzért adod magad egy munkahelynek is, akkor is k*rva vagy? :) Tehát dolgozol valahol, amiért pénzt kapsz.

Ebben az esetben neki csak meg kellene jelennie a férfivel, semmi szex, testiség. A szolgálata abból áll, hogy vele jelenik meg mások előtt. Otthon meg együtt élnek, mint két lakótárs.

Erre kár ráhúzni a "jaj, eladtad magad" dumát. Sokkal szánalmasabbnak tartom, mikor egy nő azért él együtt egy férfival, dug vele, hogy az eltartsa őt. És bármit elvisel, de nem válik el, mert a kényelem kell neki.

2013. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!