Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy nem tudja...

Van olyan hogy nem tudja miért tart szeretőt?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, van egy gyerekkori barátom, aki nálam pár évvel idősebb, de kiskorunk óta a legjobb barátok vagyunk. Ő elég korán megnősült, és mára 3 gyerekes apa. Évek óta szeretőt tart a felesége mellett, pedig minden téren jól megvannak. Nem szólok bele a magánéletébe ilyen téren, de egy sörözés alkalmával megkérdeztem tőle, hogy ha otthon az asszonnyal minden rendben, akkor miért tart évek óta szeretőt? Azt mondta hogy nem tudja megmondani. Nem firtattam tovább a dolgot, de nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy nem tudja megmondani minek kell neki egy külső kapcsolat? Szerintetek?
2011. dec. 28. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
A barátom 36, a felesége 33 éves. (még mielőtt valaki megkérdezné mennyi idősek)
2011. dec. 28. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy megsincs minden a helyen. Nekem egy ismerosom azt mondta, kedve lenne a sogornojevel (a felesege ikertestverevel), amikor kerdeztem, hogy mi a gond, o is pont ezt mondta: nem tudom megmondani. Biztosan van valai, amirol szegyell vagy nem akar beszelni.
2011. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert a barátod egy féreg! Gondolom, a felesége nem tud a viszonyáról. Hát én tennék róla, hogy megtudja.
2011. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem a viselkedését. Bekavarni meg végképp nincs jogom. Viszont úgy gondolom, a feleségét és a szeretőjét is kihasználja. Azóta ilyen, amióta meggazdagodtak.
2011. dec. 28. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a pénz teljesen elvette az eszét:-( Szegény feleség, szegény gyerekek....csúnyán viselkedik a barátod, főleg, hogy írod otthon minden rendben van. Most megvan mindene, család,pénz...de az ő szívében nincsen szeretet, és ő ettől lesz majd szegény.
2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

A kulcsszó a "korán nősült"... a 25 alatt kötött házasságokban az ilyen nagyon gyakori. A barátod egyébként még a jobbak közül való, a nagy átlag csak veszi a kabátját és otthagyja a feleséget a 3 gyerekkel.


Most így hirtelen a következők pl a következők miatt lehet ilyesmi:


-valamelyikük sorozatosan a szőnyeg alá söpri az összes konfliktust, de gyenge ahhoz hogy kilépjen a kapcsolatból (gyerek, ház stb miatt)


-érzelmileg nem kap meg mindent (megvannak egymás mellett de nem szeretik egymást)


-szexuálisan nem kap meg mindent (az ilye korán kötött házasságoknál ez szokott lenni a baj, mert a felek még tapasztalatlanok, a kamaszos fellángolásban nem veszik észre, hogy mások az igények.)

2011. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a gyerekeit imádja, a többiről annyit, hogy elmondása szerint nincsenek gondjaik egymással.
2011. dec. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!