Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél, hogy a férjed...

Belemennél, hogy a férjed szeretőt tartson?

Figyelt kérdés

Tizen-huszonév házasság után, ha már a kapcsolat ellaposodott, és nincs igazán kedved a szexhez, de azért még ragaszkodsz hozzá. Jönne egy olyan nő, akit ismersz is és tudod, hogy jó hatással van a férjedre (feldobja, ami otthon is pozitívan hat ki a hangulatára). Belemennél, hogy szeretője legyen? Akarnál tudni róla, vagy inkább nem vennél róla tudomást?

Tudom, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki ezt tolerálja, de azért vannak ilyenek...

(Nő vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert én lehetnék a szerető, a feleség tudtával és támogatásával...)


2012. máj. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért? Mert tőlem messze áll ez az életmód s szerintem a hibákat nem a szőnyeg alá kell seperni.


Mert csak baromi nagy rébeszélőként elhiszem képes pár pasi erre révenni a nőt s még bűntudatot is kelteni, amiért nem lehet teljesen "boldog". De a házasságot, párkapcsolatot általában nem úgy kötjük, hogy ha nem tetszel már akkor mással helyetesíthetjük.


Mert teljesen leértékelne engem mint nőt mint párt aki nem lessz soha elég jó, nem lehet soha az első s kitudja meddig "csak" a nemiszervem akarnák helyetesíteni s mikor lessz belőle már más programok, érzelmek, én meg megunva kidobva akár évekig tartó önkéntesen válalt szenvedés és versenyzés után.


Mert ez annyira kényelmes a pasinak de egyse hagyná, hogy a feleségének legyen ugyanilyen kapcsolata akivel aztán bárhova bármikor mehetne s adna okot pluszban a pletykákra a környezetükben a férfiatlanságára.

2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: nem, ha megtudnám, hogy mással van dolga elválnék.

De mivel a te sztoridban a nőnek nincs ellene kifogása én azt mondom, hogy csináljátok, ha ez mindenkinek jó.

2012. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
6%

#6

Ez nem egyszerűség kérdése. Én eltartom a feleségem és ezért el is várok ezt azt. Semmi extrémet csak alapvető dolgokat. Ha ezt sem képes nekem megadni, örüljön annak hogy nem vágom ki. Erről ennyit.

2012. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mennék bele. Megalázó, ha valakit megcsalnak. És hogy még tudjak is róla, az olyan, mintha saját magamat aláznám meg.

Az, hogy egy kapcsolat ellaposodik, az előbb-utóbb mind a 2 félen múlik. Az egyiken azért, mert elhanyagolta a másikat, a másikon meg azért, mert az meg annyiban hagyta.

Elhiszem, hogy tizen-huszonév az nagyon sok. Nem lehet ennyi ideig fent tartani az izgalmat, de azért senki ne akarja már megalázni magát.

Jó, persze vannak ilyenek, akik vállalják, hogy nyílt kapcsolatban élnek, de szerintem ilyenkor az lenne a legjobb megoldás, ha a férfi egy olyan nővel élne, aki mind lelkiekben, mint szexuálisan meg tud neki mindent adni.

De mondjuk ebben az esetben az is elég gáz, hogy a feleség nem akarja megadni azt, amire a férjének szüksége van és inkább egy másik nőhöz hajtja.

Ha te belemész, a te dolgod, de szerintem előbb-utóbb majd lesz másik nő is és azt nem biztos, hogy a feleség vagy akár te tolerálni fogod.

2012. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. A házasságot mindketten komolyan vesszük. Most éppen ápolónő vagyok napi 24 órában. A szex nem lehet annyira fontos, hogy azt egy harmadik személytől vegyük igénybe.
2012. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ha minden fél bele is menne a dologba, nem sokáig működne. Ti ketten egymásba szeretnétek, vagy a feleség nem tudná egy idő után elviselni, hogy egy másik nővel szeretkezik a férje.

Egyébként ha annyira szeretik egymást, akkor ezt nem tudnák megtenni egymással. És megbeszélnék a problémákat.

Én azt mondom, hogy ne menj bele, mert csak rosszul jöhetsz ki a dologból.

2012. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
# 11: Igazából nem CSAK szexkapcsolatról lenne szó, hanem természetesen közös programokról is... Sőt, talán némi érzelem is bejátszik - a feleség szerint legalábbis, ő többször mondta már nekem négyszemközt, a férje "szeret" és őt ez egyáltalán nem zavarja. És arra is célozgatott már, hogy az sem zavarná, ha a férje szexelne "valakivel", csak ő ne tudjon róla... én meg össze vagyok zavarodva, mert most bepróbálkozott a férj, és benne is lennék, ha biztosan tudnám, hogy a feleség beleegyezik (mert amiket eddig nekem mondott, az alapján igen), de valahogy mégsem szeretném a háta mögött csinálni... Tényleg nagyon kedvelem a nőt, és nem akarom félreérteni a "biztatását"...
2012. máj. 14. 18:38
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

10. vagyok

nekem annyira torz az egész sztori, h már az is felmerült bennem, h ők ketten "összejátszanak", csapdát állítanak neked és te most készülsz belesétálni....

2012. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, úgyis lenne rossz szájÍz, hiába mondja a feleség, hogy nem. És adj magadnak esélyt egy normális párt találni.
2012. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

# 10: Én 12 évet húztam úgy le a férjem mellett, hogy megvolt minden, közös programok, nyaralás, meg minden, csak épp az intimitás hiányzott, meg a szex. Együttélésre most a legkevésbé vágyok, szeretnék túl lenni a váláson, aztán előbb-utóbb valószínűleg vágyni fogok "normális" kapcsolatra, de pillanatnyilag szexuálisan vagyok nagyon kiéhezve, na meg persze törődésre vágyom, és ezt megkapom ettől a férfitól (a szexet egyelőre nem, de hajlok rá :) ). Szóval mindenképpen átmeneti megoldás, a férfi szerint "feldobná" a házasságát (a feleség szerint is, ezt ő maga mondta nekem!), nekem meg pont erre van szükségem...

Hosszú távon viszont nem tudom, mi sülne ki belőle... Azt hiszem, a pasi egy kicsit tényleg belém van esve, de szerintem nem válna semmiképp... És szereti is a feleségét, csak másképp... (Konkrétan én mint "második felesége" szerepelek a kapcsolatban, a feleség előtt is. Van, hogy hármasban bulizunk, és nincs belőle probléma...)

2012. máj. 14. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!