Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szeretőt...

Van itt olyan aki szeretőt "tart"?

Figyelt kérdés
Ha van,miért teszitek?Hogy lehet elszámolni a lelkiismerettel?
2012. máj. 12. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
van
2012. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
97%
Én ugy vagyok vele ,hogy minek megy férjhez és minek nősül meg az olyan akinek nem elég egy hanem kettő esetleg több kell!!!!!!!!!!Akkor maradjon szingli és naponta cserélgetheti a szeretőit kedve szerint !!!!!!!!!
2012. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Azért házasodik, mert addig kedves aranyos a másik segítőkész aztán megunják egymást plusz úgy házasodtak hogy a nőcinek annyira fontos a házasság, kell neki a gyűrű a pasi meg belekényszerült és a többi....mert ha már 2 év járás van akkor nagy bűn hogy miért nem házasok már....ezért, a válás meg nehéz procedúra. Itt nem az az elítélendő aki szeretőt tart hanem az aki gyökér módon mindenáron házasodik, mert azt úgy kell.
2012. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elqurvul a vilag
2012. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már elqurvult
2012. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem tudnék. sem tartani, sem szerető lenni. kifordulna a belem magamtól.
2012. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem répa, de lehet, hogy vadgesztenyecserje. Ha kihajt majd küldj róla képet! (:
2012. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!