Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
73%

Belemennék. Mint írod, szimpatikus, helyes fickó.

Ez csak egy üzlet, szex nélkül. Ti is jól jársz, ő is.

Lehet, homoszexuális, ezért kell neki látszat feleség?

Életünk végén nem azt szoktuk megbánni, amit megteszünk, hanem amit nem. Párhónapot eltöltve, itt-ott?

Döntő érv az igen mellett, másképp egy hétre sem tudnák menni. Döntés persze a Tied.

2013. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Túl gyanús! "Nem részletezte a pontos okokat." Azt sem tudod, mibe ugranál bele, ráadásul több országba utazgatnátok, ahol akármi baj van, senkihez nem tudnál hirtelen fordulni. Csak nem vagy ennyire hülye, már bocs! Akármennyire is kecsegtetően hangzik anyagilag.
2013. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
88%

Talán. Önmagában az érdekházassággal nincs problémám, de az "üzleti és gazdasági okok" gyanúsak. Különösen hogy nem részletezte.


Ha üzletnek fogod fel a dolgot (mint ahogy egy érdekházasság az is), akkor első körben szedd ki belőle, hogy minek akar feleségül venni. Miért fontos, hogy jogilag házasok legyetek? Sokan visznek magukkal olyan partnernőt, akit eszük ágában nincs elvenni, neki miért kell ez?


Ha meg tudja indokolni, akkor is a szerződést saját ügyvéddel is olvastasd el, akinek elmondod a teljes szitut, hogy keresse a kiskapukat benne.


Mindent összevetve én azt hiszem, nem mennék bele, mert nagyon bűzlik a dolog.

2013. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
44%
Én nem mennék bele. A magánéletem és független döntéseim többet érnek havi 2 ezer eurónál. Hogy a te életed mennyit ér havi szinten, majd te eldöntöd. Jó alkudozást!
2013. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
81%

"És nem tudom pontosan hány év után, de közös lesz a vagyon és ezzel együtt az adósság is."


ILYEN nincs, soha nem lesz közös, ami a házasság elött már megvolt. Másrészt meg ha van házassági szerzödés, akkor eleve szóva sem jöhet.


A kérdésre meg: lehetséges, hogy az illetö férfi homoszexuális, vagy impotens, de ezt valamiért nem akarja, hogy bárki is megtudja - pl. nagyon konzervativ üzletfelek, környezet, stb.

Két év "házasság" már "bizonyitaná", hogy hetero illetve potens, és ha elválnak, utána lesz arra is "magyarázat", ha nem akar újabb kapcsolatot hosszabb ideig.

2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
59%
Ebbe így, ennyi információval és ilyen feltételekkel csak egy hihetetlenül buta és felelőtlen ember menne bele. Sajnos van belőlük bőven.
2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincsen senkid se es kibirod h nem jarsz bulizni meg pasizni na es persze reszletesen elmondja a "ferjed" h mirol is van szo es miert kell neki az al feleseg akkor en belemennek.azt a havi 2000 eurot elrakod magadnak ha mar az osszes koltsegedet allja utazol egy csomot es ki tudja meg a vegen beleszeretsz.
2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
41%
Anélkül is el lehet játszani a feleség szerepét, hogy elvenne. Másodszor pedig, ha elváltok, az esetleges hitelek is feleződnek ám. Én nem mennék bele, elég kockázatos. Ráadásul ezt beadni a rokonoknak...
2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
75%

Lehet kötni házassági szerződést, itt sokan írogatják, hogy hitel hitel, vagyon is van az is biztos, 100 % hogy lenne papír mindenről.


Hozzámennék hát, ha még tetszik is, az se érdekelne, ha szexelni kéne.


Ugyan már fiatal vagyok, nincs senkim mit veszíthetnék?

2013. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt nem hinném el. Egy 30 éves helyes, szimpatikus pasas aki ráadásul anyagilag is eléggé topon van annak mi szüksége van ilyen kamu házasságra??

Én em látom a logikát benne hogy a mai világban miért fontos az hogy látszatra legyen valaki felesége vagy sem..

2013. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!