Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
 61/104 anonim ***** válasza:
87%

Az mivel jobb ha valahol akár gyárban akár irodában robotolsz 10 órát?


Akkor is csak egy árucikk vagy! A főnökeid azt csinálnak veled amit akarnak! Úgy rángatnak mint egy rongybabát! Úgy ugrálsz ahogy ők fütyülnek!

Mindenki aki dolgozik eladja az élete egy részét! Valaki napi 8 órát valaki napi 10-et ad el. A kérdező meg 2 évig lehet 24-et. És akkor mi van?


Ennyi erővel mindenki k.rva aki dolgozik!

2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
83%
Én belemennék. Szimpatikus neked és független vagy, ha két évig a felesége leszel és utazni fogtok, nem nagyon lesz időd beleszeretni másba, vagy párkapcsolatot keresni. Azt írod nem kell lefeküdnöd vele, szerintem is le fogtok végül, de ebből sem kell olyan nagy ügyet csinálni, végtére is házasok lesztek. Ha minden pénzügyi dolog tényleg rendben van, akkor jelenleg nem látok okot arra, hogy miért ne házasodnál vele össze. Gondolj bele, hány igazi házasság is válással végződik.
2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
37%
Nem mennék bele ilyesmibe semmi pénzért,mert egy életre megbélyegezném magam egy bizonyos címkével.Nekem ez nem érné meg.Köszi,inkább a szegényen,de boldogan egy normális pasi mellett...
2013. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
84%
Sokan fel sem fogják mi a kérdés, csak azt látják, hogy pénz és akkor már jönnek döngetni a mellüket, hogy ők inkább éhen halnak de.. Minden kérdésben ez megy.
2013. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem próbáld meg ha nem jön be legfeljebb azt mondod hogy el akarsz válni, egyébként ez csak egy üzlet, de még bármi lehet belőle. Hiszen mind a ketten fiatalok vagytok, az is lehet hogy a sok együtt töltött idő után valami kialakul közöttetek ha meg nem akkor tovább léptek mind a ketten. Veszíteni semmit se veszítesz.
2013. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
71%

alaposan áttanulmányoznám a házassági vagyoni szerződést egy független ügyvéddel és ezen felül egy magán szerződést is kötnék vele a többi dologról ami még ebben benne van

pl a havi 2000.-Euroról költségekről stb...


mi fér bele mi nem a szerződésbe


ha minden klappol akkor hozzá mennék

2 évet alkalmi sexel simán ki lehet bírni persze ezt is meg kell beszélni vele


ha meg majd a jövőbeli kérdezni akkor igen házas voltam de nem jó gazdag ember feleségének lenni így inkább kiszálltam veled ezerszebb jobb még úgy is h nincs annyi pénzem

egész életében becsülni fog ezért :-)

ennyi

2013. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
72%
nagyon alapos házassági szerződés után minden gondolkodás nélkül belemennék. ha nem mész bele, küldd hozzám :D
2013. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem téged meg akar vezetni az a pasi és este a haverokkal sörözés közben jól kiröhögnek. Nincs a Földön az a jó nő, aki miatt egy férfi belemegy egy kamu házasságba, főleg a mai világban.

No comment:)

2013. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
20%
70.Ennyi:)64
2013. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
66%

Nem mennék bele. Isten ments! A rózsaszín felhővel és a cukormázzal valamit takargat. Nekem nem stimmel az tuti, házassági szerződéssel sem.:((


21/L

2013. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!