Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél, hogy a férjed...

Belemennél, hogy a férjed szeretőt tartson?

Figyelt kérdés

Tizen-huszonév házasság után, ha már a kapcsolat ellaposodott, és nincs igazán kedved a szexhez, de azért még ragaszkodsz hozzá. Jönne egy olyan nő, akit ismersz is és tudod, hogy jó hatással van a férjedre (feldobja, ami otthon is pozitívan hat ki a hangulatára). Belemennél, hogy szeretője legyen? Akarnál tudni róla, vagy inkább nem vennél róla tudomást?

Tudom, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki ezt tolerálja, de azért vannak ilyenek...

(Nő vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert én lehetnék a szerető, a feleség tudtával és támogatásával...)


2012. máj. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi, választ adni nem tudok, viszont engem is érdekelne mi sül ki belőle.
2012. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem! A tudtommal semmiképp. Ha már félrelép akkor csinálja úgy hogy én tudjak róla.
2012. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

O.O

Én biztos,hogy nem...=/

De nincs 2 egyforma ember...bár szerintem a nők többsége ezen a véleményen van...

Anyumék is 20éve házasok,egyiküknek se jutna az eszébe ilyesmi...szerintem itt nem csak szex gondok vannak...ha egy nő belemegy ilyesmibe,az én véleményem szerint se nem ragaszkodik,se nem érdekli,mint csinál a férje...=/

2012. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
3.vagyok...viszont így igaz fordítva is...a férfi is nagyon oda lehet a feleségéért...=/
2012. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk egyszerű a felállás, ha az asszony nem adja meg ami nekem kell, akkor én azt másnál fogom keresni, ezt neki is megmondtam világosan. Ha ez neki nem tetszik, akkor fel is út le is út. Ilyen egyszerű.
2012. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
Jah...nálatok férfiaknál ilyen egyszerű...pff...=/
2012. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy szeretik egymást, tényleg, de mindketten elmondták, hogy 20 év után már nem sok újat tudnak adni egymásnak... és a nő már inkább annak örül, ha a férj "békén hagyja", de azért legyen jó hangulata, és ezt tőlem meg tudja kapni...

Hülye helyzet, tudom, de nem tudom, hogy mi lenne a jó. Kedvelem a pasit nagyon (a nőt is), és én épp válófélben vagyok, komoly kapcsolatra nem érzem készen magam, szóval pont ideális lenne a dolog. De rosszat nem akarok senkinek...

2012. máj. 14. 18:26
 8/42 anonim ***** válasza:
17%
Ha egyikőtök sem "ellenzi",akkor egészségetekre...=)
2012. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem pénzelné, igen.
2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%

tényleg mindenki más, biztos vannak, akik elfogadnák. de az én véleményemet kérdezted és én nem mennék bele. annyira heves vérmérsékletű vagyok ilyen szempontból, h szerintem el is válnék és akkor a már csak volt férjem a " tiéd" lehetne egészen.


amúgy te belemennél, h csak szerető legyél? a férfi kimászna az ágyadból felöltözne és hazamenne a feleségéhez? éveken át magányos karácsony, magányos szülinap, se egy közös ünnep, nyaralás, kikapcsolódás, maximum lopott órák, gyors éttermi vacsorák a legfélreesőbb asztalnál, meg délutáni mozi, mert este már otthon a helye...

2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!